L'Oreal Paris

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Samponok

A szilikon-mentes formula kókuszolajjal ellátva normál, és száraz hajra lett kifejlesztve. A haj puha, könnyű, és egészséges lesz. Belül táplálja a hajszálakat, végtelen fényességgel ajándékozza meg azokat. Finom, magával ragadó kókusz illata van.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta
Megany

2019. augusztus 25.

Érdekes egy termék ez.
Nos,akinek száraz típusú,festett vagy göndör a haja vagy csak kinyírta a vasalő vagy nemtommi,annak néha!!,inkább kűraszerűen jó tud lenni.
Nekem a bajom az vele,hogy a hajamra JÓ,de a fejbőrömnek nem kell ilyen táplálás,túlzsírosít.
Inkább kinyírthajú szőkéknek,mondjuk platina típusnak ajánlanám,ahol tenyleg renoválni kell,esetleg olyan feketeknek,akik régőta festetik...
Nemtudom,néha jó,inkább télen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Érdekes egy termék ez.
Nemtudom,néha jó,inkább télen.

hippiesaur

2019. július 11.

Régóta szemezek vele az itteni vélemények alapján. Most akciós volt az egyik drogériában, és éppen fogyóban van az aktuális kedvenc samponom, így gondoltam adok ennek egy esélyt. Összességében nagyon bejött a hatása a balzsamjával együtt használva. Nem tudom mennyit érne önmagában, de nagyon szép selymes, puha, és tartósan kókusz illatú lesz a hajam a használata után. Nem biztos, hogy lecserélem a mostani kedvencemet erre, mert ezzel 2 nap után elég zsíros már a hajtövem, míg a másikkal 3 napot is ki tudok húzni, de abszolút megérte kipróbálni. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Damayanti

2019. május 28.

Eredetileg a Dream long verziót akartam megvernni, de dm-ben és ezt is megszaglásztam, elolvastam, hogy ez is az én hajtípusomra való cucc és végül illatra megnyert, így újra tervezés tiörtént, habár eredetileg kifejezetten a másik sampon miatt akartam dm-be menni 😃

2 elseve termék vásárlása esetén akció volt, így a balzsammal együtt vettem meg. Első használatra nagyon tetszik az eredmény, jó vásárt csináltam 🙂 A sampin mosás közben kicsit tömény illatú, vagy gejl, nem annyira kókusz olajra, hanem vmi vajas juharszirup szerűségre hajaz, de nekem szépen habzik és a balzsammal együtt nagyon szép, könnyen kezelhető, lágy esésű, picit dúsabb, de a imább felületű, selymes, puha, illatos a hajam 🤩

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

dottya

2019. április 23.

Egyáltalán nem lehetett rajta észrevenni, hogy szilikonmentes. Nem csikorgott tőle a hajam, nem lett kemény, nekem jól habzott. Az illata nekem nagyon bejött. Nem zsírosított jobban, mint más samponok, 2 napot bírt ki a hajam mosás nélkül. Egyébként volt egy kis volumennövelő hatása is, nem lapította le a hajamat. Extra ápolást nem vettem észre. Nem fogom újravenni, mert sajnos ettől is viszketett a fejbőröm, és a hajzsírosodás mellett ez a legnagyobb problémám a samponválasztásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Picieri

2019. április 8.

Elsőre kicsit csalódtam,mert a zsíros hajamon egyáltalán nem habzott, mondom mi ez??? rajta kókuszolaj felirat, hát ez vmi hajolaj lesz :DD
De másodjára már szépen habzott, rájöttem, hogy jó nekem használni.Elsőre egy másik samponnal tisztítok, majd másodjára ezzel mosom meg és nagyon szép az eredmény :) Fincsi az illata is, finom puha a hajam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

AlexaMa

2019. április 1.

Imádom az illatát. A következő hajmosásig (2-3 naponta) végig lehet érezni a hajamban. Fényessé és selymessé teszi a festett fekete hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Moni1980

2019. március 18.

Nekem kicsit nehezen habzik fel, így többet kell használnom belőle, ezért hamar fogy. Egyébként szeretem: könnyen kezelhető, fényes, puha lesz tőle a hajam. A balzsamjával együtt használom, ami kimondottam tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

Sandrine

2019. március 16.

Régóta ezt a sampont használom, és nekem ez volt eddig a legjobb. Az egyetlen problémám, az hogy nagyon zsírosodik a hajam teteje, így gyakran kell hajat mosnom, emiatt folyamatos ördögi kör. Azonban nincs szívem lecserélni, és nem is igazán tudnám mire, mert imádom, hogy ilyen jó illata lesz a hajamnak, és selymes, puha az egyébként alul száraz, és töredezett hajam. Összeségében az erős zsirosodas ellenére is nagyon szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

prne0919

2019. március 10.

Már hónapok óta ezt használom. A hajamnak nagyon jót tett, kevésbé törik. Nem kell se sűrűbben, se ritkábban hajat mosnom, mint más sampon esetében. Nekem az illatát végig lehet érezni, a balzsamot is használom a sampon után. Hajmosás előtt pedig 10 percig a pakolása van a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Zsofii88

2019. március 8.

Nekem nem jött be. Hajmosás után 1 nappal már lelapul a hajam,sok kell belöle hogy jól habozzon. Sajnos hiába használtam a balzsamával együtt(amit amúgy külön imádok). Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.