L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolás

Száraz, töredezett, igénybevett haj ápolására ajánlott. A ceramid kifejezetten az igénybevett részeken hat. Mélyen a hajszálakba hatol és a hajszerkezetet erősíti. Feltölti a repedéseket és a töredezett részeket, kisimítja a haj felszínét.

Kmerci

2019. augusztus 27.

Nekem ez a balzsam hihetetlenül sokat segít a hajamon! Amióta szőkére vagyok festve könnyebben törik, száraz legfőképp a vége a hajamnak és sokat is rövidült így magától, amiért iszonyú szomorú vagyok... Müllerben találtam és gondoltam kipróbálom és úgy örülök hogy rátaláltam! Dmben és rossmannban sajnos nincsen szóval be kell vásároljak belőle a Müllerben ha legközelebb megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).