L'Oreal Paris

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hajápolók

L-Siloxane-nal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam a dupla hatásért:

• Hajszerkezet-feltöltés: A haj azonnal jól láthatóan dúsabbá válik és élettel telik meg.
  • Könnyebb hajformázás: A haj jobban tapad, megtartja formáját és könnyebben kifésülhető.

Kingus23

2021. március 22.

Nekem nagyon de nagyon tetszett,teljesen megvett.Már két flakonnal elhasználtam.Hosszú,vastagszálú enyhén hullámos (gubancolódásra nagyon hajlamos)hajamra teljesen bevált.Szeretem a két komponensű termékeket.Kellemes az illata,sokáig elég(még így is ,hogy hosszú a hajam és heti két hajmosás után használom),szépen kifésülhető utána a hajam.Ár érték arányban is teljesen jó,nálam ez a favorit,ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Andreea

2019. január 16.

Tökéletesen működik. Imádom csodát tesz a hajammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Tökéletesen működik. Imádom csodát tesz a hajammal.

wildrose

2017. december 8.

Kifejezetten kellemes, tartós, édes illatú hajpermet, elsősorban hajfrissítőként használom hajmosások között. Tápláló hatása bár van, kiemelkedőnek nem nevezhető, de azt egyébként is más termékekkel oldom meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 8.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nem rossz termék, viszont nekem a gliss kur expressz balzsamai jobban bejöttek. Ezzel óvatosabban kell bánni, távolabbról kell fújni, mert elég sűrű a keverék, hiába rázom jól össze, így könnyen zsíros hatást érhetünk el vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Cuni95

2016. augusztus 18.

Hát... Használom már egy ideje, de esdig semmi változást nem veszek észre a hajamon. Szokásos... Max picit talán fényesebb... Hagyok még neki egy kis időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Wey1122

2016. május 3.

Megvettem azt hittem jól tettem.Nem ért nekem semmit hajmosás után olyan zsíros lett a hajam.
Kidobtam többet köszönöm nem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Kidobtam többet köszönöm nem !

Hidratálók: Dimethiconol

PVP 0 0