L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hosszú, töredezett, sérült hajra. Növényi proteinekkel,vitaminokkal és ricinusolajjal. 180 °C-ig védelmet nyújt a hő ellen.

Brunettee

2020. július 20.

Nem bírtam ki, csak megvettem őt is. A balzsamot már használom a termékcsaládból (nagy megelégedéssel), de annyira imádom az illatát, hogy kellett valami, ami két hajmosás között is előcsalogatja ezt a csodálatos (számomra) illatot. Eddig nem tapasztaltam semmi extrát a termékkel kapcsolatban, de tulajdonképpen nem is ezért vettem. Szerencsére egészen rendben vannak a hajvégeim, így nagyrészt tényleg csak ezért volt "szükségem" rá.
Update: január óta sok minden változott. Például az, hogy kiderült, tényleg csak az illata miatt volt szükségem erre a krémre. Mert amúgy nem segít az ápolásban, sőt... nedves vagy száraz hajra felvéve is ugyanaz az eredmény: száraz hajvégek. Nem kukázom ki azonnal, megvárom az éppen esedékes egészségügyi hajvágásomat, de ha utána is ezt tapasztalom, akkor sajnos kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

9kriszti9

2020. június 29.

Annyira puha és fényes lesztőle a hajam , imádom. Igaz , kicsit jobban zsírosodik is tőle, de nekem ez a hatás akkor is megéri ha 1 hét helyett muszáj 3-4 naponta megmosni. (illetve csak a hosszára, teszem, (mosás után)így pláne kevésbé lesz zsíros.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

rudita

2020. június 25.

Hajmosas utan egy dionyit oszlatok szet a torolkozo nedves hajamon, amit hagyok egy kicsit a torolkozobe pihenni, majd utana fesulom szet...de csak a hosszara......a tovekhez nem rakom, mivel gyorsan zsirosodik a hajam.
jo illata van, kremmes allaga, jobban lehek kifesulni a hajamat tole...egy nagyon keveset azert elneheziti a hajat, de ennyi meg belefer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

renislide

2020. június 24.

Én ezt a terméket hajmosások közt használom amikor nagyon száraznak érzem a hajam, a hajvégeimre kenem, azt gondolom erre alkalmas, nem csodaszer, de segít valamennyire megszüntetni a szöszösödést, hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

barbarabalog

2020. június 22.

Imádom ennek a termékcsaládnak az illatát, nagyon kevés elég belőle és könnyen ki tudom fésülni a hajam mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

doudou

2020. június 17.

Én imádom ezt a terméket! Nem csak az illata csodás, hanem az is, ahogy megkönnyíti a nedves hajam kifésülését. Kis mennyiség kell belőle, amit eloszlatok a nedves hajamon fültől lefele. Ez és egy tangle teezer garantálja a fájdalommentes kifésülést számomra:) Nem nehezíti el a hajam és könnyen kezelhetővé teszi. Az illatát pedig nem csak én imádom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

2020. május 19.

Minden hajmosás után használom nedves hajon eloszlatva egy diónyi mennyiséget. Bízom benne, hogy ad valami plusz táplálást, de különösebb változást nem vettem észre. Nagyon kiadós termék, nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

anitakisova

2020. május 13.

Hajápoló maszkkal együtt vásároltam, a hajam olyan tőle mint a szalma, semmit se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 11.

Én imádom. Eszméletlen puha lesz tőle a hajam és jó illatú. Nem lesz gubancos, pedig az én hajam nagyon hajlamos rá, könnyen kezelhető lesz.❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 11.

pattelin

2020. május 10.

Nekem az illata nem tetszett annyira mint a maszknak, sőt számomra kicsit büdös is! Viszont a maszk már rég elfogyott, most ezt használom maszkként, vagy hajvégápolóként. Tehát én kiöblítem mostanában, mert úgy vettem észre, hogy amikor nem öblítettem ki kicsit ragacsos érzetet hagyott. A hatásával így meg vagyok elégedve, mert nagyon szép selymes, könnyen kezelhető lesz utána a hajam. Bár inkább a maszkot fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak