L'Oréal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDo1991, Módosítva: 2021. október 27.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték rezesedést gátló hatással, mely hosszan tartó hideg árnyalatot biztosít. Pro -keratinnal gazdagított formula, rezesdést gátló lila samponnal és pakolással.

Ár: 3000 Ft / az ár 2 db termékre vonatkozik , Eladó: orsiborsi1989
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belváros, vagy előre fizetés banki átutalással / a postaköltség a vevőt terheli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Makk Zsuzsó

2023. november 3.

Nos, a lényeg, hogy a 7.11 nekem inkább sárgás-vöröses, meleg árnyalatú lesz, nem hamvas. Az őszfedése gyenge közepes, maradok a fodrászkellékesnél kapható festékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 3.

dottya

2023. október 21.

Régebbi festés miatt vöröses részek vannak a hajamban, ezt szerettem volna eltüntetni.

8.11-es árnyalatot vettem meg a középbarna hajamhoz, vagyis a 2-3 árnyalattal világosabbat az eredeti színemnél. +csak 20 percig hagytam hatni, mert féltem, hogy be fogja sötétíteni a hajam (és nem ez volt a célom, csak hamvasítani szerettem volna). Túl sok változást nem látok. Egységesebb lett egy kicsit a hajszínem. Egyáltalán nem mondanám hamvasnak. Egy szép természetes barna árnyalata lett a hajamnak, de a vöröses árnyalatot nem tüntette el.

Egyetértek, hogy nagyon maró szaga van, csípte a torkomat, szememet, mindenképpen jól szellőző helyen kell használni, úgy ki lehet bírni.
A samponja szerintem szuper, jól habzik, nem vettem észre, hogy ragacsos vagy kimoshatatlan lenne. A balzsamja kellemes illatú számomra és nagyon-nagyon puha tőle a hajam. Inkább kék, mint lila. Egy kicsit befogta a kezemet is :) Sokáig fennhagytam a hajamon, mint egy pakolást, hogy hasson.

Szerintem kifejezetten hamvasítás miatt felesleges megvenni, de egyébként szépen fed, ha valaki akar egy szép természetes hajszínt adó festéket, akkor jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 21.

Lamelli

2023. október 2.

A színével, tartósságával elégedett vagyok. A dobozban lévő minisampon kimoshatatlan a hajból. Hiába öblítem sokáig, ragacsos, tapadós érzetet hagy maga után. Szárítás után újra kellett kezdenem a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 2.

Klauracska

2023. augusztus 5.

Az én célom az volt, hogy egy korábbi barna hajfestés rezes árnyalatát eltüntessem úgy, hogy közben világosbarna maradok. Ez sikerült, tehát összességében pozitív az értékelésem. A 7.11-es árnyalatot választottam (szőke), mert a világosbarna szín a dobozon ijesztően sötétnek tűnt, így azt nem mertem bevállalni. A rezes árnyalat teljesen eltűnt! A hajam nem szárította ki, puha maradt utána. Az állagával is meg voltam elégedve, könnyű volt felvinni.
Egyetlen negatívumot említenék meg, amiért levonok 1 csillagot: a szaga valami iszonyat... nem bírtam megmaradni a fürdőben, alig vártam, hogy végre felkenjem mindet. Borzasztóan marta a szemem, az orrom, nagyon büdös. Pedig már 16 éves korom óta nem kevésszer festettem a hajam, de ez mindet überelte ebben a tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

timike87

2023. június 10.

5-ös színmélységű barna hajamat balayage festéssel elrontottam. Sajnos, hamar ledobta a színt, így csibesárga lett. Ennek a festéknek próbáltam ki az 5.11 extra hamvas világosbarna árnyalatát és nagyon szépen befogta a hajam, eltüntette a rezes részeket. Itt-ott látszik, hogy világosabb a hajam árnyalata, de nem vèszes. És tényleg hideg, hamvas barna színt kaptam. Nem lett sötétebb sem, pont olyan, mint a dobozon. Egyelőre elégedett vagyok, kíváncsi leszek, mennyire lesz tartós hajmosásokat követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

Timcsoki

2023. március 29.

A képen szereplő 8.11-es árnyalatot vettem meg! Eddig is 8-as színmélységű szőke hajfestéket vettem, szintén L'orealt, de nem volt az igazi, így gondoltam kipróbálom ezt! Nos, vegyesek az érzelmeim ezzel a festékkel kapcsolatban!

Negatívum:
- SOKKAL sötétebb lett, mint amit szerettem volna!
- tisztában vagyok vele, hogy minden hajfestéknek jellegzetes illata van, de ez konkrétan büdös!
- a pakolás rendesen megfogta a kezemet.

Pozitívum:
- a végeredmény egységes
- tökéletes volt az őszfedő hatása
- Nagyon puha lett a hajam
- hűvös hatást szépen visszaadja, semmi sárga vagy vörös tónus.

Számomra a negatívumok - a szín sötétségét leszámítva- , nem voltak olyan zavarók, hogy nagyon lepontozzam!
Igaz sötétebb lett, de nagyon sok dicséretet kaptam, hogy milyen szép a hajam, és maga a végeredmény csodás, egységes lett!

Ajánlom, de aki erre a termékre szavaz mindenképpen legalább 2 árnyalattal világosabbat válasszon (legalábbis a szőkéknél) és akkor nem lesz csalódás a vége!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 29.

Negatívum:
- SOKKAL sötétebb lett, mint amit szerettem volna!
- a pakolás rendesen megfogta a kezemet.

Pozitívum:
- a végeredmény egységes
- tökéletes volt az őszfedő hatása
- Nagyon puha lett a hajam
- hűvös hatást szépen visszaadja, semmi sárga vagy vörös tónus.

catyst

2023. március 13.

Az 5.1-es hamvas barna színt választottam. Sötétszőke hajam szépen befogta, sőt a szín tökéletes lett. Ami miatt le kell pontoznom az az, hogy brutálisan hullik tőle a hajam:( Amiben biztos vagyok, hogy ez miatt, mint minden drogériás hajfesték miatt, pedig nagyon akartam szeretni. Irány vissza a fodrász, valamiért azok jobban tesznek a hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 13.

Kolevra

2023. január 12.

Boldog voltam hogy ratalaltam erre a szinre mert meleg nyarkent ez a hamvas hajszin all a legjobban, azonban nagy csalodast okozott :( 8.11et hasznaltam lassan 3 honapig mikor is be kellett latnom hogy oruletesen szaritja a hajam barmit kentem ra. Es nem csak az a baj hogy szaraz volt a hajam, de el is nehezitette. Ugy ereztem mindig hogy kocos naponta tobbszor fesultem, frissen mosva sem csillogott pedig tokeletes a szine, egyenletesen befedi a toveket is tenyleg minimalis a rezes atutes. Probaltam kitartani mellette de szerintem tul sok a hamvasito a festekben se olajjal se semmilyen hajapoloval nem lehet semlegesiteni ezt a szarito hatast. Visszatertem egy regi garnier festekhez, es visszaallt a hajam allapota tehat nem roncsolodott. Sajnos a festek allaga nem jo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 12.

parblek

2022. december 22.

Mostanában sokat küzdök az otthoni hajfestéssel. Annyit nem vagyok hajlandó rááldozni, amennyit egy fodrász elkér, és sajnos nem tapasztaltam, hogy a fodrász által festett hajszín tartósabb lett volna. Hamvas "egérbarna' a természetes hajszínem, és már egy ildeje 5-ös színmélységű hajfestékekkel festettem. Próbáltam Preference-t, Olia-t és és Excellence-ből az 5U-t. Az 5U nagy kedvencem volt, de sajnos az összes ősz hajam az arcom körül van, volt olyan festék ami egyáltalán be sem fogta, már a festék lemosása után is ott világítottak az ősz hajszálak. Az ötös színmélységű barna pedig még jobban ki is emelte őket.
Ezért megpróbáltam a Loreal excellence 6U-t, ami egy katasztrófa volt. A lenövést valami ronda napszítta sárgás barnaszerűségre változtatta, még a korábban festett rész egész okés volt. Ezután indultam neki a 6.11-nek. Az ősz hajszálakat ez fogta be a legjobban, még mindig nem látszanak, pedig már 3x hajat mostam azóta. A természetes hajszínem ez is kicsit sárgás fényű barnára változtatta, de sokkal jobban tetszik mint a 6U. A hajpakolás nekem inkább tűnik kéknek, mint lilának. Igazából nem is vagyok benne biztos miért lila hajpakolást tesznek be a sötétebb barnás árnyalatok mellé is, ennek megfelelően nem látom, hogy sokat változtatna a sárgás árnyalatokon, de lehet inkább arra jó, hogy az elért hajszínt megtartsa.
Azt hiszem egy darabig maradok ennél. Lehet az eredeti hajamhoz az 5.11 lenne az igazi, de azt nem fogom választani, mert ismét csak kiemelné az ősz részeket. Klassz lenne, ha a hajfestékekből lenne kis adag is, mert a root concealer-ek nem jönnek be, sem spray, sem púder sem folyékony szempillaspirál szerű formában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 22.

Halcyon

2022. december 22.

A természetes, amúgy festéket nem látott, hamvas barna hajam szó szerint vörös lett. A vicc az, hogy amúgy szintén a L’Oréal professzionális festéke mentett meg. Ha hamvas árnyalatot akarsz, akkor vedd inkább a Cool Cover-t a fodrászkellékesnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.