L'Oréal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: xy, Módosítva: 2024. március 2.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Fényvisszaverő Technológiával. Táplálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig és védő réteggel vonja be azt:

• Hosszantartó, intenzív ragyogás
  • A haj védett: táplált, puhább és fényesebb.
  • A szín ragyogása láthatóan tartósabb: hajszíne fényes és ragyogó.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szilviii

2024. április 28.

Elég régóta használom, de különösebben nem vettem észre semmi változást.( sem negatívat, sem pozitívat)
Ez a sampon nálam tipikusan a "leemelem a polcról, mert megszoktam, hogy ezt vásárolom" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 28.

Brunettee

2024. január 26.

Most éppen őt használom a dupla samponozás egyik lépéseként (a másik a Lee Stafford sampon, ahhoz ragaszkodom). Jó illata van, egészen jl habzik is, nekem megfelelően tisztít, és nem zsírosít. Most puhábbnak érzem a hajam, mint a korábbi sampon mellett. Színvédelemről nem tudok nyilatkozni, egy hónap alatt ezt még nem igazán látom. Teljesen jó samponnak tartom, valószínűleg most egy darabig marad is a fürdőszobában.
Update: viszket tőle a fejbőröm, így nem szívesen használom tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

Update: viszket tőle a fejbőröm, így nem szívesen használom tovább.

h_ilke

2023. november 26.

Balzsamával együtt használom félhosszú hullámos, festett hajra. 2 hónap után kezd el látszódni, hogy lassan újra időszerű lesz festés. A sampon jó, kellemes illatú, jól habzik, tisztít. Erre tudok adni 5 csillagot. A balzsammal viszont nem vagyok megelégedve, nálam nem annyira tudja azt, hogy könnyen kifésülhető legyen a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 26.

jakabvanessza

2023. augusztus 18.

Nagyon kellemes az illata, hajam állapotán mintha javított volna egy keveset. A színe viszont ugyanúgy kopott, mint bármi mástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

fanni200005

2023. augusztus 12.

Az illata nagyon jó, a hatásáról nem tudok mit mondani, mert iszonyatosan zsírosít, így inkább nem is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 12.

Qwertzuiopasdfghjkly

2023. július 28.

Szerintem ez egy nagyon jó színvédő sampon. Ezt használom általános samponnak mióta szőke lett a hajam. Nagyon ritkán szárítja egy kicsit, nem tudom mitől függ ez, de általában nem bántja a hajam, ami ritkaság, mert eddig csak rossz samponokkal találkoztam, mióta festettem. Ezt megtartom, ez jó, könnyen beszerezhető, ezelőtt is Elseve sampont használtam, azok is mind beváltak nálam. Gondolom védi a színt is, erről nem sok a tapasztalatom. Időnként kell szőkítő samponnal átmossam a hajam, kicsit sárgás lett a festés. Még nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren de legalább az átlag hajmosásnál nincsen problémám, ez egy jó szinvédő sampon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 28.

AngelHeart80s

2023. július 18.

Selymesen puha tapintású a hajam tőle, a színt is tartja. Bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 18.

Selymesen puha tapintású a hajam tőle, a színt is tartja. Bevált!

anette0118

2023. június 24.

Korábban próbáltam mindenféle szulfátmentes ilyen-olyan sampont. De amikor ezt kipróbáltam, végre azt éreztem, hogy TISZTA a hajam. Szerintem a szulfát nem ördögtől való, ha a megfelelő terméket használja az ember a hajára, szerintem nem okoz kárt, illetve ha nem viszi túlzásba. Csak meg kell találni azt a sampont, ami a nagy ő....
Mióta sötétebb lett a hajam, ezzel mosom és szépen tartja a színét, és imádom az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 24.

dettusbettus

2023. május 15.

Zsíros hajam van, és a zsíros hajra ajánlott samponok teljes tárházát kipróbáltam már, de egyik sem segített. Aztán sógornőmnél kipróbáltam ezt a sampont, és meglepődve tapasztaltam, hogy hiába a mindenféle zsíros hajra ajánlott kemikália, egyik sem veri számomra ezt a festett hajra való sampont. Nem festem a hajam, így a színvédő hatásáról nem tudok beszámolni, azonban nagyon szépen csillog a hajam, élettel teliek a hajszálak és rugalmasak. És kevésbé zsírosodik tőle a hajam, aminek elmondhatatlanul örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 15.

Tintalle

2023. április 29.

Korábban szőke, most rézvörös hajamat tartja karban. Az eddigi legjobb drogériás színvédő sampon, érdemes adni neki egy esélyt, főleg a balzsamjával együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.