L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Samponok

A könnyű, tápláló sampon könnyed összetétele nagyszerűen ápolja a normál és száraz hajat. A finom kókuszolaj erejével:

• A hajszálak elnehezítés nélküli, intenzív táplálásáért.
  • A hajszálak simításáért, a fényességért.
  • A kellemes kókuszillatért.

Csutak

2020. február 10.

A sima extraordinary oil sampont is szerettem, de az illatától egy idő után agyf*szt kaptam, így a baleás besülés után ezt hoztam el inkább és már nem tudom, hanyadjára mosok vele hajat. Hiába ér fenékig a hajam, nem nehezíti el, csak picit laposabb lesz három nap után és még csak nem is zsírosodik annyira. Csupán a korpa miatt kell levonnom egy csillagot, de még az is elenyészően bosszantó. Egyébként három, olykor négy napig is illatos és szép, puha a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

MissKB

2020. január 2.

Borzasztó ez a sampon. Egyébként is gyorsan zsírosodik a hajam, de ezzel... igazából egy fél napot sem bír ki. Hajmosás után is ragacsos, lapos marad a hajam, és napközben csak rosszabb lesz. Persze, gondolom most a sapkás időszak sem kedvez neki, de jó lenne, ha legalább egy napig maradna a friss érzet. Egyébként magát a terméket könnyű kiöblíteni, jól habzik, és jó az illata, de a hatás miatt ez így még mindig csak 2 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

joanie

2019. november 9.

Nekem nagyon bevált! Érezhetően tápláltabb a hajam tőle, mondjuk ehhez hajpakolás is kell. Legutóbb ugyan belefutottam egy feltehetőleg romlott egyedébe, mert az illata sem az igazi ha felhabosítom, illetve azóta a hajam is újra szöszös, de ez ugye nem a sampon hibája, hanem a bolté ahonnan legutóbb beszereztem. Összességében eddig ez a legtáplálóbb sampon amit találtam és még szilikonmentes is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

HDorina

2019. november 4.

Karácsonyra kaptam. Isteni illatú hajápoló. A pakolásával együtt használtam. Télre ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

francais

2019. október 30.

Nagyon elnehezíti a hajat, a fejbőrt szárítja, táplálást nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Nagyon elnehezíti a hajat, a fejbőrt szárítja, táplálást nem vettem észre.

ImolaV15

2019. október 20.

Ugyanolyan jó mint a többi Elseve sampon. :) Finom illatú, puha, selymes hajat varázsol. Nekem nem is szokik hozzá a hajam, mivel hétközben ezzel mosom, hétvégén pedig amikor otthon vagyok egy másik Elseve samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

szalakali

2019. július 21.

Fenomenális! A göndör hajamat kócmentessé, fényessé és selymessé teszi, remekül tisztít és az illata isteni. Balzsammal, pakolással és olajjal együtt használom, ugyanez a termékcsalád. Nagyjából egy éve ezeket használom és nem változott a hatása.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Candy21

2019. július 13.

Imádom ezt a sampont nagyon szépen tisztít nem lettem tőle korpás nem zsírosítja a hajat. Tovább ki tudom vele tolni a hajmosást. Szép fényes lesz tőle a hajam az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Nykus86

2019. június 15.

Számomra ennek a samponnak az illata verhetetlen. A hatása viszont sajnos már nem ekkora szerelem. Bár jól ápolja a hajamat, puhává és könnyen kifésülhetővé teszi, de annyira korpás lett tőle, hogy néhány használat után a párom jegyezte meg, hogy váltani kellene. Az illata és hatása miatt felváltva használtam egy bevált korpásodas elleni samponnal, így jó volt, de csak ezt magában már nem használnám, emiatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

varaviri

2019. április 12.

Az illatát nagyon szeretem és jól is habzik, viszont nekem hamar zsírosítja a hajamat, főleg a balzsamjával együtt. Mosás után fényes lesz a hajam, csak 2 nap múlva mindenképpen meg kell mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.