L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratáló hatás, bőrnyugtató és ápoló hatóanyagokkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

BerryLoo

2022. május 6.

Nekem ez nem hidratált olyan jól, ragacsos maradt utána a bőröm (pedig módjával szoktam használni) és több pattanásom lett tőle.Valamelyik összetevőre érzékeny is voltam szerintem, mert enyhe kipirulást okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Csacskamacska13

2022. január 13.

Valamennyire hidratál, de nekem a száraz bőrömre kicsir keves. Nagyon erős az illata, picit irritálja a bőrömet a parfüm. Viszont a legnagyobb negatívuma, hogy hogy egy réteget hagy maga utána ami dörzsölésre lemorzsolódik. Amikor felviszem, és már "szárad", aközben is kicsi morzsák esnek le arcomról :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

mlnrvikii

2021. május 14.

Nagyon jó!
A L'Oréal Hydra Geniusával együtt használom, tökéletes páros! Ha csak egymagában használom ezt a hidratálót, sok változást nem észlelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Nagyon jó!

vanillacaramella.sweet

2021. február 9.

Érdekes kommenteket olvasok itt, nekem totál más a tapasztalatom a krémmel. Nekem könnyű textúrájú, minimális nehézség (olajos) van benne, illata tényleg erős, virágos-krémes, de nekem tetszik. Jól beszívódik, puha, selymes a bőröm egész nap. Nincs kiütésem tőle,nem csíp és kellemes hidratált a bőröm. Vannak ennél ezerszer rosszabb krémek. Én szeretem és bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

LUNACICA

2020. december 30.

Hát nem a legjobb hidratáló krém,amit valaha próbáltam,több ennélolcsóbb termék ennél sokkal jobban hidratál.Nagy csodát nem tett a bőrömmel,pedig becsülettel használtam majd egy hónapig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

angy1027

2020. május 27.

Nagyon zsíros nappali krémnek, a száraz bőröm fél óra alatt sem tudta beszívni. Az illata túl erős. Nem fogom újra venni az már egyszer biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

CatsOnCocaine

2020. április 23.

Gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy használom-e ezt a krémet, vagy sem. Télen szárazabb volt az arcom, mint egy augusztusi rőzserakás, ezért vettem. Ja meg azért, mert gondoltam ez aztán majd milyen kurvamenő lesz, hogy L'Oreal, és ettől tuti jó is. Na már most:
1. Az illata: nincs. Inkább szaga van és az is fura.
2. Állaga: Mehh... Nappali elméletileg, de ha felviszed, 10-15 perc múlva olyan érzésed lesz, mintha egy vödör angolnába fejeltél volna. Sikamlós-nyálkás izé. Ez eltűnik egy idő után (mondjuk 2 óra), de ezzel együtt a hidratáltság érzése is... Sőt, ha "túl száraz" helyre kentem, még csípett is.
Aztán 2 óra múlva eltűnik a puha érzés, és minden olyan lesz, mint előtte volt, csak át kellett élned ezt a kozmetikai hullámvasutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

1. Az illata: nincs. Inkább szaga van és az is fura.

auberginecat

2020. április 21.

Különösebben nem volt vele bajom, de semmilyen pozitív hatását nem véltem felfedezni, így lényegében tökéletesen haszontalan. Legalább nem volt drága, kézkrémnek viszont jó, csak hát ez meg így milyen már. Ha valaki igazán szeretne törődni az arcbőrével, azt javaslom, ezekről a szupercsilivili, celebekkel reklámozott, jellemzően semmitérő cuccokról inkább nyergeljen át például az Ordinary kencékre, amik olcsók, illetve hatásban ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

mehh

2020. február 6.

Csodákat tesz, pedig nekem aztán nagyon ki tud száradni a bőröm télen. És még az illata is jó! Kicsit kólás beütése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

GabAndrea

2020. január 4.

Kb. 1 éve használom ezt az arckrémet, azóta csak ezt vásárolom immár harmadik alkalommal, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. A mindennapi arcápolási rutinom egyik fő szereplője. Az arcom intenzíven hidratált és puha marad egész nap. Apró tippem és trükköm a termékkel kapcsolatban az, hogy sminkelés előtt jól belemasszírozva az arcbőrbe nagyon jól funkcionál primerként, így a sminkem is sokkal maradandóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Isohexadecane, Dimethicone, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter, Stearyl Alcohol, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Panthenol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Poloxamer 338, Sucrose Cocoate, Laureth-7, Xanthan Gum
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Laureth-7, Xanthan Gum
Illatanyagok: Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Myrtrimonium Bromide, Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó segédanyag

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.