L'Oreal Paris

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml
Kategória:   Samponok

Dús hatást biztosító sampon vékonyszálú,lelapuló hajra

• Azonnali volument biztosít: a Filloxane behatol a hajszál belsejébe és belülről tölti fel.
  • Megemeli a hajat egészen a hajtövektől: áttetsző formulájának köszönhetően elnehezítés nélkül tisztítja meg a hajtöveket és ad nekik volument.
  • Dúsítás elnehezítés nélkül. Belülről megnövelt hajszálak.Szakértő ápolás a vékonyszálú, tartás nélküli és lelapulásra hajlamos hajra.

Eredmény: dús haj és akár 48 órás védelem lelapult haj ellen a sampon és balzsam együttes használata esetén

Picieri

2019. január 20.

Nekem nem igazán jött be, szétszárította a hajam sajnos. Egyébként jól habzik és tisztít, de mivel festett szőke a hajam vége, annyira szétszárította, és alig tudtam kifésülni. Általában nincs bajom az elseve samponokkal, de ez nekem nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Egi

2018. október 27.

Tökéletes sampon, a zsírosság 2 nappal kitolódott, de akkor se zsírosodik igazán. Dúsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

peachyglow

2018. augusztus 14.

Én imádom ezt a sampont. Dúsabb a hajam de könnyed, nem nehezíti el, kitolta a hajmosásomat 2-ről 3 napra. Csodás az illata, jól habzik, teljesen oda vagyok érte 2 flakont már elhasználtam. Próbálom vadászni, és az AIR verzióját sehol nem találom. Kivonják?? Egy drogériában sem volt :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Elkofen

2018. február 19.

Vékony szálú, könnyen lelapuló hajam van. Ezt a sampont féláron vettem és annyit megért. Egynek elmegy, de a teljes árát nem fizetném ki érte. Jól tisztít és nem gubancosít túlságosan. Nem zsírosja a hajam, de dúsabbnak sem tűnik tőle. Nem károsít, de semmi extrát sem nyújt. Átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Bloom

2018. február 18.

Egy mintát használtam belőle, ami nem ösztönzött arra, hogy vegyek egy egész flakonnal. A hajamon (vékonyszálú, félhosszú) nem sokat javított ez a sampon, tartása egyáltalán nem volt, legfeljebb egy minimálisan dúsította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

makilány

2018. február 3.

Hosszú, természetes szőke hajam van, a hajvágáson kívül semmit nem követek el ellene, rendszeresen ápolom hajbalzsammal meg ami kell :). Gondoltam edzés utáni hajmosáshoz tökéletes lesz: dús hajat ígér, elnehezítés nélkül, és tiszta hajtöveket. A hajam gubancosabb maradt a szokásosnál, kellően tisztának sem éreztem, a fodrász is megjegyezte, hogy elég töredezett, viszonylag hamar zsírosodott. Tekintve, hogy ez volt az egyetlen hajápoló amit az utóbbi fél évben lecseréltem úgy gondolom ő a problémák okozója. Biztos, hogy nem veszem újra többet. 2-est azért kap, mert a hajam végülis tiszta lett, ezen kívűl se dúsabb. se könnyebb, se feltöltött és könnyebben kezelhető sem lett. Sőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

tina0825

2017. november 19.

Hatalmasat csalódtam. Nem habzik olyan jól, mint az eredeti Fibralogy, gyorsabban zsírosodik a hajam és csomósodik, emellett az illata is hamar elillan - és nem is olyan jó, mint az eredetié. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

PaNel95

2017. október 29.

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a samponnal.
Balzsam nélkül is pihe-puha hajat varázsol, jó az illata is, ami minimálisan érződik hajmosás után is. Nem zsírosít és nem is szárít. 3-4 nap után ezzel is hajat kell mosnom, mint a többivel, de nem is kifejezetten zsíros hajra ajánlják. Amiért mégis szeretem az az, hogy nagyon jól tisztít és valóban tiszta érzetű lesz a hajam mosás után. Valamint tényleg dúsítja a hajam. Ameddig nem kezd el a töve zsírosodni (sajnos 2 napnál tovább nem bírja a hajam), addig szép tartást ad neki.
Tőlem jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a samponnal.
Tőlem jár neki az 5 csillag!

andreapetrics

2017. október 21.

Nekem nagyon nem vált be,hajmosás után viszketett a fejbőröm,másnap már zsíros volt a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

nati1234

2017. október 12.

Kb a 3.dik tubust használtam el. Én elégedett vagyok vele teszi a dolgát. Jó az illata, nem zsírosítt, mintha picit száríttana de ezt balzsammal es olajjal meglehet oldani. A hajtöveket megemeli a vékony szálú hajamnak tartása van legalább 2 napig. Nem csodaszer tehát 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.