Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

2 keféjű szempillaspirál, melynek egyik oldala gondoskodik a megvastagított pillákról, a másik oldala pedig megemeli és hosszabbítja őket.

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
matanee

2019. június 9.

Ajándékba kaptam, és nekem teljesen bevált, nagyon szeretem mindkét végét. Tartós, gyönyörűen kiemeli a pillákat, nem kenődik, nem csomósodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

MakeupMarket

2019. május 8.

Sajnos ez is az az eset, amikor volt egy bámulatos "original" dupla végű L'oreal spirál, aminél még az első lépés a fehér bázis volt, majd rá jöhetett a fekete festék és egy rétegben olyan pillákat rebegtethettél, mintha most jöttél volna ki a szalonból.
Aztán bevonják és jönnek helyette ezek a sokkal silányabb "újítások" természetesen.
Ennél a verziónál akárhogy rétegezem, akárhogy tele van kis extra szálakkal, de csak nem sikerül műszempilla hatásúra megcsinálnom amúgy eleve hosszú pilláimat. Egyszerűen túl híg a festék, borzasztó vékony réteg marad csak fent a keféről és kicsit távolabbról nézve nem is igazán látszik, hogy egyáltalán van ott valami. Sacc/kb hosszít, de nem ér semmit az egész, ha csak közelről érzékelhető, mert nem fogja körbe egy masszív réteg. A dúsító hatása egyenlő a nullával. Talán ha sűrűsödik később, jobb lesz - persze sovány vigasz, hiszen ilyen ár mellett komolyabb elvárásokat támasztunk egy spirállal szemben már az első használattól kezdve. 50%-os kuponnal megérheti kipróbálni, de egy fillérrel nem ér többet.
Emiatt a két dolog miatt vonok le 1-1 csillagot végül.
Többen írtátok alul úgy emlékszem, hogy nem tartós annyira, ezzel szerencsére nekem nem volt gondom, szépen fent maradt a vízálló verzió :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Emiatt a két dolog miatt vonok le 1-1 csillagot végül.

csigaviki99

2019. május 8.

Nekem ez az "alkalmi" holy grail spirálom. Mivel nem használok műszempillát, kerestem valami olyasmit amivel hasonló wow-effektet lehet elérni ha éppen különleges alkalom van, és ez a spirál nem okozott csalódást. Jelenleg a 4.(!) tubust használom belőle, egyszerűen hihetetlen amit a szőke, mérsékelten hosszú, minimálisan ívelt pilláimmal művel. Felküldi őket a szemöldök csontomig, ez az egyetlen eddig, ami képes volt erre. :D Használom a sima és a vízálló verziót is, na de ezutóbbit csak óvatosan és nagyon ritkán hogyha egész napos performanszra van szükség mivel nekem eddig csak kokuszolajjal sikerült lerobbantani. Nemvízálló tesója viszont bárhol, bármikor jöhet (habár meg kell jegyeznem, a legjobb eredményt a waterproof hozza csakhát milyen áron:( ).
Összefoglalva, mindkét verziót szívből ajánlom annak aki fel akarja turbózni a pilláit, én eddig már 2 barátnőmet állítottam át a "sötét oldalra". :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

dzsamilla

2019. május 1.

Vegyesek az érzéseim. Egyszer már újravettem, így nyilván nem egy rossz spirál, de olyan, mintha "hisztis" lenne. Néha nincs kedve engedelmeskedni, de ha együttműködik, akkor tényleg gyönyörű pillákat varázsol. Sietős reggelekre egyáltalán nem ajánlom, mert elég körülményes és odafigyelős a használata, főleg az elején. Ha nem vagyunk óvatosak, igénytelenül vastag lesz a festékréteg és kisebb-nagyobb csomókba összetapasztja a pillákat.
Az 1-es számú egy teljesen átlagos spirál, ez inkább szétválaszt, de a "wow" hatást a 2-es adja, és ebben vannak azok a pici kis szálacskák, amik szépen dúsítanak és hosszabbítanak, majd ha úgy tartja kedvük, napközben néha le-lepotyognak...de nem mindig, csak a rosszabb napjaikon...ki érti ezt?!
Mások is írták már, de tényleg nem szabad megvárni amíg az első réteg megszárad, hanem azonnal utánaküldeni a másodikat, úgy lesz a jó! Egyébként nekem nem kenődik se le, se fel, és Bioderma micellás vízzel simán lejön. Akciósan ajánlom, a teljes árát én sajnálnám rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

tunderelefant

2019. április 18.

Frissen nagyon jó, azok a kis extra dúsító szálak nagyon tetszenek benne. Amúgy kb 4,5 csillag, de felfelé kerekíteném inkább. Első pár használatnál mondjuk túl sok festéket vett fel. Ezzel együtt vettem: https://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-false-lash-superstar-szempillaspiral és néha összemixelem őket :D úgy is tök jó. Sajnos már a végét járja, így néha ey kicsit pereg hosszabb napok után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

ggsmgy

2019. április 11.

A L'oreal tizenévekkel ezelőtti két végű spirálja (arany és fehér tubus) és annak a különböző változatai voltak a favoritok nálam. A rövid szempillámból hosszút csinált, ez ugyan nem olyan mint a fantasztikus elődjei, de a jó 4 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Blackxentric

2019. március 10.

Viszonylag szép pillákat csinál, de rétegezni nem tudom, mert akkor csomósít. Nap közben nézegetnem kell, nem fogta-e be a szemhéjam. Nem potyog, de annyira nem tartós. Ezen az áron lehet jobbat is találni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Franciska007

2019. február 22.

Kényszerből váltottam, mert az előző kedvencemet már nem gyártja a L'Oreal. Egészen megszerettem ezt is, csak, ha nem figyelek oda, könnyen rovarlábakat csinálok a pilláimból. Azt vettem észre, hogy elég hamar csomósodik és túl erős "vegyszer" szaga van, emiatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

bogi19

2019. január 18.

Kedvenc szempillaspirálom😍 Hosszit, dusit, csodálatos szempillákat csinál. A vízálló változata is megvan, azt is nagyon szeretem, tokeletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

angelaa0305

Korcsoport: < 18
2018. december 11.

Nemreg kezdtem el haszalni, az alig lathato szempillaimat gyonyoruve varazsolja. A vizallo van meg belole, amit lehet lefogok valtani, de eddig tokeletesen megvagyok vele elegedve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.