L'Oréal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. január 22.

Kategória:   Samponok

Hajmosás előtti regeneráló sampon sérült hajra. Akár 98%-kal kevesebb töredezés, 90%-kal több fény és 82%-kal erősebb haj.

Ár: 5000 , Eladó: Lill22
Állapot: Több, mint a fele megvan , Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Bárhogyan

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Dorcikahh

2024. május 8.

Puha, fényes, egységes, egészségesebbnek tűnő hajat eredményez. Imádom, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 8.

dottya

2024. április 12.

Pocsék állapotban volt a hajam, csomókban hullott, töredezett. Kétségbeesésemben több high-end terméket és bőrgyógyászati cuccot is kipróbáltam, amitől szépen rendbejött ugyan a hajam, de azt az árszínvonalat egyértelmű, hogy nem tudtam fenntartani hosszú távon. Úgyhogy valami olcsóbb alternatívát kellett keresnem. Ez a termékcsalád lett az.
És esküszöm ez a termékcsalád valami álom! Annyira puha és selmyes tőle a hajam, hogy még a férjem is megjegyezte. És kb. negyedáron van ahhoz képest, amit eddig használtam. Újravevős! Ez is, meg az egész termékcsalád.
Én úgy csinálom, hogy vízzel átmosom a hajamat majd óvatosan kinyomkodom a hajamból a vizet. Jó dúsan felkenem egész hajhosszra ezt a prewash cuccot és várok 20-30 percet. A samponnal duplán megmosom a fejbőrömet és jó alaposan kiöblítem. Balzsamot hajközéptől a hajvégekig kenem fel (szintén nem spórolósan) és rajtahagyom a hajamon 5-10percig. Alaposan öblítem ezt is. Langyos vizet használok amúgy.
Nedves hajra kenek egy hővédő-kiöblítésnélküli hidratálót, megszárítom a hajamat és a plusz csillogásért használok hajvégápoló olajat, néha kifésüléskönnyítő sprayt is.
2-3 naponta ismétlem ezt, mert hamar zsírosodik a hajam.
Komolyan, ilyen szép és puha még sosem volt a hajam, nagyon szépen nő is, nem törik le. Az egyetlen probléma, hogy olyan puha és selymes, hogy állandóan fogdosni akarom xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

2-3 naponta ismétlem ezt, mert hamar zsírosodik a hajam.

molnargabriella25

2024. április 8.

Hosszú lesz, de leírom a saját tapasztalataimat!
Sampon keresésben voltam nagyon sokféle-fajtát próbáltam már,a hajam alapból barna és hullámos, vastagszáló és zsíros tő száraz vég, sárgulásra hajlamos, amit, szőkítek 😃 természetesen fodrászszal, amitől azért elég sprőd szokott lenni és seprűs a vége hiába vigyázunk rá, nagyon sokat kell kiszárítani vagy vasalni (amit ugye próbálok kerülni hogy ne károsodjon a hajam) hogy valahogy kinézzen.
Az itteni vélemények miatt vettem meg ezt és a sampont és egy utóápló szérumot ugyan ebből a termékcsaládból.
Mondjuk nem értettem soha hogy mi értelme van annak hogy bekenem a hajam végét valamivel samponozás előtt, aztán a sampon habja lemossa úgy is, szóval szkeptikus voltam, de olcsóbb alternatíva után keresgéltem mint mondjuk a kerastés. És bevált!! az utóápoló szérumnak van egyedül fura szaga, mintha alkohol lenne benne vagy nemtudom, nem mondom hogy csodát csinált de sokkal kevésbé szöszösödött most ki a hajam, az összképe sokkal jobb mint amilyen szokott lenni általában szárítás után, használtam mellé olaplex 3-at és egy oyister pakolót, illetve egy baleás olajat. Drogériáshoz képest drágább, de megérte a befektetést, most úgyis 20* os végösszeg kuponok vannak😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 8.

Hosszú lesz, de leírom a saját tapasztalataimat!

Allie08

2024. február 25.

Nemrég kezdtem el használni, de megnyerősnek ígérkezik, nekem szignifikánsabban másabb hatású tőle a hajam. A vékonyszálú hajam sokkal erősebb hatású, nem szál mindenfele és fényes anélkül, hogy elnehezítené, sőt nem törik a hajam olyan könnyen, nem száraz a hajam. Almaecetes öblítés után volt hasonló nekem, de azt a metódust nem szerettem sokminden miatt, helyette itt van ez a termék, a magas citric acid tartalma miatt van ez a hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 25.

BD77

2024. február 21.

Együtt használtam a termékcsaládot. Ez volt a kedvencem a kis hármasból. Sosem használtam még előtte ilyen pre-wash terméket, szkeptikus is voltam, de nagyon szépen teszi a dolgát, és hát az illatot itt is meg kell említenem, h imádom :D szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

zsanim

2024. január 24.

Ez a termékcsalád az, ami után tényleg látható és érezhető a változás a hajamon. Hő-károsodott hajra tökéletes, több hónapig elég akár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

etyikee

2024. január 24.

Először csak a sampont és a balzsamot használtam, de imádtam azokat, így kipróbáltam ezt is. Egyszerűen imádom, szép és puha tőle a hajam

Niklaas

2024. január 24.

Kételkedve vásároltam meg a terméket de abszolút pozitív csalódás volt számomra. Amióta használom sokkal puhább és fényesebb a vékonyszálú hajam és egyáltalán nem nehezíti el. Az illata mèg 2 nappal később is érezhető a hajon. Egyedül a pici csomagolása miatt nem adok neki 5 csillagot, hosszú hajon azért elég hamar elfogy. Újravevős! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Syncron89

2024. január 24.

A teljes termékcsaládot beszereztem és egyet kell értenem az előttem szólókhoz, ez az ami a legtöbbet ad hozzá. Az illat nagyon finom. Volt,hogy egy órát is a nedves hajon hagytam, volt, hogy csak 10 percet, őszintén nem éreztem különbséget az inkubálási idők függvényében. Azóta csak 10 percet hagyom fent, majd jöhet a sampon és balzsam. Szép puha lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

mbea90

2024. január 22.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, puha hajat csinál, nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, puha hajat csinál, nagyon jó illata van.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.