L'Oreal Paris

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Samponok

Gyenge, hullásra hajlamos hajra

Kiszerelés: 250ml

roddo

2017. szeptember 28.

Nem régóta hasznáom, eddig nincs panaszom rá. Kicsit másabb az állaga, mint a samponok többségének, amiket eddig használtam. Az illata nem intenzív, habzása megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

helgus96

2016. március 25.

Nagyon jó kis sampon, szépen tisztít, kellemes az illata (én is csak itthon vettem észre hogy "MEN", de egyáltalán nem zavar) Nem zsírosodik tőle jobban a hajam, ami egy fontos szempont az én baromi gyorsan zsírosodó hajamnál. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, de azért nem is csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

ritus206

2016. február 3.

A párom és a fiam használta. A fiam nem volt tőle elragadtatva a párom nem panaszkodott de ódákat sem zengett róla.Most vettem csak észre hogy hullásra hajlamos hajra való, nem hullik senkinek sem, remélem megelőztünk ezzel valamit.
Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Nem hiszem hogy újra veszem.

req

2015. július 4.

Dúsabb lett tőle a hajam, erősebb is, nem zsírosodott a hajam. Nekem bevált nagyon. Egyetlen hátránya, hogy a hajam fénye eltűnt, ennek ellenére legközelebb is ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

bettoo

2014. szeptember 17.

Pedig tetszik az illata is, meglátjuk mit művel a hajammal:)))))

Update: Kipróbáltam, az illata nagyon tetszik, nem kifejezetten férfi illat, és jobban bennemarad a hajamban szárítás után, mint más illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

bettoo

2014. szeptember 16.

Pedig tetszik az illata is, meglátjuk mit művel a hajammal:)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions