KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

timcsu166

2018. november 15.

Az Elseve tubosos hajpakolás nagy részét már kipróbáltam, de sose csalódtam még bennük, akárcsak ő benne sem, imádom a kókuszos illatát. Utána csak sima, hidratált haj marad.

timcsu166
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lilko95

2018. október 21.

Nyár elején hatott rám a reklám, és vettem egyet. Nem minden hajmosás közben használom, van hogy utána kenem rá szárazon.
Viszont ha sampon után bőven felkenem, hagyom állni 5 percig, akkor érezhetően puhább és a következő mosásig ilyen illatú a hajam. Ez a legjobb, amit eddig próbáltam.

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Dalmayr

2018. október 18.

Glamour napon vettem belőle több darabot, pedig még nem is próbáltam előtte. A legtöbb elseve termék nekem bevált, ezért voltam ilyen bátor. És milyen jól tettem, mert az egész szett szuper. Szép fényes tőle a hajam, nem kócolódik, nem száraz. Az illatát pedig az 5. napon is érezni.

Dalmayr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

pacsalia

2018. október 9.

IMÁDOM! Hajpakolások hajpakolása :) Illat, hatás, ár - mindháromban élen jár. Szerintem nem fogok már mást venni. Még a GOJI-s Garnier Hairfood-ot is lekörözte nálam, pedig azt is imádtam. Legnagyobb ötös, amit valaha adtam. :)

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

adri0419

2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

sztinke

2018. július 30.

A balzsam és a sampon után ő is bekerült a hajmosó-hajápoló "csapatomba". Az illata ennek is fantasztikus, együtt használva a termékeket pedig tök jó tartósan meg is marad a hajban.
A hidratáló hatásával sincs különösebb gond, bár kicsit lehetne táplálóbb, nekem így inkább egy sűrűbb állagú hajbalzsamnak tűnik, mint hajpakolásnak. Ettől függetlenül ez az egyetlen hátránya, sokáig elég lesz a mennyisége, és ár-érték arányban is megfelelő.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

kgyrk

2018. július 21.

Nagyon szeretem, fényes, puha lesz a hajam tőle, viszont ha 5p-nél tovább hagyom a hajamon elnehezíti... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

kristinakroes

2018. július 1.

Isteni kókuszillata van és pihe-puhává varázsolja a hajat :)

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Isteni kókuszillata van és pihe-puhává varázsolja a hajat :)

NatiNati

2018. július 1.

Nyáron csak a kókusz. :) A következő hajmosásig érezni a hajamon. Az már csak plusz extra, hogy pihepuha tapintása lesz. Imádom!

NatiNati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Zsolt8912

2018. június 20.

Nemrég fedeztem fel a kókuszos termékcsaládot, be is szereztem, mert más márka kókuszos termékeivel szemben akartam tesztelni őket. Megmondom nem kellett csalódnom ebben a termékben sem, mind a sampon, balzsam és a pakolás csodát tesz a hajammal! Imádom benne, hogy jó erős testes a pakolás, isteni illattal rendelkezik amely napokig elkísér és valóban csodát tesz! Már használom egy ideje, úgy gondolom egy nagyon jó befektetés volt és tuti, hogy újra megveszem majd! Nálam ez is ötös!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.