L'Oreal Paris

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2015. október 5.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Érzéki lágyság, ragyogó fény, rendkívűl rendezett haj, 6 különleges virág olajjal gazdagítva.

fantasticmrsfox

2017. október 28.

Nekem tényleg nagyon száraz, durva, nehezen kezelhető hajam van, és ez a sampon nagyon jót tesz neki. A balzsamjával együtt szép selymes lesz a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Zsuzsi216

2017. október 19.

Kerestem valami tápláló sampont a nagyon száraz és durva hajamnak. Remélem, hogy megtaláltam.
Hajmosás után tényleg szép a hajam tőle. Fényesebb és ápoltabb benyomást kelt, de ahogy múlnak a napok ugyan olyan sprőd és fakó lesz.
3 naponta nem fogom megmosni, mert így is baromi száraz, meg utálok hajat szárítani.
Balzsammal együtt használom.
Még néhány próbát teszek velük. Ha nem jók, akkor megy anyukámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Balzsammal együtt használom.
Még néhány próbát teszek velük. Ha nem jók, akkor megy anyukámnak.

Encssy

2016. május 31.

Borzalmas! Először mikor használtam azt hittem csak nem sikerült rendesen kimosni a hajamból, de nem, ez hagy maga után ilyen zsíros érzetet. Viszont a hajam hossza olyan száraz marad, hogy alig bírom kifésülni. Semmi fénye, semmi tartása...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Vicus

2016. május 7.

Az ugyanilyen samponnal együtt használom és nagyon jól ápol. Folyamatos használat mellett viszont tuti, hogy zsírosítaná a hajamat, ezért váltogatom a samponokat, balzsamokat. Az illata nagyon érdekes, elsőre nem tetszett, de végülis nem olyan rossz. Tetszik az állaga is, elég sűrű, és kevés kell belőle, mert nagyon jól habzik. Féláron vettem anno, ennyiért nagyon megérte, de nem hiszem, hogy újra veszem, vannak jobb samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

judit1984

2016. január 22.

Nem tökéletes, de az utóbbi időben ez a sampon jött be legjobban. Ombre hajam van, komoly táplálásra van szüksége, és nagyon sokmindennel próbálkoztam az utóbb időben, de semmi nem hozta azt a szintet, ami jó lett volna. Most ezt használom, a balzsamjával és hajpakolásával együtt, és összességében elégedett vagyok, puha és fényes lesz tőle a hajam, a tartása is jó, habár mintha hamarabb zsírosodna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Nikike05

2016. január 22.

Nekem csalódás volt a hajam nem hidratálta, illata viszont mennyei :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Nekem csalódás volt a hajam nem hidratálta, illata viszont mennyei :D

FReka

2016. január 4.

Még a G-napokon vettem, ha jól emlékszem, féláron, azóta használom. Jó kis sampon ez, nagyon kellemes az illata, durván hidratál. Inkább száraz hajúak válasszák, viszont nekik nagyon ajánlom, könnyen zsírosodó hajra ez már picit sok. Nem zsírosítja a hajam, inkább csak annyira selymes és finom lesz tőle, hogy nagyon gyorsan lelapul, nem igazán van tartása. Ennek ellenére elhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

pniki

2015. november 26.

Kellemes illatú, fényessé, és könnyen kifésülhetővé vált a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Kellemes illatú, fényessé, és könnyen kifésülhetővé vált a hajam.

dori778

2015. október 10.

IMÁDOM! Ez a termék annyira puhává és könnyen kezelhetővé teszi a hajam. Extra száraz hajúaknak nagyon ajánlom! Az illatát én nagyon szeretem, enyhén férfias, de nem zavaró és sokáig megmarad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Xylose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színezék. Lilás piros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak