L'Oreal Paris

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Samponok

A szilikon-mentes formula kókuszolajjal ellátva normál, és száraz hajra lett kifejlesztve. A haj puha, könnyű, és egészséges lesz. Belül táplálja a hajszálakat, végtelen fényességgel ajándékozza meg azokat. Finom, magával ragadó kókusz illata van.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. július 19.

Nem is tudom miért nem írtam még véleményt róla. Nagy sampon rajongó vagyok és kíváncsiságból vettem meg. Már egy ideje nem használom, de visszaemlékezve szép egészséges volt a hajam azalatt mialatt elhasználtam. Puha, nem töredezett és még sokat is nőtt akkor. Az illata nekem kicsit erős volt egy idő után, de egész jó sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 19.

betty23

2020. július 18.

update: Kb.1 hónapja használom, de szerintem jobban szárítja a hajam, mint a Dream Long ,illetve jobban is zsírosodik a fejbőröm.

Nekem kb ugyanazt nyújtja, mint a Elséve Dream Long. Szép fényes, puha, tiszta lesz tőle a hajam, ott is ahol balzsam nem éri. Nekem elég száraz sajnos a hajam, ami ráadásul göndör is, állandóan töredezik és gubancolódik, viszont a hajtöveim hajlamosak hamar zsírosodni. Nincs benne szilikon, ami jó pont, ha egy picit jobban zsírosodik a hajunk, ennyivel jobb talán a Dream Long-nál. Nekem a második napon is olyan a hajam, mintha most mostam volna, 3-4 napot ki lehet vele bírni. Egynek teljesen jó, de nagyon mérges vagyok, hogy ilyen intenzív karamell illata van, már zavaró kategória. Abban a változatban amit én vettem eléggé elől van a parfüm, rá is van írva, hogy új összetétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Marcipancica

2020. július 12.

Az illata valami csodálatos, teljesen odavagyok tőle, viszont két problémám van, ami miatt le is vontam a csillagokat. Az egyik, hogy olyan nehéz, "ragadós" lesz tőle a hajam, és kellemetlen a tapintása mosás után is. Hamar zsírosodik ha ezt használom. A másik, hogy valahogy olyan száraz, szöszös lesz tőle a hajam, rengeteg utómunkálatot igényel, hogy legyen valmi fénye hajmosás után, és többeknek feltűnt, hogy nem olyan szép fényes a hajam, amilyen szokott lenni. Ha már megvettem, elhasználom, de biztosan nem fogom újravenni. Kár, mert az illata Isteni, és látom hogy sokaknak bevált, nekem sajnos azonban nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Manov

2020. június 18.

Jól megszokott Head&Shoulders korpásodás elleni sampon helyett kerestem másikat tekintve hogy már nincsenek ilyen problémáim. Szőkítve lett a hajam és kéthetente hamvasító pakolást használok rá, ami nagyon szárazzá teszi, így mindenképpen száraz hajra való sampont kerestem és így találtam rá erre. Már az üzletben is megfogott az illata, de a hajamon egyszerűen imádom. A száraz hajamat is kordában tartja. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Yaksha

2020. május 25.

Sajnos folyékony szappanként végezte. Az illata valami mennyei, de a hajam olyan tőle, mintha meg sem mostam volna. Ragadós réteget von a hajszálaim köré, elnehezíti már azonnal a mosás után... botrány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

viragocska66

2020. május 1.

Nekem az évek alatt ez a sampon jött be a legjobban, harmadszor vettem újra a balzsamjával együtt. Szemmel látható a hajamon a javulás, és isteni illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 1.

racheldawes

2020. március 30.

Imádom az illatát és jól hidratálja a száraz hajamat. Tetszik, hogy bár szilikonmentes, nem vettem észre az ilyen típusú samponoknál korábban tapasztalt negatívumokat (csontszáraz haj és kiszáradt fejbőr), illetve volumennövelő hatást is eredményezett esetemben. Viszont nekem sajnos egy picit hamarabb (mosást követő 3. nap) elindította a zsírosodási folyamatot, mint a korábban használt samponok, de nem olyan jelentősen, így csak egy csillagot vonok le.

Update: Levonok egy csillagot, ugyanis nagyon korpássá vált a fejbőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Update: Levonok egy csillagot, ugyanis nagyon korpássá vált a fejbőröm tőle.

DoDo1991

2020. március 10.

Örülök, hogy szilikonmentes, így kevésbé is zsírosít, de a hajam mégis puha és fényes lesz tőle. A balzsamjával és a pakolásával használom, de magában is lehet használni, úgy is egész jól hidratál, és jól fésülhető a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

artep81

2020. január 29.

Úgy imádom! Ajándékba kaptam. A párom is megjegyezte, hogy jó illatú a hajam pedig ő nincs oda a kókuszért! 😀 Festem, vasalom a hajam. Igazából nem vettem észre, hogy száraz volna és féltem is, hogy majd jól zsírosít de egyáltalán nem! Mondjuk hetente kétszer használom. Eddig össze-vissza, illat alapján vettem sampont. Azt mondta a fodrászom, hogy ha van egy bevált, akkor attól ne térjünk el, hát szerintem ő lesz az! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

arizona07

2020. január 4.

Csúcsszuper! A méhpempős és a krémes extraordinary oil sampon kivonása után kerestem a következő favoritot és glamour napokon rá esett a választásom. Vettem mellé balzsamot és pakolást is. Szerintem szuper! 2x mosom át vele a hajam, és nagyon kevés kell belőle még a nagyon zsíros hajra is. Néha csak a balzsammal, vagy csak a pakolással használom (ami amúgy a legszuperebb amit eddig használtam), de van hogy mindhármat egymás után, ha épp olyan az alkalom. Mindig csodásan selymes és aranyló a szőke hajam. Az illatát napokig érezni, és lehet hogy picit zsírosít, de nem különösebben jobban mint bármelyik másik regeneráló sampon. Nekem nagyon fontos hogy egészséges maradhasson a hajam egy esetleges festés vagy formázást követően. Talán annyi hátránya van hogy a nagy selymesség hatására a vékonyszálú haj jobban lapul, és kevésbé tartósan formázható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.