L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

Jelizz

2021. február 2.

Ez a legjobb kokuszos hajpalokas! Az illata parfumosen finom kokusz es jajj hajmosas utan is erzem az illatat ❤ nagy adag es nem kell sok. Hajmosas utan puha lesz a hajam, es meg 2. Nap is ! Jobb mint a Gliss Kur hajpakolasokat bar azokat is szeretem.
Faj a szivem de megadom a jo pontot neki,meg egy kicsit lehetne jobb. Ettol fuggetlenul tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

pinksunset

2020. december 20.

Nekem ez a tökéletes hajpakolás. Próbáltam már sok félét, de egyik sem annyira jó, mint ez. Már az első használat után sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam. Az illata meg egyszerűen isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

krisztiii77

2020. december 15.

Eleinte csodaszer volt,de most megszokta a hajam vagy en mar nem is tudom,es nem lesz tole annyira puha,mint a legelejen:( de viszont karpotol a mennyei illata es az ara,nagyon sokaig eleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Tviki993

2020. október 16.

Határozottan szuper hajpakolás!
Tegnap megmostam vele ( először) a hajam, ma elmentem fodrászhoz és úgy megdícsért hogy milyen puha, fényes és jó illatú a hajam!
Ez mindent elmond!
Újra fogom venni 1000 %

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Határozottan szuper hajpakolás!
Ez mindent elmond!
Újra fogom venni 1000 %

Sanarar71

2020. szeptember 12.

Jó kis hajpakolás. Az illata kellemes, a hajam puhább, fényesebb és könnyebben fésülhető lett tőle. Már a második alkalommal vettem újra. Határozottan kedvenc lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Quistis

2020. július 18.

Szuper az illata, remekül ápolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Szuper az illata, remekül ápolja a hajam.

MoOEe

2020. július 15.

Imádom az illatát, nem túl tolakodó, viszont nekem 2 napig érződik. Bár lehet elfogult vagyok, mert az egyik kedvenc illatom a kókusz. Nekem festett hajam van, így nem is várom, hogy tökéletesen hidratáljon, de drogériás balzsamok közül eddig ez teljesít a legjobban. Tényleg nem szöszösödik a hajam, valamint sokkal selymesebb is. Sima balzsamként használom hajmosás után felkenem és 1-2 percig rajta hagyom, ennyi idő alatt is puhábbá varázsolja a hajam,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

betty23

2020. július 4.

Én sokkal többet vártam tőle. Aránylag puha lett a hajam tőle, de nem érzem, hogy eléggé hidratálná. Igaz, hogy göndör és kócolódó hajam van, de olcsóbb balzsamok is jobban teljesítettek nála. Nem lett valami fényes a hajam... Kipróbáltam úgy, hogy jóval többet tettem rá, de nem segített. Az illata egész jó, de aki érzékeny az erős illatokra, lehet nem fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Talar

2020. június 28.

Valóban puha lett tőle a hajam. Kicsit vártam hogy megszelídíti a szénaboglya szerű hajamat, ezt sajnos nem tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

renislide

2020. június 24.

nagyon jó pakolás, rendesen hidratál, sokáig elég, ár-érték arányban rendben van, szuper kókuszos az illata, én nagyon régóta használom, sokkal jobbat nem találtam nála.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.