L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kategória:   Samponok

• Akár 2 perc alatt a száraz sampon felszívja a faggyúfelesleget. A haj friss és dús hatású.
  • Azonnal dúsabb hatású lesz a hajad a hajtövektől
  • Akár 48 órán át megfeledkezhetsz a hajmosásról

Eredmény: Könnyű hajformázás, a haj frissnek, könnyűnek és dúsnak tűnik, a haj elnehezítése nélkül.

zsofi207

2018. október 25.

Megörököltem unokatesómtól, hát jó, éppen elfér a fürdőmben..aztán úgy hozta a helyzet, hogy reggel már nem volt időm hajat mosni..de várjunk csak, van egy új találmány a fiókomban!:-D Vesztenivalóm nem volt, ezért szépen körbefújkáltam fejtetőn a hajtöveknél és megvártam a 2percet.
Komolyan mondom aznapra teljesen vállalható lett kiengedve a hajam! Nem fénylett, nem látszott zsírosnak a hajtő. Bevált. Azt aláírom, hogy nem ér fel egy hajmosással (nyilván) de egy napot simán kitolt. Úgyhogy sos helyzetekre nálam marad!
Okosan kell használni, nem hajmosás utáni érzetet ad, csak mégis felszívja a hajtöveknél felgyülemlett faggyúfelesleget. Erre való és erre jól működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

kispajkos

2018. augusztus 29.

Ez sajnos semmit sem ér. Azon kívül hogy illatos lesz tőle a hajam semmi egyebet nem tesz... Volt hogy inkább gyorsan hajat mostam a használata után mert vállalhatatlan lett az eredmény. A balea szárazsamponja sokkal jobb választás ráadásul jóval olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

aszilvia

2018. július 21.

378 Ft-ért vettem a Rossmann-ban. A két utolsó leakciózott darabot hoztam el. Örültem, hogy milyen olcsón beszereztem egy ilyen drága száraz sampont. Háááát, az örömöm az első használatig tartott csak. Ez egy kalap kaka, úgy ahogy van, semmit nem ér. Reggel befújtam vele a hajam, gondoltam jó lesz ez valamire, már akkor sem voltam elájulva, de mire beértem a munkahelyemre (10 perccel később), olyan volt a hajam, mintha egy hete nem mostam volna meg. A nap végére pedig vállalhatatlanná vált a hajam, tapadt, ragadt, összeállt mint a vizes csutak. :D Ez mi?! Mert hogy nem száraz sampon, az is biztos. Bátor voltam, vettem később 3 db-ot, ugyanilyen áron, az agyagos változatából a samponnak, még nem mertem magamra fújni. :D De bizakodom, hogy az egy fokkal jobb lesz. Amúgy aki ezért kiadta a teljes árát, az nagyon bosszankodhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.

Ria94

2018. március 28.

Egy nagy nulla. Drága, főleg ahhoz képest, hogy SEMMIT nem csinál. Hiába fújom a fejemre, hiába várok, hogy hasson, csak beleragad a hajamba, furcsán durva és "csimbókos" lesz tőle, de egyébként pont ugyanolyan "én ezzel már nem megyek emberek közé" marad, mint előtte. Adtam neki esélyt, csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. február 23.

Még nem találtam meg azt a szárazsampont, amelyik az igazi lenne. Ebből a készítményből, ha nem spórol az ember, és nagyon sokat ráfúj a hajára, akkor szerintem jól felszívja a zsírt a hajtövekről, és felfrissíti a hajat. Viszont ha nem megfelelő távolságról fújja az ember, hajlamos a hajszálakon helyenként fehéres réteget képezni (nem "no residues"). Akár 2 nappal ki lehet vele tolni a hajmosást, és nem irritálja a fejbőröm (pedig a legtöbb szárazsampon nagyon). Az illata elég intenzív, de vannak ennél sokkal rosszabbak is. A sok rossz tapasztalat miatt nem vártam tőle sem sokat, de viszonylag nem tartom borzasztónak. Tény, hogy kis mennyiségben hajparfümnél nem tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 23.

bdori

2018. február 15.

Még Glamour napokon vettem féláron. Nem sokszor használok szárazsampont, tényleg csak sos helyzetben, így ezt se használtam sokszor, viszont amikor igen, akkor nem ájultam el tőle. Az illata jó, bár egész nap ezt érzem, már megcsömörlök benne néha. Pozitív, hogy nem szárítja ki úgy a hajat, mint más szárazsamponok, ami baj, hogy semmit nem kezd a zsírosodással, pedig elég sokat ráfújtam, vártam, kifésültem, de semmi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

snori

2018. január 25.

Még régebben vettem, egyszeri használat után azt mondtam soha többet nem használom, mert nem ér semmi. Valamiért mégsem dobtam ki...
Nemrég viszont sos fel kellett frissíteni a hajam egy hirtelen jött program miatt.
Jó sokat fújtam a hajam tövére, és már akkor láttam, hogy működik. Kifésülés után a hajam pont olyan jól nézett ki, mintha Batiste szárazsamponnal fújtam volna be, amit egyébként használok (nyilván, mikor kellene az előtt fogy el egy héttel...). Lehet, hogy túl gyorsan ítéltem el az elején, ha kelleni fog elhasználom, de nem váltom le a Batiste-ot, mert ebből nagyon nagyon sokat kell egyszerre fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

patvir

2017. december 29.

Rossz, nincs semmilyen hatása. A kék Baleással össze se hasonlítható, pedig az ára több. Pénzkidobás sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

wd1102

2017. október 31.

Nem használtam még száraz sampont, így nem is tudtam, mi alapján válasszak. Reggel beszaladtam egy drogériába, és mivel akciós volt, de még így is drágább, mint a többi, gondoltam ez ár-érték arányban jobb választás. Én csak a frufrumra használtam, arra viszont tökéletesen működik. Nekem kicsi erős az illata, emiatt a 4 csillag, de ettől eltekintve szuper. Nem is értem a többi véleményt, bár elképzelhető, hogy a teljes hajon nem volna ilyen hatékony... minden esetre frufrura nagyon tudom ajánlani :) És nagyon boldog vagyok, hogy ezáltal kitolhatom a hajmosást 1-2 nappal, így elég lesz 3-4 naponta megmosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

esz91

2017. október 27.

Pedig annyira örültem, hogy végre találtam egy száraz sampont, aminek jó illata van.. De teljes pénzkidobás volt, még Glamour-napos kedvezménnyel is.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 27.

Hidratálók: Dimethiconol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag