L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Hajápolók

Szakértő ápolás a vékonyszálú,tartását vesztett és lelapulásra hajlamos hajra. A fényűző volumen titka.Azonnali volument biztosít: a Filloxane behatol a hajszál belsejébe és belülről tölti fel. Megemeli a hajat egészen a hajtövektől: áttetsző formulájának köszönhetően elnehezítés nélkül tisztítja meg a hajtöveket és ad nekik volument.

Eredmény: dús haj és akár 48 órás védelem lelapult haj ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tina0825

2017. november 19.

Sosem festett, erős szálú szőke hajam van, ezért nem igényelt soha különös odafigyelést, nem kócolódik, nem törik. Nagyon régóta használtam már az Elseve Fibralogy sampont és balzsamot, ezért mikor megjelent a boltokban ez a könnyedséget ígérő új kiadás, rögtön vettem egy sampont és egy balzsamot is belőle, hogy kipróbáljam. Az eredeti termékből kicsi és nagy kiszerelés is van, ebből az újból én csak nagyot találtam akkor - sajnos. Ez a balzsam tulajdonképpen átlátszó zselé, ami nemcsak az eredeti termék fantasztikus illatát nélkülözi, de nagyon nehéz vele bánni az állaga miatt; nem egyszer jártam vele úgy, hogy a tenyerembe kinyomva lecsúszott onnan (!!!) és eltűnt a lefolyóban. Emellett nagyon sokat kell belőle használni, mert nehezen is lehet eloszlatni a hajon és ráadásul nem is teszi olyan puhává és selymessé a hajamat, mint az eredeti. Balzsamként teljesen megbukott, a hajam úgy kócolódik tőle, mint még soha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.