L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2013. január 16.

Az Infallible 24H Brush Foundation egy 24 órán át tartós, tökéletesen fedő alapozó ecsettel ellátott csomagolásban, amely megkönnyíti az egyenletes felvitelt.

EszterMarkham

2016. augusztus 26.

Sajnos nem valt be nekem. Szaritja a borom es borzasztoan maszk hatasa van. Az ecset is kiesett talan a harmadik hasznalatnal. Kidobtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

nkmagda

2016. április 14.

Natural rosé színben kaptam. Nagyon odâig voltam érte hogy húdejó...de ahogy sejtettem a fehér bőrömhöz túl sötét. Könnyű felvinni az ecsettel jól lehet bànni, de összességében nekem nagyon maszkos lett. Szóval ami biztos hogy tökéketesen fed. A tartóssàgàról nem tudok mit mondani mert nem mertem emberek közé menni teljesen màs arcszínnel. De szerintem ha vki eltalàlja a színt jó tàrsra lel a sminkelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

aranycsirkee

2013. január 3.

Átlátszó csomagolása van így talán kicsit megkönnyítik a színválasztást. A tetejét tekergetve előbukkan az ecset hegyén az alapozó, üdvrivalgás, vastaps, lássuk mit tud. Igazából nem rossz az ecset amit hozzá adnak de elájulni sem ájultam el, én kézzel eldolgoztam még a felvitel után. Pár használatot követően az ecset ragasztása megadta magát és kiesett, úgyhogy azóta óvatosabban kell vele dolgoznom, mert folyton kipottyan. Nem sárgás, inkább szürkés-rózsaszínes árnyalatot választottam ami az én bőrömön annyira nem mutat jól, viszont a tubusban elég megnyerő volt. Pár óra elteltével kifényesedett a bőrömön, közepesen tartós szerintem, azért a 24 h erős túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.