Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és Ceramiddel gazdagított összetétele segít helyreállítani az újrafeltöltött haj jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Ultrakönnyű összetétele hatékonyan ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené azt.

csipkebogyo63

2018. február 9.

Néha használom, kicsit zsírosabb hatású marad tőle a haj, de szépen ki lehet fésülni a segítségével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

mLK235

2017. február 16.

Akciósan vettem meg és ngyon kevés kell (először önmagában teszteltem és túl sokat fújtam, pedig nagyon okos kis porlasztója van, nekem önmagában nagyon megdúsította a hajam 3x annyinak látszott és ragadt, ezért kimostam miután hazaértem) belőle a haj teljes hosszára ill. én még más termékekkel együtt használva hajvégápoló, hajlakk stb nem tapasztaltam hogy össze vesztek volna és nem is ragadt tőle a frizurám ami következő mosásig szépen kifésülhető maradt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Lgina

2016. augusztus 8.

Általában Gliss Kur termékeket használok, de gondoltam kipróbálok valami mást, hátha van jobb a piacon. Ha van is, ez biztosan nem az. Nem ápolt annyira, mint a konkurencia, ragacsos, kellemetlen tapintású lett tőle a hajam, és ha a tövére is került belőle, másnap moshattam újra hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

J0y

2015. november 26.

Szerettem, mert puhitotta a hajam , nem hozta rendbe de ha ráfujtam akkor tökéletes volt . Fényt adott neki ,nem ragadt szerintem nem egy rossz termék , de nem a csodaszer . Mondjuk mostanában azon gondolkodom , hogy újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

loju

2015. május 20.

Egész jó kis termék, szerintem abszolút rendben van, az illata is. Használni sem macera, nekem nem ragad a hajam tőle, mert csak mosás után használom nedves hajra, utána szárítom. Hosszú, derékig érő egyenes a hajam, puha és selymes alapból is. Nálam az egy nagyon fontos szabály, hogy nedves hajat sosem fésülök, mert az nagyon roncsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Mandarinka

2014. augusztus 8.

Borzalom!!
A gliss kur-t már nagyon megszokta a hajam,gondoltam kipróbálok vmi újat..így megvettem ezt.
Csak ragad tőle a hajam,semmi más hatása nincsen.
Már mindenhogy próbáltam..fújtam csak a hajam végére,keveset..de az eredmény mindig ugyanaz..RAGAD.
Nekem nem vált be,soha nem fogom elhasználni..kidobni viszont sajnálom.Ha valakinek ez vált be,ezt használja,szivesen eladom..elég ha csak a posta költséget kifizeti.Csak szabaduljak tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Borzalom!!
Csak ragad tőle a hajam,semmi más hatása nincsen.

csilluu95

2014. február 5.

Könnyen kifésülhető lesz a hajam, de ennyi. Mivel nem is voltak sokkal nagyobb elvárásaim, ezért 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 5.

Vattacukor1990

2014. január 12.

Eddigi egyik legjobb kifésülő spray-m. Nemrég fogyott el. Gondolkoztam, hogy ilyet vegyek-e újra helyette, de végül győzött a kíváncsiságom és próbaként egy másikat vettem.
A hatásával nagyon meg voltam elégedve. Extra könnyen ki tudtam fésülni a hajamat tőle, szépen ápolta is, jó hatással volt rá. A hajhosszra fújtam, a hajtövekre nem, hogy ne zsírosítson. Az illata számomra kicsit furcsa. Nem rossz egyáltalán, de engem enyhén frissen vágott fűszagra emlékeztet. xD A samponja és a balzsamja is megvan nekem, amik szintén olyan illatúak. Sőt, a boltban megszagoltam a pakolását is és annak is fűszaga van. xD Ezt leszámítva tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

agica0723

2013. augusztus 4.

Az biztos, hogy újravenni nem fogom :) Eddig mindig Gliss Kur-t használtam, de gondoltam teszek egy próbát ezzel. Hát kár volt. A közelébe sem ér a Gliss Kur-nak. Azzal könnyen ki tudtam fésülni a hajam, de ezzel olyan, mintha nem is fújnék rá semmit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

pink_mint

2013. augusztus 4.

Én is nedves hajra használom,annyi volt az elvárásom hogy könnyen fésülhetővé és puhává tegye a hajam,ezt teljesíti is.Se többet,se kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).