L'Oreal Paris

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. január 14.

Ár:   $9
Kiszerelés:   3,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív, gazdagon pigmentált szín, kényelmes viselet, amely nem szárít és nem lesz foltos.

12 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bonnieoo7

2022. július 13.

Már teljesen össze vagyok zavarodva, az enyémen a Nus helyett Nude van, de teljesen így néz ki, még 1 női alak körvonalazódik rajta rózsaszínben. Szokásos L'oreal illat, nem szükséges kontúrceruza sem, mert szépen lehet vele rajzolni. Az enyém kellemes 177-es hús szín, természetes árnyalat. Viszont a kezdeti krémesség azonnal beszívódik, kiemeli a ráncokat, matt lesz, de elképesztően tartós. Tudom, hogy a krémes állagú rúzsok hamar eltűnnek a szájról, de ez fura, mert a rúd krémes, látszólag a kész mű is az, de megszárad és matt lesz. Egyébként nem szárít, kellemes viselet, csak nem dúsít. Nem veszem újra, noha még csak most kezdtem el használni, táskámban van, bármi esehetőseg miatt, de nem lesz kedvenc, mert nem szép rajtam. 💄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 13.

XiaoBai

2022. május 20.

174-es és 179-es árnyalatban van meg, de szerintem gyűjteni fogok még mellé egy-kettőt, mert eddigi legszuperebb rúzsaim (Essence, Catrice, Yves Rocher és Etude House márkájú rúzsokkal összehasonlítva). Ahogy előttem is írták, természetes hatású, így ha picit többet ken az ember a kelleténél, akkor sem tűnik túl soknak. Tartóssága jó, nem ugrik le az ajkakról pár óra után sem, hanem nagyon szépen egybeolvad velük, a kopása is egyenletes, nem képez foltokat. Nekem kB 2x kell egy átlagos napon újrakenni, ami szerintem nagyon jó arány. Állaga puha, jól kenhető, a formája nekem tetszik, mivel vékonyabb ajkaim vannak, könnyebb kifestenem vele a széleket. Na és az illata! Nincs "öreges smink" illata, inkább az elegancia jut róla eszembe, enyhén gyümölcsös - parfümös, illik a designhoz is, amin szerencsére nincsenek gagyi, lekoptatható feliratok, hanem minden gravírozott.
Összességében engem meggyőzött, egyik kedvenc make up termékemmé vált, az egyik árnyalat mindig ott lapul a táskámban, akárhová is megyek. Szerintem az árát is abszolút megéri. Megy az 5*, alapdarabbà vált .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Cntnvk

2022. január 3.

Nekem a 179 Nu decadent árnyalat van meg. Nagyon kellemes a rúzs állaga, jól pigmentált, szépen fed és kellemes hidratált érzést kelt az ajkakon. Szerintem az árát maximálisan megéri, egyedül a kicsit öreges, rózsás illatával nem tudok megbékélni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

dlrexqs

2021. július 14.

176 Nu Irreverent -
Tévedésből jött velem haza ez az árnyalat. A boltban nem volt teszter kihelyezve, ezért kénytelen voltam a hideg, szigorú neonfények által többé-kevésbé megvilágított kartonpapírra támaszkodni, és ott ez tetszett leginkább. Itthon már kétségek között őrlődtem, nem tudtam elképzelni, hogy jól állhat nekem egy világos, rózsaszínes-pirosas rúzs, és egyébként is sötétebb, mályvásabb színt szerettem volna. Aztán mégis győzött a kíváncsiságom és felkentem, rögtön el is párolgott minden bizonytalanságom.
Hogy a korallhoz vagy a görögdinnyéhez áll közelebb az árnyalat, azt nem tudnám megmondani, viszont nagyon szép. De ami a legszenzációsabb, hogy aranyszínű pigmentek is kerültek bele! Krémes, egyszerűen kenhető. Természetes hatást kelt, nem lehet túlzásokba esni vele. Bronzos sminkkel isteni. Könnyen, de egyenletesen kopik; azért nem árt néha a zsebtükrünket előkapva igazítani rajta kicsit. Ha valaki esetleg attól tartana, hogy a kialakítása miatt (micsoda hullámok!) ügyetlenkedne vele, megnyugtatom, egyáltalán nem körülményesebb használni, mint egy hagyományos formájú rúzst. A csomagolása elegáns, minőségi, most éppen a kis kézitáskámat ékesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

176 Nu Irreverent -

Lina14

2021. május 26.

Nekem a 181 nu intense van meg ami rajtam sokkalinkább barackos mint pink vagy mályva, a finishe fényes, egészen pigmentált. A rúzs formája nem zavaró felvitelkor. Mindennapra jó, de nem való maszk alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

cicafun

2021. március 31.

Nagyon kellemes könnyed, krémes formula, valóban nem szárít, és nem ül bele a ráncokba. Az állagából adódóan persze nem marad fenn túl sokáig az ajkakon, ellenben nagyon szépen kopik. A 173-as árnyalat van meg, ami egy nagyon természetes rózsás-barnás nude. Nagyon jól pigmentált, szatén finisűnek mondanám. Enyhe gyümölcsös illata van, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol