L'Oreal Paris

Ár:   5200Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2016. július 13.

Ár:   5200Ft

Fixáló spray, mely rögzíti és tartósabbá teszi a kész sminket. A mikro finomságú permet könnyű és láthatatlan a bőrön.

applepie94

2019. október 28.

Nem is értem ezt a sok negatív kommentet ez a termék egy csodaszer ilyen olcsón... De komolyan elég sok drogériás fixálót próbáltam már ez mindet veri. Nekem szörnyen zsíros a bőröm kb 1 órát bír a sminkem fixáló nélkül de így kb 10 órát. Hihetetlen jól tart.
Egy két tanács: mindig fel kell rázni!!!!, ha tényleg nagyon zsíros a bőröd dupla réteget fújni (megvárod amíg az első réteg megszárad és utána még egy), érdemes legyezővel szárítani, mikor már majdnem száraz nedves szivaccsal óvatosan bele kell nyomni bőrbe a terméket hogy teljesen összeolvadjon az alapozóval és az apró szőrökön se üljön meg a termék, érdemes sok smikkel használni szerintem akkor működik a legjobban, spirált utána használj, kicsit erős permete van (mintha egy pohár vízzel leöntenének) szóval kicsit messziről kell fújni.
EZ EGY MUST HAVE PRODUCT MINDEN ZSÍROS BŐRÜNEK!!!! Aki a fehér pöttyökre panaszkodik sajnálom de az nem a termék hibája... shake it shake it ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Nyancatfluff

2018. november 13.

Ha az ember alaposan felrázza, akkor nincsenek fehér pöttyök;) pont ezért van benne a kis golyócska. Mindig leértékelve veszem, szerintem az eredeti ára kicsit túlzás, viszont ha olcsóbban hozzá tudtok jutni, akkor mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

reszter

2018. július 9.

Nálam nem jöttek a fehér pöttyök, gondolom jobban felrázom... :D plusz néha le kell öblíteni a spriccelőt, mert beszáradhat!
Mattító púderrel használom, ami önmagában is egy csoda (pupa transzparens púder), ezt azért vettem, hogy kicsit összeálljon a gyorsan feldobott laza smink (bb+korrektor). Viszont azt vettem észre, hogy ha kicsit túltolom (pl. délután újra használom) akkor eléggé ki tudja szárítani az arcomat, főleg azokat a részeket, amik amúgy nem annyira zsírosak. Sminket is ügyesen tartja a mattság mellett, nálam kb 6-7 óráig, pedig alapvetően zsíros a bőröm.
Féláron érdemes megvenni, glamour/joy napokon. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Féláron érdemes megvenni, glamour/joy napokon. ;)

Vince

2018. április 19.

Semmit nem használ szinte, a sminkem pont ugyanúgy viselkedik mintha nem lenne rajta fixáló. Ezért pedig az 5100 forint amit kiadtam érte nagyon nagy túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Lina14

2018. április 2.

sajnos nem olyan nagy szam, ha nem razza fel az ember eléggé, akkor fehér pottyoket fuj az arcra
ugyan nem lesz tole rossz a smink osszkepe de nem tartja mattan az arcot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

ugyan nem lesz tole rossz a smink osszkepe de nem tartja mattan az arcot

anitakisova

2018. március 25.

Nem vettem észre, hogy lenne valami külömbég ha használom, de a sminkemen nem rontott, viszont drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

kklaudia

2017. november 8.

Nagy lelkesedéssel szaladtam a polcához az üzletben, hogy végre kipróbálhassam. Soha semmilyen tesztert nem használok az arcomon, most először bátorkodtam kipróbálni élesben. Hiba volt. Alaposan felráztam és 2-3 fújással beborítottam az arcom... Még szerencse, hogy elmentem egy tükör előtt. Mindenhol fehér pöttyök, szinte festékpacák díszelegtek a bőrömön... Kiábrándító élmény volt. - Ha meg még ennél tovább is rázni kell, akkor pláne egy csillag. Vannak ettől sokkal jobb termékek, még akár olcsóbban is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Nálam jól vizsgázott, hőségben kibírta a sminkem egy egész lagzit. Az illata tényleg szörnyen erős és sajnos elég lassan szárad. Minden nap semmiképp nem használnám de arra, hogy néha kicsit erősebb tartást adjon a sminknek kuponos napokon féláron teljesen jó vétel. Én pöttyösödést nem tapasztaltam, az mondjuk igaz hogy nagyon alaposan fel kell rázni mert valamelyik összetevő nagyon leülepszik az alján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

szofiaa

2017. április 26.

Én szeretem ezt a makeup fixing sprayt, bár azt megbántam, hogy ennyi pénzért nem a MAC fixing sprayt vettem meg, ha ez elfogy akkor biztosan leváltom arra. Ugyanis amit ebbe nem szeretek, hogy nagyon parfümözött és ezzel ellentétben a MAC vitaminos és természetes.
Szép fedést ad és a helyén tartja a sminket, Kb 10-15 cm-re az arcomtól tartom és 4-5fújást használok el egyszerre belőle, tehát elég sokáig meglesz.
Eddig nem éreztem, hogy baja lenne az arcomnak tőle, de ez az erős parfümözés véleményem szerint a veszte lesz, legalábbis nálam, mert el sem akarom képzelni milyen anyagok lehetnek benne. Ugyanakkor eddig jól működik, ezért jelenlegi állás szerint csak 1 csillagot vonok le. (kb 2-3 hete használom)

UPDATE:
Én rendszeres használat mellett még egy alkalommal sem tapasztaltam a fehér pöttyöket, amit említettetek, az lehet a baj, hogy nem rázzátok fel használat előtt eléggé.
Én nagyon meg vagyok elégedve vele, már jó ideje használom és még semmi negatív élményem nem volt vele kapcsolatban.
Hozzá is adom az 5. csillagot:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

UPDATE:
Hozzá is adom az 5. csillagot:)

Asztrid

2017. február 18.

Teljes mértékben egyet kell, hogy értsek palotaizszsel. Megvettem, gondoltam kipróbálom. Reggel miután nagy nehézségek árán elkészítettem a sminkemet, felráztam és megfelelő távolságból magamra fújtam. Először nem is vettem észre, de mikor még egyszer belenéztem a tükörbe, egyszerűen ledöbbentem. Az egész arcom tele volt fehér pöttyökkel. Nagyon nem ajánlom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.