L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajápoló kúra körömvirág kivonattal és ceramiddal, sérült hajra.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: 3x használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
Vkriszta

2019. szeptember 16.

Tulajdonképpen szeretem. Nagyon jó az illata, könnyű a hajra felvinni( csak a végeire). Nedvesen és szárazon is működik nálam, de a hajam nem roncsolt,száraz. Azt nem tudom hogy problémás hajon hogy viselkedik.Nálam ez csak egy plusz ápolás,hogy fényes és egészséges maradjon a teljes hosszán a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

szilvia.bano

2019. augusztus 22.

Nekem sajnos nem jött be. Vékony szálú, göndör hajam van, eddig az Elseve selymes olaj a krémben-t használtam, amit imádtam, de persze bevonták, sajnos. Ennek kellemes az illata, persze nem annyira finom, mint annak. Bár selymesít, mégis száraz maradt vele a hajam, nem hidratál, táplál igazán. El nem nehezítette a hajam, de nekem túl sűrű a textúrája. A selymes olaj a krémben híg volt, így nem nehezített el, mégis jól hidratált. Ez sajnos nem váltja ki azt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

v.szilvia789

2019. július 30.

Kedvenc hajápolóm. Hullámosodásra hajlamos, könnyen kiszáradó hajamat kenem vele minden mosás után. Egy kevés is elég belőle, kb, egy-egy mogyorónyi, nem nehezíti el a hajat, puhít, jó az illata és nagyon sokáig elég, kb. 4 hónapra simán.Sokszor újra vettem és fogom is még. A balzsam is nagyon jó ebből a családból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

kicsispenot

2019. június 2.

Nekem száraz végű nagyon hullámos hajam van, amit sokszor vasalok. Használom vasalás előtt a kibontáshoz és néha vasalás után is, hogy rendbe szedjem az elszabadult szálakat. Ha göndörödni hagyom a hajamat, akkor ezzel nyomkodom fel, hogy szépek legyenek a loknijaim. Enyhén talán zsírosít, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a termék-e a ludas. A hajam sokkal könnyebben kezelhető lesz, és szebb is. Mély ápolást nem tapasztaltam, de rá is van írva, hogy szépít, nem ápol. Amit ígér, azt be is tartja. A dobozban több hónapra elegendő adag van, úgy is, hogy 2 naponta használok belőle kb 1-2 borsónyit. Nem egy csodaszer, de újravenném, mert megtartja azt amit ígér, és gazdaságos is.
Azért kap 5 csillagot mert nagyon korrekt termék. Szívem szerint 4.5 csillagot adnék mert csodának nem csoda, de teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Katinka83

2019. május 30.

Az illata finom, de nagyon elnehezíti a hajam még kis mennyiségben is! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Az illata finom, de nagyon elnehezíti a hajam még kis mennyiségben is! :(

Lilooo

2019. május 28.

En nagyon szeretem.Csodat muvel a hajammal esaz illtata is isteni:) csak ajanlani tudom🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

mese0211

2019. április 24.

Szép fényes és puha hajat eredményez. Hajmosást követően, vizes hajra kis mennyiséget használva tökéletes. Sokáig elég és az ára is rendben van, számomra újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

tunderelefant

2019. április 18.

eh... nem tudom.... Először tetszett, aztán nem használtam, most megint elővettem. Vékonyszálú, kissé száraz hajam van, most hajmosás után kentem fel, kicsit soknak éreztem, így kiöblítettem, hogy ne száradjon bele. Megszárítottam, és aztán jött a meglepetés: mintha kiolvadt volna a hajamból a maradék és a hajam vége teljesen összeállt :D borzalmas volt, meg kellett mosnom újra. Eddig is tapasztaltam, hogy ha kicsit több kerül a hajra, akkor elnehezíti és összetapasztja, de ilyenben még nem volt részem. (bár a cica név nagyon tetszik :D ) Nagyon el kell találni, hogy mennyi az annyi, szóval nekem annyira nem jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

nagyerika28

2019. április 10.

Szerencsére féláron vettem, mert egy nagy 0! Nedves hajba maszírozok egy nagyobb adagot, de nem segíti a kifésülést. Száraz, sprőd a hajam. Szárítás után is kenek, hátha, de semmi. Fénytelen száraz szénaboglya. Eddig az isana lila hajolaját használtam, az emellett egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

polkadot

2019. január 21.

Már harmadjára veszem újra, nagyon szeretem. Szőkített hajammal csodát művelt, nagyon szépen rendbe hozta. Tetszik, hogy többféle módon lehet használni, és mindegyik működik. Van hogy teljesen száraz hajra kenem reggel, és akkor se áll össze csimbókokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Glycerin

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Tartósítószer.