L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Samponok

Tükörfény, kasmírtapintás, frissen mosott érzés. Hosszú, élettelen, zsírosodásra hajlamos hajra.

vivieeen1919

2018. augusztus 11.

Nagyon szerettem! Mostanában nem láttam sehol. Nekem hozta a tükörfény hatást :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Zsolt8912

2018. április 15.

Nálam sem hozta a bevált tükörfény hatást, mert a göndör-vastagszálú hajjal kb. nem csinál semmit. Semleges hármas a véleményem, mert rosszat viszont nem tett a hajammal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

demenyv

2017. május 29.

Miután a kasmír tapintásút kivonták, ez lett a nagy kedvencem. Fantasztikus az illata, nagyon jól habzik, ápolja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Gabicaladanyi

2016. október 1.

Változást nem tapasztaltam a hajamon, kellemes az illata, de kb ennyi. Tisztít, de hamar zsirosodok utána. A multivitaminos jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

ritus206

2016. február 3.

A tükörfény enyhe túlzás, viszont gyakran hajmosásra ösztönözte az embert mert gyorsabban zsírosodott.
Eleinte elég jól működött, de hűtlenek lettünk egymáshoz, áttértem más samponra.
Sokkal jobb ez így.Az Elséve samponok között elég gyengén muzsikált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Sokkal jobb ez így.Az Elséve samponok között elég gyengén muzsikált.

eviszv

2015. október 20.

Nagyon szerettem, de már nem találtam sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Nagyon szerettem, de már nem találtam sehol.

senskin

2015. március 7.

Sajnos, ez jött be a legkevésbé. Valahogy így jártunk egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Sajnos, ez jött be a legkevésbé. Valahogy így jártunk egymással.

jud678

2014. június 19.

Valamiért ebből a samponból a sima verzió jobban bevált, mint ez a zöld feliratos/light. Ezt kifejezetten nem szerette a hajam, nem győztem mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

juneinparis

2014. március 12.

Jó két évig használtam, balzsammal együtt. Nekem is hamar zsírosodott tőle a hajam, bár a mosás utáni napon még szuper tartást adott. A fésülködés horror volt. Azóta is áldom a napot, mikor végre leváltottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

csilluu95

2014. február 5.

Először nagyon szerettem az illatát, de a második flakon vége felé nagyon meguntam, pedig nem szoktam illatokat megunni. Egyébként a hajam is megunta, illetve megszokta, mert igazából nem csinált semmit vele, nem lett se jobb, se rosszabb, először még puhább lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színezék. Lilás piros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak