L'Oreal Paris

Ár:   907 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Normál hajra. A B5 pro-vitamin-, PP és E vitamin-származékkal gazdagított összetételtől a haj élettelinek látszik és természetes fényt kap.

szekesiviki

2017. augusztus 27.

Olyan semmi extra, de nem rossz, de se nem jó. ugye ezt jól elmondtam? :-))) Átlagos hatása van, jól tudom kifésülni utána magam, fénye is lesz a hajamnak, de volt már ennél jobb samponom is. Az illatát viszont nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

magdus.kis

2015. augusztus 30.

Nagy szerelem nekem ez a sampon. Tényleg szuper utána a hajam. A napokban fedeztem fel, hogy 399Ft-ért árusítja ki a DM. Betankoltam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

senskin

2015. február 22.

Mindig a fejbőrömre való samponnal mosok hajat. Mivel zsíros, először egy zsíros hajra valót használok, aztán jöhet bármi más. Ez a fajta az egyik legjobb samponja a márkának, valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Tincsa

2014. február 9.

Én az Eurós boltban vettem 580ért ;) amúgy nagyon jó illata van, jól habzik, jól tisztít, nekem bejött :) De csodaszernek nem mondanám, csak egy nagyon jó sampon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

beautifullife

2013. május 23.

Anyukám hosszú évekig csak erre esküdött.Ápolja,de ezzel együtt nem zsírosítja agyon a hajat,mint a legtöbb ápoló sampon. Nehéz is volt megtalálni a drogériákban,mert vagy csak kéthavonta hozattak,vagy elvitték.Már-már azt hittük beszüntették.Azóta rászoktattam a natúr samponokra,de meg kell hagyni,sok társához képest elviselhető az összetevője. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

szabarabi

2013. január 11.

Nekem melírozott a hajam, az alja száraz, a töve viszont gyorsan zsírosodik (3 napot bír ki). Számomra fontos volt, hogy ne zsírosítja tovább a hajamat, viszont a száraz részeket ne törje le. Azt nem érezném, hogy hajmosás után hidratált lesz tőle a hajam, viszont nem töredezik, ami nálam nagy szó! Már két tubust elhasználtam ebből a samponból, és elmondhatom, hogy a hajhullásom lecsökkent, a hajam minden hajmosás után csillogó és egészséges fényű lesz. A hajvégeimre azonban kifésülő balzsamot használok, mert anélkül nagyon száraz lenne.
Összességében nekem megér 4 csillagot, ha új hajszálakat is észre fogok venni, frissítek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Canada

2012. június 28.

Nekem be van dauerolva a hajam, de ez tökéletesen ápolja, most mostam meg vele. Nagyon jól tisztítja, és kellemes érzést biztosít. Nálam bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Picieri

2012. június 24.

Jól tisztít, meg ápol is. Nem lett tőle korpás a hajam, ami nekem fontos volt. Finom illata van, de nem éreztem túlságosan erősebbnek a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak