L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rami, Módosítva: 2012. január 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Pro-Keratinnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít helyreállítani a úrafeltöltött ha látható jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Haja könnyen kezelhet, rendezett,könnyen kifésülhető.A haj újrafeltöltött.

erasm98

2018. december 22.

Ennek sem az illatát, sem a hatását nem szerettem. Zsírosodott tőle a hajam, viszont a kifésülést aligha segítette (ellentétben a márka többi balzsamával).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

vadjacsa

2018. március 27.

Nagyon szeretem, tényleg segít a hajam kifésülésében, rengeteg ideig jó és ahhoz képest nem is drága😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Betti21

2017. szeptember 20.

Nekem csodaszer! Pár fujás valóban elég, így sokáig for tartani. Csak hajmosás után vizes hajra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

AltEra

2017. május 23.

Talán a Gliss Kur kifésülőket egy fokkal jobban szeretem, de ennek is remek illata van és tényleg segít a kifésülésben. 3-4 fújás elég belőle, különben picit zsírosítani kezd. Megéri az árát, vettem már újra párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Betty05

2017. május 9.

Teljesen hű a nevéhez!! Sajnos kezelheteken a hajam,viszont ezt használva fantasztikusan kitudom fésülni vizesen,és meg szárítva is a hajam!! Szerintem szuper termék nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Szucsnori

2017. április 13.

Hajmosás után mindig nagyon összegubancolódik a hajam, de ha ezt használom nagyon könnyen ki tudom fésülni. Használata után sokkal puhább a hajam és nagyon jó az illata is. Szerintem egyáltalán nem nehezíti el a hajat és nem is zsírosít. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

tothbernadett

2016. november 9.

Sok kifésülő balzsamot használtam már, de mindig megbántam, amikor másik után nyúltam a polcon. Az én hajamon akkor is tökéletesen működött, amikor festettem. Akinek gubancos a haja, vagy hajmosáskor nehezen kifésülhető, ajánlom, hogy próbálja ki mellé a Tangle Teezer fésűt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

vivienne30

2015. december 7.

Hajmosás után szoktam használni, tényleg könnyen kifésülhető a hajam még vizesen is, talán egy picit nehezíti el a hajamat. Az illata számomra nagyon kellemes! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

missmomsen

2015. április 29.

Jó illata van, viszont fura a hajam tapintása utána, kicsit mintha összeragadna tőle, emiatt inkább csak akkor használom, mikor nincs kedvem haajt mosni és felkötöm. Nem vagyok maximálisan elégedett, de mellette szól, hogy az illata tényleg tartós és érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

missmarple

2015. február 28.

Nekem nagyon bevált. Nincs tolakodó szaga, sőt kellemes is. Használat után 2-3 óráig a hajamban marad az illata és a fiúk is dicsérik. Sokkal könnyebben tudom alul meg a végeket kifésülni a hajamban. Már két flakont elhasználtam, de venni fogok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).