L'Oreal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDo1991, Módosítva: 2021. október 27.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték rezesedést gátló hatással, mely hosszan tartó hideg árnyalatot biztosít. Pro -keratinnal gazdagított formula, rezesdést gátló lila samponnal és pakolással.

Ár: 1500 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pearldiver66

Korcsoport: >54
2022. április 28.

Én ebből a típusból, a3.11 est próbáltam ki. Fantasztikusan jó hajszín jött ki, nagyon jó !hogy hozzá van adva sampon, és végül balzsam, ami a haj rezesedés ellen tesz, valamint csillogóbbá- ragyogóbbá teszi a hajszálakat. Eddig ez a legjobb hajfesték amit kipróbáltam, mert pont azt adja amit ígér! Gyönyörű hamvas sötétbarna árnyalatot. Már vettem egy következőt is, mert valamit csinál a hajjal, hogy sokkal egészségesebb és szebb lesz a haj tőle. Maga a hajszín is különleges, ami most először érzem, hogy tökéletesen illik hozzám. Ez ugyan egy sötétbarna árnyalat, majdhogynem fekete, most egy árnyalattal világosabbat fogok kipróbálni következőként. De ez tényleg egy minőség hajfesték! Hosszan tart és nem kopik olyan gyorsan, ès ez megint szembetűnő volt. Általában egy hónapig kellene kibírja egy hajfestés. Ez az első ami tényleg ki is bírja! A többi két hét után már lekopott. Tökéletesen fed, és sokáig megmarad. Nagyon örülök hogy rá találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 28.

peach

2022. március 10.

5.11 - A hamvas hatás 1 mosásig tartott, pedig még a maszkot is használtam. És még csak nem is vörös volt alatta, hanem egy sima mogyoróbarna ami már kezdett kikopni.... na mindegy, nekem igazából édes mindegy hogy hamvas-e a hajam vagy nem de mondjuk egy szőke árnyalatnál baromira nem. Szerencsére leárazva vettem, bár még így is lehúzás mert a 700ftos festék se kopik ilyen hamar. 2 csillag csak annak hogy nem lett fekete és puha lett utána a hajam
-update-
1 hónap alatt kikopott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

-update-
1 hónap alatt kikopott.

martien0418

2022. február 4.

A színe egyáltalán nem olyan lett mint ami a dobozon volt, vagy mint amire számítottam. De ez az én hibám valószínűleg, mert a 6.11 és az 5.11 árnyalatot összekevertem. Viszont az, hogy az én alapvetően hamvas kozépszőke hajamból így lett egy nagyon vöröses gesztenyebarna, az nekem brutális!!!! Én egy hamvas középbarnára számítottam, a lényeg a hamvasság lett volna. De anno előbb lett hamvas a hajam a 800ft-os palette festéktől, mint ettől. Szerencsére nem teljes áron vettem... Irdatlanul megbántam ezt a festést, és remélem hogy hamar kikopik😢

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

henicatt

2021. december 11.

Nem olyan rég felvilágosítottak, hogy hideg tónusú a bőröm 😅 Így mindenképp valami “cool” árnyalatot szerettem volna. 3.11-el festettem, és pontosan olyan lett, mint amilyet elképzeltem. Gyönyörű, ezüstös fényű sötétbarna, szinte fekete. Eszméletlen jól néz ki ❤️ Sűrű, hosszú, göndör hajam van, természetes sötét/középbarna, világos bőr. 2 dobozzal használtam most az első alkalommal, tőfestéshez elég lesz 1. Sok-sok év egyenesítés, hetente fodrásznál beszárítás van a hátam mögött, mire végre megszerettem a göndörségem, és immáron találtam egy szuper festéket, amivel gyönyörű tónust kap a hajam! Ha hajszínváltást szeretnétek ( úgy értem több árnyalat különbséget mint 1-2), akkor inkább menjetek fodrászhoz. Az a tuti ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 11.

HRenata

2021. október 15.

Az 5.11 árnyalattal festettem már kétszer a hajam. Előtte is festve volt már, más márkájú festékkel.
Az eredmény olyan lett, mint a dobozon szereplő kép. A festék állaga jó, vállig érő hajra egy doboz bőven elég volt. A lila sampon és balzsam jópofa, a balzsam több alkalomra elég, bár én a megszokott hajápolóimat használom a festések közti hajmosásoknál. De így sem válik rezessé az árnyalat. A szín valamennyit fakul pár mosás után, de nem látványosan és továbbra is szép marad a következő festésig.
Sajnos az ősz szálakról ez a festék is elég hamar lekopik. Mivel az 5.11 hasonlít az eredeti hajszínemhez, a lenövés nem lenne látványos, viszont az ősz szálak már 3 hét után észrevehetőek. Ezért nem max csillag.
Ennek ellenére megint ezt fogom venni, mert ugyanezt tapasztaltam több más festékkel is, és az eddig használtak közül ez a jobbak között van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Langel

2021. október 3.

7.11es árnyalatot próbáltam - extra hamvas szőke, hamvas szőke, ami látszólag világos barna, de már régóta tudom h ami barnának tűnik abból még sokszor az valójában sötét hamvas szőke, amilyen pl az eredeti hajam is... a hajam előtte golden pink volt, de csak random dobozossal, szóval semmi specko szőkítés meg profi bármi előtte, így rezes is lett elég hamar és a pink kikopott, az alját pedig megszívta a nap szép hamvas szőkére, így a dobozon lévő szín az alján megmutatkozott a hajamnak, a tetején levitte a rezes színt de némi meleg színárnyalat megmaradt... ezt utána szépen mosással le is dobta, és nem csak fakult vissza a színe de a rezes árnyalat is igen hamar előjött... hiába a lila balzsam, ami nekem szétszárította a hajamat és egyáltalán nem volt túl sok látszatja inkább csak az alját zöldes fura fényűre színezte inkább... de használattal sem lett újra hamvas, pedig van itthon kék meg lila balzsam samponom is... szóval gyorsabban elveszítette a színt és a hatást mint bármelyik másik melegebb színű festék... oké a hamvasat tudom nehéz elérni, főleg ha sok a rezes pigment a hajban, de azért két hét max három amit bírtam és már vettem inkább egy barna hajszínező maszkot, hogy eltüntessem a nagyon rezes fura színt amíg eljutok fodrászhoz rendes festésre...
összességében szerintem gyors korrekcióra jó lehet, de semmiképpen se tart sokáig, lehet hogyha előtte szépen volt szőkítve alatta a haj vagy alapból más típusú a hajad, pl nincs tele rezes tónussal amit előtte már kihoztál belőle szőkítősebb másik dobozossal, akkor jó lehet... de így nekem ez eléggé kevés volt... ettől függetlenül üdvözölendő végre nem csak meleg árnyalatú festékeket látni a polcokon, vagy olyat amire ráírják hogy hamvas de egyértelműen látszódik h sosem volt az és sose lesz :D mivel nálam csalódás volt ezért két pont +1 mert legalább elérhető és gyors segitség lehet egy event előtt akár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Anett0721

2021. szeptember 14.

8.11-est használom már nyár elején óta, havonta festem.
Természetesen nem olyan lesz a színe, mint a dobozon, hanem jóval sötétebb (pedig nagyon világos szőke hajra kentem már először is), azonban tényleg szép természetes lesz, és nem is roncsol. Nem szárított, nem égette meg a hajszálakat, a balzsamja is jó.
Szerintem az első hajfesték, amire 5 csillagot adok, mert a teljesítménye tényleg jó, azt meg úgyis mindenki tudja aki utánaolvas az otthoni hajfestésnek, hogy a dobozon mindig picit világosabb az eredmény, főleg szőke esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

8.11-est használom már nyár elején óta, havonta festem.

judit.skarupka

2021. szeptember 14.

6.11-es árnyalatot próbáltam ki, mivel 6-os a sajátom is. Sajnos a hajam árnyalata abszolút nem lett hamvas, sőt… inkább rezes…
Annyi pozitívumot tudok neki adni, hogy szépen ápolja a hajat, de nem (csak) ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

manyana

2021. augusztus 17.

8.11-es árnyalatnak adtam egy esélyt, és milyen jól tettem! Sötét-középszőke hajamra kenve a dobozon szereplő, legsötétebb árnyalatra számítottam, amit szépen teljesített is a festék. Világosabb ugyan nem lett, de nem is ez volt a cél, inkább csak a hajam árnyalatán szerettem volna változtatni, amit sikerült is elérnem. Ugyan nem hajlamos vörösödésre a hajam, de azért szorgalmasan használgattam a hamvasító balzsamot. Sokára fogyott el, mert szinte "tapintani" lehet benne a töméntelen mennyiségű szilikont, annyira csúszós, a hajam pedig zsírosodásra hajlamos, ezért nem mertem "adni az érzésnek", és inkább csak a végeken használtam.
A fésűs applikátora annyira megtetszett, hogy elraktam későbbre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

A fésűs applikátora annyira megtetszett, hogy elraktam későbbre. :D

henrietta.turk

2021. július 25.

A 7.11-es árnyalatot próbáltam ki, s meglepődve tapasztaltam, hogy közel hasonló árnyalatot sikerült elérni, mint a dobozon látható. Úgy tűnik, hogy sikerült azt a natur, barnás árnyalatot elérni, amit szerettem volna, s a rezes, vöröses árnyalat jelenleg nem látható. Kíváncsi leszek, hogy egy-két hét múlva mi lesz a helyzet, de ha marad a jelen állapot, akkor nagyon elégedett leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.