L'Oréal Paris

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. január 23.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló balzsam azonnal kifésülhetővé teszi a hajat és a termékcsaládba tartozó sampon használatával együtt akár 72 órán át** hidratálja a hajat és akár 10-szer hidratáltabbá teszi a fényesebb és élettel teli hajért, elnehezítés nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilith13

2024. február 22.

Semmi extra. A samponjával együtt használtam, de amikor elfogyott egyiket se vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

R2D2

2024. február 21.

Nem rossz, nem rossz, de szerintem nem tud többet, mint bármelyik L'Oreál-os balzsam, sőt. Szerintem átlagos. Egyébként jó használni, nekem az illata tetszik, meg menő, hogy lila maga a balzsam. De nem venném újra mert semmi extrát nem tud, legalábbis az én hajamra nem volt semmi "wow" hatása. Mindenesetre nem olyan drága, szóval egy próbát megér, aki ki akarja próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

Rebeka21

2024. február 20.

Ahhoz képest, hogy "csak" egy drogériás balzsam, a legjobb olcsó kategóriás balzsam amit valaha próbáltam (sőt, 1-2 drágább kategóriájút is bőven túlszárnyal). Olyan selymes és puha lesz tőle az egyebként száraz, szőkített hajam hogy az valami csoda. Csak ajnálani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

duchess_g

2024. február 15.

Megertem a korulotte levo hype-ot. A szokasos L’Oreal balzsam minoseg: elsore jo illatu a flakonban, de felkenve inkabb kicsit budos (ennek nem mondom konkretan milyen szaga van, mert kitiltanak, csak annyit mondok inkabb, hogy kozonseges :D), szerencsere nem marad meg annyira az illata a hajban, csodat nyilvan nem tesz a hajjal, de kepez egy jo bevonatot, ami megvedi. Ami kiemeli az altalam probalt balzsamok kozul (pl. color vive, extraordinary oil), az pont az, hogy lenyegeben semmi kulonoset nem csinal. A tobbi ocsmany tapintasuva teszi a hajat, ez meg csak egy sima atlagos balzsam. En olcsobb alternativat kerestem az altalam hasznalt balzsamra, mert mar draganak tartom, illetve itthon nem veszik annyira es legutobb sztem mar lejartat vettem jo dragan… igy szerintem egyelore marad ez. Egyszeru, de nagyszeru. Es az illatat is megszoktam es vegulis megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

Viktoria_fks

2024. február 13.

upd.
Elhasználtam két flakonnal. Majd váltottam egy professzionális, felső(bb) kategóriás balzsamra, mondva majd jobb lesz. Miután azt is elhasználtam, úgy döntöttem vissza térek ehhez a termékhez.
Ugyanis. Én az illatát még mindig imádom, felkenve is nagyon csodás illata van, hajszárítás után pedig nagyon sokáig érzem még.
Nagyon jól hidratálja a hajam, a száraz hajvégeimnek csoda. Könnyen kifésülhető és puha lesz az eredmény.
Többet már nem fogok kísérletezni, én nagyon szeretem!

A nagy hype miatt vettem meg. Amúgy nem szoktam ilyen hajápolókat venni, amiket állandóan reklámoznak. De most 900 Ft-ért volt le árazva a 400milis, mondom akkor elhozom. (sampont nem).
Aznap este már ki is próbáltam. Hát ne tudjátok meg...(vagyis de :D) de ez az illat.. Hát mennyei. Én még ennyire nem voltam oda egy hajbalzsamért. Hajmosás után nem is raktam/fújtam be semmivel a hajam, mert érezni akartam. Szárítás után is, szinte húztam magam után az illatfelhőt. És még másnap is éreztem (enyhén).
Eszméletlenül puha lett tőle a hajam. Kíváncsi leszek amúgy a hatására is. Vastagszálú, sűrű hajam van, picit töredezett végű, de majd vissza jövök véleményezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

upd.
Többet már nem fogok kísérletezni, én nagyon szeretem!

lucus999

2024. február 12.

nekem a hajvegeim kiszaritotta, kezelhetetlenebb volt a hajam es 2 nap alatt volt olyan zsiros mint maskor 1 het alatt..soha tobbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

wozizi

2024. február 11.

A samponjával együtt már két üveget elhasználtam, És a normál fejbőröm zsírosította azonban a hosszú hajam nem hidratálta. ☹️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. február 11.

p.anna22

2024. február 9.

Kedvenc kondicionálóm, ebből mindig kell lennie itthon. Ez az első drogériás balzsam, ami úgy tényleg igazán bevállt és teszi a dolgát. A következő hajmosásig puha és fényes marad a hajam, persze hajvégápolót is használok minden nap, de ha véletlenül kimarad, akkor is szép a hajam a kondicionáló miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 9.

szevice

2024. január 28.

Nagyon jó illata van. Annyit tud, amit egy balzsamnak tudni kell. Jól fésűlhető a hajam, nem gubancolódik. Nem zsirosítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 28.

flower.little98

2024. január 25.

Nekem sajnos csalódás lett ez a termék. Vékonyszálú, frizzy, majdnem 10 évig szőkített hajam van, amit már másfél éve nem festetek. Megy az egészségügyi hajvágás is, azért is vettem meg a terméket, hogy balzsam formájában is maxi hidratált legyen a hajam. De sajnos többszöri használat után sem lett tőle simább, fényesebb vagy hidratáltabb a hajam. Nekem nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)