L'Oreal Paris

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Mélytápláló balzsam aminosavval és E-vitamin-származékkal gazdagítva. Nincs szükség hatóidőre és nem nehezíti el a hajat,mindennapos használatra. Kétszer több intenzív ápolás a hagyományos balzsamhoz képest.

Jelizz

2020. június 16.

Nagyon tetszik az illata es puha jo illatu lesz a hajam tole ... talan nem olyan rakoncatlan utana a frizuram. Sajnos atveres, velemenyem szerint ugyan az mint a Sima Elseve balzsam csak mas csomagolassal. Elhasznalom, de nem erzem hogy olyan nagy csodat tenne a hajammal, vannak tole jobb balzsamok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

riacska

2020. május 2.

Az egyik nagy kedvencem volt ez a termék, nagyon puha lett tőle a hajam vége és imádtam, hogy nem kellett sokáig hagynom a hajamon. Szomorú vagyok, hogy a drogériákban már nem kapható, remélem, ez nem végleges.

@dandy93 notino-n még rendelhető, másról nem tudok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

@dandy93 notino-n még rendelhető, másról nem tudok

dandy93

2020. április 15.

Vékonyszálú, extra gyorsan zsírosodó, de töredezésre hajlamos hajam van és az utóbbira szánt balzsamok gyakran nem válnak be az első kettő probléma miatt... Ez a termék ugyan nem váltja meg a világot, mégis egész jól működik, épp csak belemasszírozom a megmosott hajamba, leöblítem, és azonnal selymesebbnek, könnyebben kifésülhetőnek érzem azt.

Update, megjegyzés, kérdés: tényleg jobb egy sima balzsamnál, ezért szerettem volna újra venni, de már nem látom a drogériákban... Valaki tudja, honnan lehetne beszerezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

fanni81

2019. december 4.

Vastagszálú, könnyen zsírosodó ,töredezett hajam van . Ez a legjobb balzsam amit valaha haználtam , már túl vagyok a tizedik flakonon is .
Akárhányszor próbáltam meg más balzsamot vissza kellett hogy térjek hozzá. Nagyon ajánlom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

GDora

2019. október 25.

Egy korábbi Elseve hajbalzsamról váltottam erre. Nem rossz, de ahhoz képest, hogy 2x hatékonyabbnak írja a rendes hajbalzsamjánál, nem jobb nála. Valószínű, hogy nem veszem újra, inkább visszaváltok a sima balzsamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

dottya

2019. július 9.

A tubus végén járok. Sajnos nagyon gyorsan elfogyott, mert elég híg és hátközépig érő száraz hajra használom. A hajam könnyen fésülhető és fényes tőle, nem nehezítette el vagy tette zsírossá, az illata is nagyon kellemes. Újravenni nem fogom, mert számomra nem nyújt elég ápolást, maradok a hajpakolásoknál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Lina14

2019. április 20.

vaskos krém, gyorsan beszívódik, szépen ápol és jó az illata. nekem kicsit tapasztja és lelapítja a vékonyszálú hajamat, de egy napig nagyon szép és extra selymes. vastagszáló hajnál valószínűleg jobban működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Dihydrochloride, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.