L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. november 16.

Kategória:   Hajápolás

Ultra-lágy, könnyű, nem zsíros textúrájával az Újratápláló Folyékony nappali, nem kiöblítendő hajápoló a hajszálat selymessé, puhává és lágy esésűvé teszi.

Heidi

2012. október 30.

Az illata a mézre emlékeztet,amit nagyon szeretek,de ez a hajápoló nem lett és lesz a szívem csücske,mert zsírosít,ami nekem baromira nem hiányzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

black_cico

2012. augusztus 15.

ragad, mint a dög.. rasztázásra lehet jó :D a szárazságra meg nem használ ez semmit, úgy néz ki a haj tőle, mintha bekented volna sulifix-el :D ez is abba a Loreal fajba tartozik amelyikek a polcomon díszelegtek 1-2 évig 1-2 használat után, míg lejártak szépen és go a kuka -.-'

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

hopihecske

2012. április 18.

Illata nagyon teszett. De nem éreztem semmi változást :S Talán inkább ragadt tőle a hajam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

Cremorne

2012. április 11.

Ez egy tragédia! Két , három havonta csak a kezembe veszem, amikor sietek, mert ezt nem kell lemosni. De mindig megbánom és ismét hajat kell mosnom másnap (max. hetente mosok hajat), mert RAGAD és hosszú hajam KIFÉSÜLHETETLEN. Kuka lesz a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

médea

2011. december 12.

Nekem nagyon nem vált be, tiszta ragacs lett tőle a hajam. Egyszer próbáltam ki, utána odaadtam egy barátnőmnek, dobja ki ő, ha neki sem válik be. (neki jó volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 12.

csillabo

2011. október 25.

Nagyon finom az illata, de jelentos valtozast nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Nagyon finom az illata, de jelentos valtozast nem tapasztaltam

babascene

2011. október 1.

nagyon jó! ez a legjobb amit eddig valaha használtam, ha kipróbálok valami újat a végén mindig erre térek vissza! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Az illata finom,aki szereti a mézes illatokat, az állaga könnyű a hajam utána könnyű nem nehezíti el viszont szerintem elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

the

2011. augusztus 23.

Én is száraz hajra vettem. Az illata jó de nem érzek semmi hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Én is száraz hajra vettem. Az illata jó de nem érzek semmi hatást.

csillag1219

2011. július 21.

A száraz hajamra vettem, de egymagában sajnos nem elég hatásos. Finom az illata, az állaga kissé folyékony, és picit ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.