L'Oreal Paris

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kategória:   Hajápolók

Az intenzív hajpakolás a károsodott haj ápolására ajánlott. A nagy hatékonyságú összetétel cicamidedal és prokeratinnal intenzíven regenerál. Körülöleli a szálakat és védi természetes rétegüket. Feltölti a károsodott felülelteket és erősíti a haj szerkezetét.

Az eredmény: a hajszerkezet javulása, ellenállás, vitalitás, bársonyosság, fény.

abicicaaa

2020. augusztus 14.

Nem valt be sajnos. Hirtelen felindulasbol vettem, altalaban professzionalis dolgokat hasznalok. Meg sem kozeliti azt a szintet, nem puhitja kello mertekben a hajamat, sot, igazabol szinte semennyire.
Az illatat szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Az illatat szerettem.

Bettii98

2020. május 11.

Nehezesen kifésülhető volt tőle a hajam, kicsit száraz lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Nehezesen kifésülhető volt tőle a hajam, kicsit száraz lett tőle.

Vkriszta

2019. szeptember 16.

Második tégelyt használom! Pedig ez nem jellemző, főleg nem hajápolásnál. Többféle képen kipróbáltam már , pakolásként hajmosás után,éjszakára száraz hajra, de legtöbbször csak balzsamként, pár percig van a hajamon. Nekem mindenhogy működik, de azt hozzá kell tennem ,hogy a hajam nem károsodott,töredezett, elgyötört.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

kisenikoke

2018. november 10.

Nagyon-nagyon szuper termék!
Leírhatatlanul jó az illata. Derékig érő szőkére festett hajam van így jól jön az extra ápolás ám általában nincs időm egy hajpaakolást hosszabb ideig fent hagyni. Legtöbbször cask a zuhany alatt van fent néhány percig és így is remekel. Nagyon jól teszi a dolgát!
Ajándékba kaptam magamnak talán nem vásároltam volna ilyen drágább hajpakolást. Azonban annyira jó hogy biztosan nem fogom majd rá sajnálni a pénzt ha az otthoni készletem megcsappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Nagyon-nagyon szuper termék!

Kriszta180222

2018. november 6.

A kókuszolajos tesója után ez egy elég könnyű állagú pakolás, elsőnek meg is ijedtem, hogy hogy fog teljesíteni az atomszáraz hajamon, amit a samponjának köszönhettem, de szerencsére helyrehozta az egyensúlyt, puha és ápolt haj lett a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

anee888

2018. május 23.

Jelenleg őt használom. Hajvégekre szoktam csak tenni belőle, mert szőrnyen zsírosodó a hajam töve, a hajvégeim pedig szárazak,ezért ezzel ápolom. Mióta használom szép,puha lett tőle, az illata is finom. Könnyen fésülhető hajat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

kothencz001

2018. február 3.

Balzsamként használom általában, nem hajpakolásként. Nagyon selymes lesz tőle a haj, könnyebb kifésülni, nagyon jó az illata is. Akciósan még jobban megérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Juliette Cavill

2017. július 10.

A hajam számára az eddigi legjobb hajpakolás, puhává simítja, jó illatú, tűrhető áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

lululi

2017. június 11.

Nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam később biztos újraveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam később biztos újraveszem

Tavszel

2017. február 10.

Havonta egyszer használom, látszik a különbség utána, sokkal puhább, könnyebben kezelhető, egészségesebb kinézetű a hajam tőle, bár szerintem nagyon nehéz kimosni, mondjuk ez a legtöbb hajpakolásra igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.