L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratáló hatás, bőrnyugtató és ápoló hatóanyagokkal.

angy1027

2020. május 27.

Nagyon zsíros nappali krémnek, a száraz bőröm fél óra alatt sem tudta beszívni. Az illata túl erős. Nem fogom újra venni az már egyszer biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

CatsOnCocaine

2020. április 23.

Gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy használom-e ezt a krémet, vagy sem. Télen szárazabb volt az arcom, mint egy augusztusi rőzserakás, ezért vettem. Ja meg azért, mert gondoltam ez aztán majd milyen kurvamenő lesz, hogy L'Oreal, és ettől tuti jó is. Na már most:
1. Az illata: nincs. Inkább szaga van és az is fura.
2. Állaga: Mehh... Nappali elméletileg, de ha felviszed, 10-15 perc múlva olyan érzésed lesz, mintha egy vödör angolnába fejeltél volna. Sikamlós-nyálkás izé. Ez eltűnik egy idő után (mondjuk 2 óra), de ezzel együtt a hidratáltság érzése is... Sőt, ha "túl száraz" helyre kentem, még csípett is.
Aztán 2 óra múlva eltűnik a puha érzés, és minden olyan lesz, mint előtte volt, csak át kellett élned ezt a kozmetikai hullámvasutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

1. Az illata: nincs. Inkább szaga van és az is fura.

auberginecat

2020. április 21.

Különösebben nem volt vele bajom, de semmilyen pozitív hatását nem véltem felfedezni, így lényegében tökéletesen haszontalan. Legalább nem volt drága, kézkrémnek viszont jó, csak hát ez meg így milyen már. Ha valaki igazán szeretne törődni az arcbőrével, azt javaslom, ezekről a szupercsilivili, celebekkel reklámozott, jellemzően semmitérő cuccokról inkább nyergeljen át például az Ordinary kencékre, amik olcsók, illetve hatásban ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

mehh

2020. február 6.

Csodákat tesz, pedig nekem aztán nagyon ki tud száradni a bőröm télen. És még az illata is jó! Kicsit kólás beütése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

GabAndrea

2020. január 4.

Kb. 1 éve használom ezt az arckrémet, azóta csak ezt vásárolom immár harmadik alkalommal, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. A mindennapi arcápolási rutinom egyik fő szereplője. Az arcom intenzíven hidratált és puha marad egész nap. Apró tippem és trükköm a termékkel kapcsolatban az, hogy sminkelés előtt jól belemasszírozva az arcbőrbe nagyon jól funkcionál primerként, így a sminkem is sokkal maradandóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

AzAKismacska

2019. december 31.

Hatarozottan nem "csodaszer", de szep lassan meggyozott a hasznossagarol.
Kellemes, viola illatu, selymes, kifejezetten nehez krem. Nappali hasznalatra pl smink ala teljesen alkalmatlan.
De kivalo ejszakai kremnek vagy plarctisztitas-hamlasztas vagy epp bajuszgyanta utan nagyon jo opcio.
Sajnos, kb semmit nem hasznalok el teljesen, (nagy hibam, a jovoben tervezek dolgozni rajta), de csak-csak ezert a kremert nyulok, pedig van ujabb szerzemeny. Szoval, valamit tud, ha elertem a tegely aljat. :) A krem maga 4*.
A csomagolasrol hadd ejtsek szot: 2000 alatti jo magyar forintert kapunk egy kifinomult csomagolasu üvegtegelyt. Ez az, ami miatt 5*-ra ertekelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Hatarozottan nem "csodaszer", de szep lassan meggyozott a hasznossagarol.

Balloon

2018. október 23.

Számomra kellemes, nyugtató az illata és az állagával sincs bajom, szerintem selymes.
A bőröm szinte azonnal beszívta és nem érzem hogy lenne egy plusz réteg az arcomon.
Egyetlen hibája, hogy felvitelkor kb. 1 percig csípi az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Egyetlen hibája, hogy felvitelkor kb. 1 percig csípi az érzékeny bőröm.

GHettie

2018. szeptember 10.

Nagyon nehéz krém, emiatt száraz bőrre, hidratálásra használtam, csakis esténként. Nappalra nem tudom elképzelni, s éjszakára állandóra nem őt veszem újra, azért vannak nála jobbak. Összességében bevált, rosszat nem tudok mondani róla, éjszakai krémként ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

dorika993

2018. június 7.

Nem rossz, de nem lesz életem hidratálója. Kicsit csalódott vagyok, mert többet vártam tőle.. Nagyon ragad nehezen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

donett0629

2018. május 29.

Használat után ragacsos réteg maradt a arcomon, az illata sem kellemes, és nem is hidratált megfelelően. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Isohexadecane, Dimethicone, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter, Stearyl Alcohol, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Panthenol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Poloxamer 338, Sucrose Cocoate, Laureth-7, Xanthan Gum
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Laureth-7, Xanthan Gum
Illatanyagok: Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Myrtrimonium Bromide, Benzyl Alcohol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó segédanyag

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.