L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

Dorina09

2022. június 1.

Imádom. A hajam nagyon puha tőle, az illata pedig valami fantasztikus és nagyon tartós. 2 nap után is érzem a hajamon a kókusz illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 1.

Yolandaa

2022. március 31.

Gondolom ez a L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás korábbi változata, így én az Extraordinary Oil Coco hajpakolásról szeretnék véleményt írni (fel van már töltve Krémmániára az is), amit ide is bemásolnék:

Hosszú, festett szőke hajam van.

2022.03.31. 4*
Több hajmaszkom van, így tegnap kapartam ki az utolsó adagot ebből. Változtattam a hajpakolási rutinomon (sampon, pakolás hajvégektől hajközépig, balzsam), így már működött a pakolás: már vizesen éreztem a puhaságot és ez megszárítva, sőt másnapra is megmaradt, azonban kissé tartás nélkülinek és túl sikamlósnak/laposnak érzem a hajam tőle. Az továbbra is tetszik, hogy tömörebb az állaga, hét közbeni gyors hajpakolásnak nálam szóba jöhet, hétvégére mindig testesebb, táplálóbb hajpakolást használok.

2021.10.25. 3*
Annyira nem akarom lepontozni, de mégis... Kellemes illatú pakolás, hajmosás után másnap még kicsit érződik. Extra hidratálást, puhítást nem tapasztaltam, csak azt hogy utána olyan lelapult semmilyen tartású a haj, hogy alig várom a következő hajmosást. (pedig úgy szoktam, hogy hajmosás, pakolás, utána újra hajmosás, balzsam). Nagy elvárásom nem volt, csak szerettem volna kipróbálni a kókusz tartalma miatt. Egyetlen elfogadható drogériás hajpakolás és amit ajánlok, az a Difeel kókuszos hajpakolás, nálam az a No1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Hosszú, festett szőke hajam van.

2022.03.31. 4*

2021.10.25. 3*

betty23

2021. június 6.

update: Maradt egy kicsi, gondoltam mégis csak elhasználom. Olyan nagyon durván száraz hajra szerintem továbbra sem elég, de ha egy picit száraz a hajunk arra tök jó. Nekem sokkal jobb állapotban van a hajam, mint 1 éve, gyakran is vágattam azóta. Amúgy ezúttal igenis fényes lett a hajam, puhított is kicsit, pedig ugyanavval a samponnal használtam. Azt azért meg kell hagyni, hogy elég sok kell belőle, hogy hatásos legyen. Drogériás viszonylatban szerintem egész jó áron van. Nem tudom mi változott 1 év alatt, de én felpontozom.

Én sokkal többet vártam tőle. Aránylag puha lett a hajam tőle, de nem érzem, hogy eléggé hidratálná. Igaz, hogy göndör és kócolódó hajam van, de olcsóbb balzsamok is jobban teljesítettek nála. Nem lett valami fényes a hajam... Kipróbáltam úgy, hogy jóval többet tettem rá, de nem segített. Az illata egész jó, de aki érzékeny az erős illatokra, lehet nem fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

edinaaaaaa

2021. május 16.

A balzsammal együtt vettem meg, sajnos nekem ez a termék nem igazán jött be. A balzsamnak jobb az illata is, puhább lesz tőle a hajam, és könnyebb is kifésülni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Jelizz

2021. február 2.

Ez a legjobb kokuszos hajpalokas! Az illata parfumosen finom kokusz es jajj hajmosas utan is erzem az illatat ❤ nagy adag es nem kell sok. Hajmosas utan puha lesz a hajam, es meg 2. Nap is ! Jobb mint a Gliss Kur hajpakolasokat bar azokat is szeretem.
Faj a szivem de megadom a jo pontot neki,meg egy kicsit lehetne jobb. Ettol fuggetlenul tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

pinksunset

2020. december 20.

Nekem ez a tökéletes hajpakolás. Próbáltam már sok félét, de egyik sem annyira jó, mint ez. Már az első használat után sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam. Az illata meg egyszerűen isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

krisztiii77

2020. december 15.

Eleinte csodaszer volt,de most megszokta a hajam vagy en mar nem is tudom,es nem lesz tole annyira puha,mint a legelejen:( de viszont karpotol a mennyei illata es az ara,nagyon sokaig eleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Tviki993

2020. október 16.

Határozottan szuper hajpakolás!
Tegnap megmostam vele ( először) a hajam, ma elmentem fodrászhoz és úgy megdícsért hogy milyen puha, fényes és jó illatú a hajam!
Ez mindent elmond!
Újra fogom venni 1000 %

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Határozottan szuper hajpakolás!
Ez mindent elmond!
Újra fogom venni 1000 %

Sanarar71

2020. szeptember 12.

Jó kis hajpakolás. Az illata kellemes, a hajam puhább, fényesebb és könnyebben fésülhető lett tőle. Már a második alkalommal vettem újra. Határozottan kedvenc lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Quistis

2020. július 18.

Szuper az illata, remekül ápolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Szuper az illata, remekül ápolja a hajam.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.