L'Oreal Paris

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brittany, Módosítva: 2016. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Az első formula amely teljeségében megjavítja az igénybevett hajat.

erasm98

2019. augusztus 29.

Sajnos nem tudok egyetérteni az előzővel, még évekkel ezelőtt kaptam ajándékba, nekem ez a legrosszabb hajápoló termék, amit valaha használtam. Kb. a flakon negyedéig próbálkoztam, de végül ki kellett dobnom (pedig nem sok kozmetikumot dobtam ki életemben), még továbbadni sem mertem. Nem volt olyan jó illata, kifésülésnél meg egyáltalán nem segített:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

szekelyeni

2017. december 9.

szerintem ezt már nem gyártják, mert sehol nem találom, pedig a legjobb elseve termék volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).