L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hosszú, töredezett, sérült hajra. Növényi proteinekkel,vitaminokkal és ricinusolajjal. 180 °C-ig védelmet nyújt a hő ellen.

Fanni992

2021. június 16.

egész jó kis termék, szépen táplálja a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

egész jó kis termék, szépen táplálja a hajvégeket.

Miruska

2021. május 22.

Hááát... illata jó. Nekem nagyon kócos lett a hajam a samponja és ennek a használatától, alig tudtam kifésülni. Kellett más terméket is használnom, hogy megtudjam szárítani normálisan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Nii27

2021. május 22.

Egynek elmegy szep puha lett tole a hajam.. De mast nem igazam csinal🥱😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Egynek elmegy szep puha lett tole a hajam.. De mast nem igazam csinal🥱😅

Barabasikincso

2021. április 18.

Tökéletes hajvégápoló. Már régebb óta használom. Nagyon szépen ápol. Eddig kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Kispanda

2021. április 13.

Már pár hete használom, nekem vattacukrot csinált a hajamból, sajnos megy a kukába :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

LizaT

2021. március 30.

A teljes termékcsaládot használom, ezt éppen már nem, mert elfogyott, és bizonytalan vagyok vele. Az biztos,hogy a töredezett hajam évek óta először nem törik, és ezt is használtam, amikor rendbe jött, de nekem nehéz volt szépen eloszlatni a hajvégeken, úgy eltűnt néhol, hogy nem tudtam, jutott-w mindenhova, máshol pedig alig győztem szétfésülni, kenni, hogy ne legyen zsíros hatása. Szóval inkább az állaggal voltak bajaim , nem q hatással

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

spavanilly

2021. március 26.

Nagy felindulásból ezt is odatettem a sampon, balzsam, hajpakolás mellé a kosárba... ebben meggyőző érv volt az akciós áruk is.
Ez a termék számomra nagyon haszontalan. Nem tudok elég kevés mennyiséget el oszlatni a hajamon, hogy ne tüntesse el a "frissen mosott" feelinget.
Összetapaszt, csatakosít.
Nagy- nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Összetapaszt, csatakosít.
Nagy- nagy NEM.

agi.21

2021. március 25.

Illatra, állagra jó, de különösebb hatását nem érzékeltem, újra nem vásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Illatra, állagra jó, de különösebb hatását nem érzékeltem, újra nem vásárolnám.

martina1998

2021. március 22.

Nagyon szeretem az illatát, illetve puhábbá teszi a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Nagyon szeretem az illatát, illetve puhábbá teszi a hajam.

feketebarbo

2021. március 9.

Nagyon szeretem! Nem ragad össze a hajam vége tőle,nem törik és isteni az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak