L'Oreal Paris

Ár:   €7   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   €7
Kategória:   Samponok

Gyengéd tisztítás, könnyű kifésülhetőség, ápoló gondoskodás a töredezett haj számára.

Nem habzó, szulfátmentes, kíméletes sampon, melynek 6 virág olajával gazdagított formulája ápolja a száraz, törékeny hajat. A nem habzó formula kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. A balzsam textúra védelmet nyújt a haj töredezése ellen, ápolttá téve azt. Gyengéd összetételének köszönhetően a haj ápolt, puha tapintású lesz.

annama

2019. november 20.

Nagyon szeretem a Total Repair 5 Low sampont, de száraz, fénytelen a hajam, gubancolódik is, ezért tettem ezzel is egy próbát. Az eredmény közvetlen hajmosás után olyan volt, mint amikor Lush hennát használok, az is nagyon olajos, de ez a sampon sajnos bezsírozza a hajtöveket, hiába öblítem ki nagyon alaposan. Másnap moshatok ismét hajat. Ezért a total repair 5-tel együtt használom el, először ezzel mosom meg, majd másodszor a repair-rel, így már tetszik az eredmény (olyan mint amikor csak a total repair-t használom).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

fici

2019. október 28.

250 Ft-ért vettem glamour napon :DDD előzetesen nem néztem utána, gondoltam ennyiért ajándék. Most próbáltam először, alapból száraz a hajam és törékeny. Már eléggé zsíros volt, lehet ez volt a baj, de sajnos nekem nem jött be így elsőre. Pozitívum,hogy vasalni egyáltalán nem kellett mosás után, mert rendezett lett. De! Ez a rendezett hatás csak azért van, mert olyan szinten elnehezitette a hajam, hogy az borzalmas.... Nagyjából mintha meg sem mostam volna, pedig úgy hiszem rendesen leoblitettem, kimostam belőle a sampont. Holnap moshatom újra. De lehet 2 hajmosas között segít felrissiteni. Mindeneesetre zsíros hajra nagyon nem ajánlom saját tapasztalat alapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

nagyevus

2019. szeptember 27.

Nagyon száraz a hajam, azért vettem, hogy hidratáljam kicsit, és kíméletesebb legyen a hajmosás, de teljesen elnehezíti ez meg. Úgy néz ki a fejem utána, mintha 2 hete nem mostam volna hajat, fénye sincs. Pedig az öblítésre is odafigyelek, sokáig csapatom vízzel, hogy jól kijöjjön belőle. Csalódott vagyok, főleg, hogy azért nem is olcsó... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Gabrielaa

2019. július 27.

Ajándékba kaptam.Ide -oda rakosgattam mondván az én hullámos vékonyszálú,zsirosodó tövű,száraz végű hajamra úgysem lesz jó.Egész napos strandolás után bár összekötöm a fejem tetején a loboncot azért kerül rá a tó vizéből.Attól aztán össze is áll nekem.Nem akartam rendes samponnal nekiesni.Megmostam ezzel.Puha könnyen fésülhető lesz a hajam,balzsam nem kell egyáltalán.Egyfolytában csak ezt nem használnám de ilyen strand napok után nagyon jó.Remélhetőleg nem szárit.Huzamosabb használat után kb.1 év után derül ki szerintem hogy mennyire károsit.Az újonnan növő szálak kiszáradnak-e mire elérik a 12 15 cm hosszúságot.Mindenesetre nem lapitja le és úgy néz ki nem zsirosodik tőle hamarabb.Újravevős bár drága és sok kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

TKataa

2019. július 21.

Nekem nem jött be ez a nem habzó dolog. Nem érzem, hogy rendesen tisztítana. Alapjáraton nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

bbrigii

2019. május 25.

Nekem nem jött be ez a termék. Nagyon zsíros marad utána a hajam. Csak pár alkalommal használtam, de elég is volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

fairynorah

2019. április 11.

Pozitívuma,hogy szépen hidratálja a hajat, kellemes az illata, de sajnos minden hajmosáskor nem tudom használni,mert nem tisztít eléggé, hajmosás után is érzem,hogy marad egy réteg a fejbőrömön. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

kicsispenot

2019. február 12.

Csodaszer. Balzsamkent használom, de masszírozok a hajtoveimbe is. 6 dobozzal hasznaltam el eddig, es nem tervezek váltani. Puha es fenyes a hajam. Rengeteg uj babahajszalam lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Milia

2018. szeptember 13.

Nagyon-nagyon imádom. Elrendezi a majdnemhullámos hajamat, és száritanom sem kell mert magától olyan lesz mintha be lenne szárítva. Egy kicsit zsírosít, de a koffeines samponnal amivel használom tök jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

fethadri

2018. július 29.

A termék pozitívuma, hogy nagyon szép fényt ad a hajszálaknak és jól tápláltnak, egészségesnek tűnik. Viszont szinte naponta mosnom kellene az alapból száraz fejbőrömet, mert ettől a "ló" sampontól nagyon hamar bezsírosodik a hajtövem. Inkább keveset használok, és csak balzsamként nem a teljes hajhosszon, így viszont ár/érték arányban már nem gyere be. nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol