L'Oreal Paris

Ár:   861 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Szakértő korpásodás elleni ápolás minden hajtípus számára. A látható korpamentes haj titka. Az Elséve férfiaknak a mindennapi hajmosás kímélő hatását ötvözi magas korpásodás elleni hatásfokkal. Az összetétel eltávolítja a látható korpát és rendszeres használat esetén megelőzi kiújulását. Megtisztítja és védi a fejbőrt.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

ivanbogi

2016. augusztus 18.

Nőként férfi sampont használni?? Ha beválik miért ne??? Nagyon jó hatása van nem korpásodik az amúgy hajlamosodó hajam, nem zavaró a férfias illata! Nekem bevált!! Ajánlom! :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

danna113

2014. május 9.

RIgaz hogy férfiaknak készült, mégis ez az egyetlen ami a korpásodásra málam bevált. A korpát eltünteti, rendesen tisztít, nem zsírosít vagy szárít. Az illata pedig nagyon enyhe, nem zavaróan férfias. Fura, de bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Rony

2013. július 27.

Nem figyeltem, mert a párom sürgetett, hogy siessek, és csak annyit láttam, hogy korpásodás elleni, ezért gyors lekaptam a polcról. Aztán mosom a hajam, és egyszer csak érzem, hogy fúú de jó pasiszag van. :D Hát akkor olvastam, hogy férfiaknak... de mindegy is lett volna, ha használna. Sajnos nem sokat segít a korpás hajon. Kicsit enyhíti a viszketést, de ezen kívül semmi jótékony hatása nincsen. Azért elhasználom, de szerencsére az illata nem sokáig marad meg a hajamon, különben nem használnám el. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Reborn20

2012. november 28.

Hát nem tudom, őszintén szólva nem vált be, és ha már csak egy sima samponként tekintek rá, akkor inkább másik fajtát veszek, vannak sokkal jobbak ugyanebből a márkából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

brfoo

2012. november 9.

Nekem viszont pont az ellenkezője, sajnos semmi hatás:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Nekem viszont pont az ellenkezője, sajnos semmi hatás:(

TijuMK

2012. november 8.

Nő létemre évek óta ezt használom, nem zavar hogy férfias illata van, mert hatékony. Sok mindent kipróbáltam már, de nem igazán váltak be, nagyon száraz a bőröm főleg a fejbőröm, régebben nyáron lepedőkben szakad le, ezért Nizoral-t használtam de 100ml-ért majdnem 3000 forint kicsit necces. Utána lejmoltam apától egy kicsit ebből a készítményből és jó volt, nem mondom azt hogy ugyanolyan hatékony, de azért egész szépen leviszi a csúnyaságokat és nyugtatja az irritált bőrt. Azután elkezdtem kísérletezni a női elséve korpásodás elleni samponnal, fura mód attól még jobban viszketett a fejem mint amúgy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak