L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Hajápolók

A lenyűgöző szín és a szépen formázott haj titka

UV szűrőkkel és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított hajvédő, nem leöblítendő expressz balzsam a dupla hatásért.

1. Felélénkíti a festett haj ragyogását
  2. Könnyű kifésülés, káprázatos fény, hővédelem

suti95

2019. október 11.

Kifésülést valóban könnyíti, az illata is kellemes de egyáltalán nem látom a használata mellett fényesebbnek a hajam, pedig elsősorban amiatt esett rá a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Nekem bejött, sajna hamar elfogyott nálam, mert heti 3x mosok hajat. Könnyebben fésülhető tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Mia0602

2019. május 31.

Sajnos nekem semmire nem volt jó. Sőt! Az amúgy is száraz hajam sprőd és fénytelen a használata után. A festett hajam fakóbb lett. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

idonthaveaname

2019. január 6.

Nagyon szeretem! Puha és fényes lesz a hajam, segít a tördezettségen is, könnyű kifésülni vele a hajat és finom illatú. Az már csak gratis, hogy UV-védelem is van benne. Épp nem őt használom, de amint lehet, visszatérek hozzá, a legjobb a drogériás termékek közt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

blanka09

2018. november 2.

Nekem sajnos nem vált be. Az illata kellemes és sokáig a hajban marad,de nekem nem tette kifésülhetőbbé a hajam. Mióta ezt használom jobban gubancosodik és sokkal nehezebb kifésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Platina890413

2018. július 25.

Nagyon jó!!! Teszi a dolgát, maga az álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon jó!!! Teszi a dolgát, maga az álom.

Mars93

2018. április 17.

Nem tudom, hogy mi van pontosan benne, de egy biztos: csodákat tesz! Törölközőszáraz hajra szoktam fújni, és egy-két pillanat alatt kifésülhetővé varázsolja a tincseimet. Ezen kívül puha és selymes lesz tőle a hajam. Hogy mennyire segíti a hajfesték tartósságát, azt nem tudom... nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban semmit, de enélkül is egy szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

nyuszikutya23

2018. január 4.

Az egyik legjobb spray, amit valaha használtam! Nagyon könnyen ki tudom fésülni a hajam, pedig az nem egyszerű művelet. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

kati7891

2017. november 17.

Már használom 3 hónapja, szerintem ár/érték arányban nagyon jó. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate

Színező anyag. (Piros)

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).