L'Oreal Paris

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 24.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló szérum 2% ápoló, hialuronsavas hatóanyag-kombinációval azonnal hidratálja a hajat és minden használatkor akár 9%**-kal növeli a hajszál átmérőjét. Használja minden nap az akár 10-szeres hidratálásért** és rugalmasabb hajért.

Ár: 1800 , Eladó: csuyi
Állapot: 3-szor használt, alig hiányzik belőle, Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyesen átvehető Kecskeméten, Szolnokon, Bp. Rákóczi-híd körül

szt83

2023. január 25.

Nekem, másokkal ellentétben, teljesen bevált. Frissen mosott, még vizes hajra viszem fel. Kb. 4 pumpányit, nem masszírozom, semmit nem csinálok. Utána pedig hővédő spray. Nagyon puha, fényes és könnyen kifésülhető lesz a hajam.
Ha valóban hialuronsav van benne, akkor azt nedves hajra kell felvinni, pont úgy, mint a hialuronsavas szérumot az arcra. Akkor tudja csak megkötni a vizet. Különben kiszívja csak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

szimonettalerf

2023. január 25.

Borzasztó. A hajam egyből összeáll tőle, nehéz hatása lesz, ragad.
Biztosan nem veszem újra a maradékot pedig elajándékozom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

Borzasztó. A hajam egyből összeáll tőle, nehéz hatása lesz, ragad.
Biztosan nem veszem újra a maradékot pedig elajándékozom

merci95

2023. január 13.

Befújás után néhány óráig nagyon hidratáltnak tűnik a hajam, majd estére mintha teljesen kiszáradva. Nem veszem újra, az biztos. Az illata tetszett, azért adok neki 1 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 13.

guppi666

2022. december 11.

Hát nem gondoltam volna hogy a csillagos 5-ös sampon és pakolás után a balzsam lesz egy gyenge 3-as és ez pedig egy 1-es!! Borzasztó! Csak az illata miatt használom el mint egy hajparfüm, egyébként szárít, ragad és borzasztó tapintása lesz a hajamnak akármennyit viszek fel, akár vizesen akár szárazon! Rengeteg van benne, alig várom hogy elfogyjon!! Amilyen csodát művel a többi termék, azt mind romba dönti ez a termék. Számomra hihetetlen!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 11.

edinaa225

2022. november 14.

Abszolút semmit nem csinál a hajjal mintha illatos vizet fújnék a hajamra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

Abszolút semmit nem csinál a hajjal mintha illatos vizet fújnék a hajamra..

Cseniko

2022. szeptember 26.

06.23 A nagy hype miatt megvettem ezt és a leave-in-t. Hosszú, vékonyszálú, nem zsírosodó, de nagyon kiszáradó, szálkásodásra hajlamos hajam van ami teljesen tartás vesztetté tud válni.
Az én tapasztalatom az, hogy este ovatosan bepermeteztem a hajam és reggelre is vizes volt az egész. Ez a termék egy semmi. Egy flakon víz. Sem jót, sem rosszat nem tesz, de végtelenül felesleges. Nem egy könnyed hidratáló permet, hanem mintha leöntenéd magad egy bögre vízzel, akármilyen óvatosan is próbálod adagolni🤷🏼‍♀️
Talán arra fogom elhasználni, hogy olaplex 3 közben ezzel fogom újranedvesítgetni a hajam🤷🏼‍♀️

Up.: Bevált a nr. 3-al és azóta néha bizalmat szavazok neki és ha túl száraz és szálló a hajam, nagyon kis mennyiségben fújok rá.
Nem lesz újravevős, de végül elajándékoznom sem kellett. Ha elfogy amit ki fogok próbálni az az Olaplex nr.9

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

Desire

2022. szeptember 20.

extra világos festett szőke hosszú hajam van, évek óta az első termék ami szerintem egy csoda,
vizes hajra fujtam, utána száritottam, elájultam a végeredménytől, eltünt a sprőd hajvég, sima újszerü tapintása lett...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 20.

Gotiii

2022. szeptember 18.

Puha a hajam tőle, érzésre 1 nappal később kell hajat mosnom. Finom illata van, kellemes érzés használni. Kb 20 fújást szoktam belőle fújni, aztán belemasszírozom a hajamba. Hajvégekre szoktam csak fújni. Nekem bevált, örülök hogy kirpóbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

SzReni85

2022. augusztus 20.

Hát sokat vártam ezzel az értékeléssel is, és fáj lepontozni, mert a sampon és balzsam a termékcsaládnak csillagos ötös. De ő nagyon nem vált be... Zsíros tő, száraz vég, az instás Szofi hajas lány miatt keveredtem amúgy a termékcsaládra (akinek amúgy óriási virtuális pacsi és ölelés , rengeteg új plusz hasznos infó ha a hajad nincs rossz állapotban akkor is😇) És örülök mert a sampon balzsam az a világbajnok ár érték kategóriába... De ő csak összetincsezi a hajam,mitnha összeszáradna, sőt amit ér , elveszi a fényét is... (Nagyon kíméletesen kezelt balayage szőke a hajam)
Egy csillagot nem adok , mert kárt nem okozott persze , de sajnos nekem nem vált be!
Sokat elmond arra használtam el,hogy mikor felkötöm "lelapított" stílsuban , ezzel lapigatom oda a sok babahajat😅

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

Kitto_5

2022. augusztus 14.

Megoszló véleményem van róla, neha puha tőle a hajam, máskor pedig mintha száraz tapintása lenne. Nem igazán tudom eldönteni, hogy most segít vagy sem.. Elhasználom, ha már megvettem, de valószínű, hogy másik leave in termék után fogok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.