L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon Száraz, Nagyon Száraz, Durva Hajra

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

• Táplálja a hajat és a fejbőrt
  • 6 különleges virág olajával gazdagítva
  • Érzéki lágyság
  • Ragyogó fény
  • Rendkívül rendezett haj
  • Szakértő ápolás nagyon száraz hajra

Zsolt8912

2018. május 13.

Elégedetten írok erről a termékről, mert tényleg táplál és erőt, fényt ad a hajamnak. Sűrű és göndör, nagyon sok van belőle, így ezzel azért kordában tudom tartani ezt a tömeget. A balzsamját is szeretem. Illata vette el az ötödik csillagot, mert az viszont undi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

baliccu

2017. szeptember 3.

Sajnos ez a sampon nálam egyáltalán nem vált be. Az illata elsőre nem tetszett, de végül megszerettem. Jól habzott, viszont a hajam ettől a sampontól hihetetlenül gyorsan zsírosodott... 2 naponta kellett hajat mosnom. (Más sampon esetében elég 3-4 naponta.) Alig vártam már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

ria23

2017. július 22.

Nekem zsíros tövű száraz végű hajam van, így felváltva használom a zsíros hajra való samponokkal. Ettől gyönyürű fényes lesz a hajam, puha és rendezettebb. Mások is észreveszik a különbséget ha ezzel van mosva. Az illata nagyon finom, nekem szárítás után is érződik még sokáig. Kombinálva a többi samponnal nagyon beválik. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Messy2214

2017. június 15.

Nekem ez egyáltalán nem vált be. Megmosom a hajam és nem lesz olyan szép frissen mosott kinézete a hajamnak hanem már közvetlenül szárítás után olyan mintha 2 napja mostam volna meg. A fele ennyibe kerülő balea sampon sokkal jobb. Az illaga jó,de nem igazán érződik szárítás után. Ez a sampon számomra nulla úgyhogy csak 1 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

maow

2017. május 15.

BORZALMAS!
Az illata ellenére ez nem ugyanaz a sampon, mint amit a L'Oréal legelőször kiadott. Szárítás közben vettem észre, hogy valamiért ragacsos tapintású és zsíros kinézetű a hajam. Megmostam még egyszer, ugyanez. Kb. 4 alkalommal használtam, mire rájöttem, hogy a sampon a hibás. Konkrétan úgy néztem ki közvetlenül hajmosás után, mint akit megnyalt egy teve, és egy hete nem mosott hajat. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

BORZALMAS!

bugosgizi

2017. május 7.

A festett és károsodott hajamat ezzel lehet a legjobban gatyába rázni. Azt hiszem nekem ez a sampon az amihez valahogy mindig vissza térek. Talán nem véletlenül. :)
Jól tisztít és kellemes az illata. Párom kifejezetten imádja. Hajmosás után mindig dícséri a hajam illatát. Ezek mellett a hajam csillogó és puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Moncsi1989

2017. április 16.

Borzasztó ez a sampon!
Szárítás után összetapadt a hajam a hajtőnél és iszonyatosan zsíros állagú lett.
Többet soha!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Borzasztó ez a sampon!
Többet soha!

csocsi36

2017. április 16.

Akciósan vettem szerencsére..életem legrosszabb samponja. Hajmosás közben jól habzik, aztán amint megszárítom a hajam azt veszem észre, hogy a tövénél nem megszárad, hanem valami nehéz mézszerű réteg lesz, mint aki 2 hete nem mosott hajat, pedig a szokásos módon öblítettem ki..Szóval annyit ért, hogy aznap 2x kellett hajat mosnom, ami nem kevés időpocsékolás.
Ui.: egyébként a többi samponját szeretem, de ez szörnyű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Ui.: egyébként a többi samponját szeretem, de ez szörnyű.

Meszcsu

2017. január 13.

Imádom! Örök kedvencem, áttértem több balzsamra, de ez a kedvenc. Nem váltok többet, imádom !! 5****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Pamacsvirag

2017. január 4.

Több mint 1 éve használom. Nagyon sokáig kerestem a megfelelő balzsamot és ez nagyon bevált! Szép fényes és puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Xylose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színezék. Lilás piros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak