L'Oreal Paris

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Szemkrémek

1. Intenzív hidratálás: Milliónyi hidratáló molekulával gazdagítva a bőr azonnali hidratálásáért akár 24 órán át.
  2. Simítás: A szem körüli ráncok azonnal láthatóan kisimulhatnak.
  3. Ragyogás: B5- és E-vitaminnal gazdagított összetétele táplálja és ragyogóvá teszi a bőrt és segít védeni a szabadgyökökkel szemben.

PerfectImperfection

2019. május 2.

HIdratálni hidratált, de az erős hogy a ráncok kisimulnak tőle, talán kicsit finomítja őket ,de ez is elenyésző. A hidratáló épessége miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

tunderelefant

2019. április 18.

Update: levontam egy csillagot, van nála sokkal jobb krém. Elég jó így is, mert nem lett tőle pattanásos az arcom (a sima nappali krémjétől igen). Ránctalanítását nem tudom értékelni, mert nincs mit ránctalanítani. Utazásra szerintem hasznos lehet a pici kiszerelés miatt (és igazából ellátja a rendes krém feladatát is). Hidratál, ápol, de ha nem használtam, akkor nem hiányzott.

Szuper krém! Nagyon szeretem, ápolt és puha lesz tőle a szemkörnyékem. Nem zsírosodik tőle a bőröm és miután felszívódik, mehet is rá a smink. A karikákon mondjuk nekem sem javít, de eleve nehéz a feketéből normális színt varázsolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Blackxentric

2019. április 12.

Update: Elfogyott. Egynek jó volt, de újra nem veszem. Átlagos hatású volt. Folytatom az új termékek kipróbálását.

Pár hete használom és elégedett vagyok vele. Kellemesen hidratál és nincs semmi illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

baby63

Korcsoport: >54
2019. április 6.

Sajnos, a régi szemkörnyék ápolóm megszűnt, és újat kell keresnem. Első körben ezt próbáltam ki. Tényleg kellemes felkenve, nem ragacsos, szépen hidratál. Nem irritál egyáltalán, illata szinte nincs is. Használom vagy két hete. Igaz, nincsenek még ráncaim, csak egy "karikám", de azon nem halványít semmit. Azt hiszem, még keresni fogom az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 6.

Adribogyi

2019. február 14.

A jobb szemem alatt van egy nagyon csúnya hosszú egyre mélyülő ránc sajnos, pedig még csak 23 vagyok, de ez a szuper kis krém nagyon sokat segített rajta, mióta naponta, két naponta kenem azóta sokkal halványabb és kisebb lett a ránc, úgyhogy tuti újra veszem a krémet ha elfogy, ár/érték arány 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Martina1330

2018. december 25.

Egy hònapja használom a termèket szèpen hidratál, gyorsan beszìvòdik, nem ragacsos utánna ès a sminket is bìrja.
Alapjáraton olyan az arcom, hogy karikás a szemem èn a hidratálás ès ápolás miatt veszek szemkörnyèkápolòt sötèt karikákon nálam nem változtat, de olyat mèg nem találtam ami segìtene ezen viszont mivel a szem alatti bőr száraz nekem a leglènyegesebb a hidratálás. Ára is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

farkas.timeazsofia

2018. november 19.

Már most imádom ezt a kis pici tégelyt, ami eleve szép. Annyira, de annyira kevés kell belőle, hogy nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Tényleg szépen hidratál, az összetevői is jók, az ára pedig mesés. Hiába ápolom nagyon fiatal korom óta a szemkörnyékemet, sok mindent csak mostanában értettem meg, ahogy a tudomány kezdett fejlődni. A napvédelemről sajnos sokkal kevesebbet tudtunk régebben, ezért sok apró szarkaláb van a szemem körül, amit, ha pl. a Maybelline Fit Me korrektorával elfedek, teljesen ok, de a púder már csúnyán "felnagyítja" a problémát. Tehát ez a krém nagyon jó. Biztos, hogy vannak sokkal jobbak, de ennyi pénzért ajándék.

Update: Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert mégsem olyan szépek ezek az összetevők, főleg nem a parabén. Attól még jó használni, de másikat veszek (sőt, már vettem is: Soliteint Q10 szemkörnyékápoló) ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

Sugicka

2018. október 23.

Egy tengellyel használtam már el, és mondhatom, hogy Szuper ápoló. Nem ragacsos, nem kelt zsíros érzetet, hamar beszívódik.
Én este használom és reggelre még ha nem indokolt, akkoris kisimult a szemem környéke.
Sokat dolgozok éjszakai műszakban, s bár a genetikám ilyen szempontból szerencsés, azért látszik a fáradtság, ezért vásároltam az itteni vélemények alapján. Egyáltalán nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

moszatka8

2018. október 7.

Fáradt, karikás szemre vásároltam és tökéletesen bevált. Hamar felszívódik így könnyen felvihető a smink. Éjszakára is szoktam használni, reggel sokkal kipihentebbnek tűnnek a szemeim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Encssy

2018. július 16.

Nekem abszolút bevált. Ráncaim még nincsenek, de mivel minden nap sminkelek gondoltam nem árt ha külön krémet veszek a szemkörnyékemre, a bőröm amúgy is száraz. Mióta használom alig piros a szemem alatt és nem is puffadt. Nappalra szoktam kenni, sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2