L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Az Újratápláló Éjszakai elixír egy nem kiöblítendő hajápoló, mely könnyen beszívódik és nem kell reggel kimosni a hajból. A tápláló összetevők keveréke egész éjjel dolgozik, hogy haját rugalmassá és puhává tegye. Méhpempőt tartalmaz.

mariib

2013. szeptember 6.

Egy ideig ereztem a hidratalo hatasat, de par het hasznalat utan hozzaszokott a hajam. Sajnos nekem keves az extraszaraz hajamra. Azert elhasznalom meg a tubust, de biztosan nem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Nekem igazából semmi sem segít igazán a száraz hajamon. Nem is nagyon hiszek a felületi kezelésekben. A lényeg ott van, hogy hogyan táplálkozunk, mennyi folyadékot fogyasztunk, mennyire vagyunk stresszesek, stb. Ez mind kihat ugyebár a hajunkra is, ráadásul nekem örökletes is a hullámos, száraz haj. Ezért nem is várok túl sokat a hajápolóktól. Őt is kipróbáltam anno. Jó volt az illata és talán valamivel jobban nézett ki tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Isteni illata van,imádtam. Imádom az Elseve méhpempős cuccokat.:D Kicsit szebb lett tőle a hajam,sajnos hamar elfogyott :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

Izord86

2013. április 25.

Nekem ez a hajápoló vált be leginkább. Éjszakára kentem belőle egy kicsit a hajam végére és reggelre láthatóan szebb és puhább lett, kevésbé töredezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

valaholmessze

2013. március 7.

Igazából vegyesek az érzelmeim. Nekem nem ragadt, bár csak az aljára tettem, és amikor megláttam az itteni véleményeket, nem is estem túlzásba a mennyiséget illetően. Azonban nagyon nem csinált a hajammal semmit. (ami viszonylag egészséges). És így ez a 150ml 1600 Ft-ért kicsit fájó érzés... De az illata isteni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

amyesther

2013. február 20.

Nagyon szerettem egy időben. Este hajmosás után kentem, néha hajpakolás megelőzte ezt a menetet. Aztán reggel lemostam, mert ha nem, akkor nagyon zsíros lett volna a töve. A nagyon-nagyon töredezett hajjal semmit sem csinál, normál esetekben puhább lett tőle. Az illata kellemesen édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 20.

andi91

2012. november 6.

Ez egy borzalom! Rettentően szárította az amúgy is száraz hajamat, össze is gubancolódott tőle rendesen, durva tapintású lett. Párszor használtam csak, többször nem bírtam. Azóta a szekrény legmélyén pihen, nem tudom mit fogok vele kezdeni, de kidobni nincs szívem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Martili

2012. szeptember 18.

Engem is az illata fogott meg benne a legjobban. Csak nagyon száraz, sprőd hajra ajánlom, mert egy kicsit zsírosít, elnehezít. Én csak hajmosást követően használtam éjszakára. Felkentem és utána alaposan átfésültem a hajamat, hogy ne sok felesleges krém maradjon benne. Így bevált, de szerintem sem táplálja a hajat, amit nyújt az csak rövidtávú megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Sparklepony

2012. július 6.

Én is javarészt csak hajmosás előtti éjjel használtam, puha lett tőle a hajam, de ez inkább csak egy réteg, nem hiszem, hogy igazán táplálja, mivel mikor abbahagytam, ugyanolyan lett a hajam. Az illata valami mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

mignon

2012. július 6.

Én mindenhogy próbálgattam. Raktam száraz és nedves hajra, hajmosás előtt és után. Sose éreztem, hogy puha lenne a hajam tőle. Mondjuk sose tettem a hajam egész hosszára, csak úgy a fülemtől lefelé, mert félek, hogy zsírosítana. Szerintem egy jó balzsam többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Steareth-20 ti I eu 2 1