L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hosszú, töredezett, sérült hajra. Növényi proteinekkel,vitaminokkal és ricinusolajjal. 180 °C-ig védelmet nyújt a hő ellen.

Ár: 700 Ft + postaköltség , Eladó: bi22
Állapot: bontatlan, Helyszín: Siófok, fizetés: előre utalás után küldöm: posta, Foxpost vagy személyes átvétel (Siófok)
Bradshaw

2019. december 3.

Én is az egész termékcsaládot használom, és nekem ez is be vált. Hajmosás után használom, és nagyon örülök a hővédőnek, mert nem kell aggódnom a hajszárító miatt. Nem nehezíti el a hajam, és könnyebb vele a kifésülés. Csak a hajvégeken használom. Száraz hajra is használom hajvasalás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

GyimA87

2019. december 3.

Dream long családból eddig a hajápolókrémet próbáltam ki és nagyon tetszik. Az első néhány alkalommal többet kentem a hajamra, mert nagyon hamar beszivta, de most már egyre kevesebbet. Hajam puhább könnyen kezelhető, és illatos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Adel26

2019. december 1.

Imádom! Hajmosás után viszek fel a hajamra egy kicsit ujjaimmal eloszlatva majd törölközőbe tekerem a hajam kb 1 órára utána szárítom meg. Nsgyon szép puha a hajam és az illata is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

bebe92

2019. november 13.

A hajam puhább tőle, és segít a kifésülésben. Hővédőként is szoktam használni. 5 csillagot viszont nem tudok adni, mert az ollót így sem úsztam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

mini03

2019. november 7.

Ugyanebből a termék családból használom a sampont és a balzsamot, amit kimondottan imádok. Gondoltam kiprobálom melléjük ezt is. Hát nem igazán vagyok vele megelégedve. A hajam végére szoktam kenni hajmosás után, vagy ha túl száraznak érzem napközben. Az illata ugyanolyan, mint a tesói, azzal nincs baj. Felkenés után egy picit érezhető puhábbnak a hajam, de sajnos nekem nem szívja be annyira, mint mondjuk egy halolajat. Nem lesz ragacsos, de mégis érzem, hogy ott van valami mikor megfogdosom a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Bolyka

2019. november 5.

Én az egész termékcsaládot használom, így viszont tökéletes. A baba hajam kinőtt ami eddig alig volt. A krém nagyon jó mert ha beledolgozom a hajamba vizesen is könnyű kifesulni és utána nagyon puha lesz. A pakolást heti egyszer használom, és nagyon szépen teljesített eddig. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz hamar zsíros. Én mondjuk arra gondoltam, hogy ennek is 90%-a marketing, ami lehet igaz is, de ennek ellenére nagyon jó család. Kb két hónapja használom őket és remek! Viszont ne várjunk csodát, ha valakinek el van törve a haja azon csak a vágás segít, de egy egészséges hajon szerintem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Doori61

2019. november 2.

Hirtelen felindulásból vettem, szinte azonnal a megjelenés után. Akkora reményeket fűztem hozzá, hisz nagyon ráfeküdtem a hajnövesztés témára... sajna csalódnom kellett. Az illata szolikrémes amivel azóta sem barátkoztam meg, az állaga csúszós, a hatékonysága pedig maximum 2/5. Az egyetlen pozitívum, hogy puhítja a hajat ideig-óráig, de sajnos érződik, hogy csak felületi segítség, mély hidratálásról szó sincs, a következő hajmosásnál el is száll. A töredezés nálam állandó probléma a rendszeres hajvasalás miatt, gondoltam csodát tesz. Hát nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

eszterszekely

2019. szeptember 26.

Valamire biztosan jó, de arra nem amit a reklám ígér - azaz mentsük meg a 3 centit a hajunkból - semmivel nem töredezik kevésbé mióta használom pedig minden hajszárítás előtt bekenem. Ettől függetlenül ugyanúgy használom a szokásos hajvégápolómat és minden mást de azt hittem ez egy kicsit kitolja az elvékonyodott hajvégeg visszavágásának idejét. Nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

cstimi93

2019. szeptember 22.

Először a hajpakolást vettem meg, nem rég fogyott el.. megvettem pár napja ezt az ápolót is,azt hittem az én hajammal van baj mert annyira száraz lett..törölköző száraz hajra rakom és más szárítás után látszik,hogy borzasztóan kiszáríitja a hajam... az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok irni róla:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Luiselotte

2019. szeptember 21.

Mivel a márka Extraordinary hajkrémét kivonták a forgalomból gondoltam teszek egy próbát ezzel. Szőkített kb. 50 cm hosszú póthajjal dúsított séróm van , jó állapotban amit szeretnék megőrizni.
Mindent tud amit amit egy hajápoló krémtől elvárok. Táplál, simít és puhítja a hajam anélkül, hogy elnehezítené vagy zsíros hatást keltene.
Nedves és száraz hajra is felkenem nem kell belőle sok, sokáig elég lesz a flakon, én 1200 Ft- ért vettem a DM- ben, meg is lepődtem, hogy sokkal olcsóbb mint ahogy itt fel van tüntetve az ára.
Mindenképp újravevős nálam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Mindenképp újravevős nálam .

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak