L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

Brigusz

2019. február 18.

Két tégellyel használtam el ebből a pakolásból. Igazat megvallva, nem hagyom a hajamon fél órákat és a haj tövét is kerülöm vele, mert akkor értelemszerűen zsírosít, de melyik pakolás nem?:)
Szóval, jó vastagon kenek a durván eltört hajszálaimra, kevesebbet a "jobb" részekre.
Szeretem az illatát, de azt vettem észre, hogy hozzászokott a hajam. :( muszáj még fújós kifésülő balzsammal átmenni a hajamon hajmosás után, mert máskülönben nem tudom kifésülni a hajam :(

Brigusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Andrea1985

2019. február 14.

Ez brutál jó cucc! A kókuszos illata a következő hajmosásig megmarad a hajamban. Érezhetően és láthatóan hidratál. Csodákat tett a száraz, töredezett hajammal. A kislányaim hosszú haját pedig nagyon könnyű kifésülni, siklik a hajukban a fésű tőle :-)

Andrea1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Clementine

2019. január 30.

Kedvenc🤩 imádom az illatát, a hatását. A következő hajmosásig érződik és nem nehezíti el a hajam annak ellenére sem, hogy a tövekre is szoktam kenni belőle.

Clementine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

DAnna96

2018. december 29.

Csodás hajpakolás! Használata után finoman illatozik tőle a hajam a következő alkalomig, száraz és nedves hajon is egyaránt szuperül teszi a dolgát. Könnyen fésülhető, csillogó, puha és sima hajat eredményez. Ki kellett kísérletezni a megfelelő mennyiséget, mert könnyen el tudta nehezíteni a hajamat. Az illata pedig tényleg isteni, annnnnnnyira finom, folyamatosan szagolgatom. :) Nagyon megszerettem, újra fogom még venni!

DAnna96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

timcsu166

2018. november 15.

Az Elseve tubosos hajpakolás nagy részét már kipróbáltam, de sose csalódtam még bennük, akárcsak ő benne sem, imádom a kókuszos illatát. Utána csak sima, hidratált haj marad.

timcsu166
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lilko95

2018. október 21.

Nyár elején hatott rám a reklám, és vettem egyet. Nem minden hajmosás közben használom, van hogy utána kenem rá szárazon.
Viszont ha sampon után bőven felkenem, hagyom állni 5 percig, akkor érezhetően puhább és a következő mosásig ilyen illatú a hajam. Ez a legjobb, amit eddig próbáltam.

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Dalmayr

2018. október 18.

Glamour napon vettem belőle több darabot, pedig még nem is próbáltam előtte. A legtöbb elseve termék nekem bevált, ezért voltam ilyen bátor. És milyen jól tettem, mert az egész szett szuper. Szép fényes tőle a hajam, nem kócolódik, nem száraz. Az illatát pedig az 5. napon is érezni.

Dalmayr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

pacsalia

2018. október 9.

IMÁDOM! Hajpakolások hajpakolása :) Illat, hatás, ár - mindháromban élen jár. Szerintem nem fogok már mást venni. Még a GOJI-s Garnier Hairfood-ot is lekörözte nálam, pedig azt is imádtam. Legnagyobb ötös, amit valaha adtam. :)

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

adri0419

2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

sztinke

2018. július 30.

A balzsam és a sampon után ő is bekerült a hajmosó-hajápoló "csapatomba". Az illata ennek is fantasztikus, együtt használva a termékeket pedig tök jó tartósan meg is marad a hajban.
A hidratáló hatásával sincs különösebb gond, bár kicsit lehetne táplálóbb, nekem így inkább egy sűrűbb állagú hajbalzsamnak tűnik, mint hajpakolásnak. Ettől függetlenül ez az egyetlen hátránya, sokáig elég lesz a mennyisége, és ár-érték arányban is megfelelő.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.