L'Oreal Paris

Ár:   5200Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2016. július 13.

Ár:   5200Ft

Fixáló spray, mely rögzíti és tartósabbá teszi a kész sminket. A mikro finomságú permet könnyű és láthatatlan a bőrön.

K_8_

2021. március 26.

Nekem ez a kedvenc sminkfixálóm. Ez tényleg betonbiztosan a helyén tartja a sminket. Velem is előfordult, hogy fehér pöttyös lettem, de csak az első pár használatnál. Erre azt a megoldást találtam, hogy nagyon nagyon felrázom és egyet-kettőt spricceltem csak simán a levegőbe aztán az arcomra nagyon messziről, kb. nyújtott karral fújtam és működött. Később ez már nem volt probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

palotaizs

2020. június 29.

UPDATE: Na nem gondoltam volna, hogy lavinát indítok a véleményemmel, de a sok "jaj miért kell lefikázni, tanuld meg használni" és a "fel kell rázni rendesen" jellegű véleményre válaszolnék:
1. Azért mert nekem nem jött be a termék, nem jelenti azt, hogy neked nem tetszhet. Nem vagyunk egyformák (hála az égnek), más a bőrtípusunk, van amit az én bőröm szeret, lehet a tiéd nem fogja.
2. Nem vagyok hülye, tizen X éve sminkelek, kb 7 éve komolyabban is, nem két rázással oldottam meg a felrázást. Ráztam... sokáig... naaagyon sokáig... ha több mint fél percig rázni kell, már rég rossz. Kinek van rohanós vagy egy szimpla reggelen ideje, hogy fél napig rázogassa... na mindegy.
Ettől függetlenül tartom magam a véleményemhez, de ha valakinek bejött használja egészséggel. :) De látom voltak páran, akik osztották a véleményem.
Ha legközelebb drogériában járok és lesz kint végre teszter (nyamvadt vírus ugyebár...), akkor adok még egy esélyt a terméknek, hátha azóta változtattak benne valamit, bár kötve hiszem. Csak ne mondja senki azt, hogy nem vagyok fair. :D

2017.01.17 Nem, nem, nem és NEM! Mégis mi a fene ez??? Elmentem a Müllerbe és megláttam ezt a L'Oreal polcon. Úgy voltam vele, hogy hú de jó drogériában is kapni sminkfixálót, hát ha ez működik akkor nagyon boldog leszek. Aha... Áldom az eszem, hogy ott az üzletben kipróbáltam a tesztert. Azt írta, hogy használat előtt felrázandó. Felráztam, kifújtam a kezemre és konkrétan FEHÉR PÖTTYÖK LETTEK A KÉZFEJEMEN!!! Képzelem milyen "gyönyörűen" nézhet ki akkor az ember arcán... Ez komoly??? L'Oreal ne már! Nem ajánlom senkinek, akkor inkább a Makeup Revolution sminkfixálóját vegyétek, még az Avoné is jobb. Röhej.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Panu

2020. május 22.

Jó fixáló, nálam sem jöttek fehér pöttyök.
Kellemes, friss illata van, és jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Jó fixáló, nálam sem jöttek fehér pöttyök.
Kellemes, friss illata van, és jól végzi a dolgát.

Soly77

2020. január 9.

Szerintem teljesen jó sőt nagyon jó, a Müllerben kukáztam 3500 ért a a leértékelt cuccok között pedig még a fólia is rajta volt és még nem is lejárat közeli. Nagyon szépen fixál. Ami fontos nagyon nagyon össze kell rázni tényleg sokáig... és jó messziről kell permetezni akkor tökéletes a hatás.
Ha valamibe bele kell kötnöm akkor porlaszthatna szebben a spray túl nagyok a cseppek de ez tényleg csak kötekedés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

applepie94

2019. október 28.

Nem is értem ezt a sok negatív kommentet ez a termék egy csodaszer ilyen olcsón... De komolyan elég sok drogériás fixálót próbáltam már ez mindet veri. Nekem szörnyen zsíros a bőröm kb 1 órát bír a sminkem fixáló nélkül de így kb 10 órát. Hihetetlen jól tart.
Egy két tanács: mindig fel kell rázni!!!!, ha tényleg nagyon zsíros a bőröd dupla réteget fújni (megvárod amíg az első réteg megszárad és utána még egy), érdemes legyezővel szárítani, mikor már majdnem száraz nedves szivaccsal óvatosan bele kell nyomni bőrbe a terméket hogy teljesen összeolvadjon az alapozóval és az apró szőrökön se üljön meg a termék, érdemes sok smikkel használni szerintem akkor működik a legjobban, spirált utána használj, kicsit erős permete van (mintha egy pohár vízzel leöntenének) szóval kicsit messziről kell fújni.
EZ EGY MUST HAVE PRODUCT MINDEN ZSÍROS BŐRÜNEK!!!! Aki a fehér pöttyökre panaszkodik sajnálom de az nem a termék hibája... shake it shake it ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Nyancatfluff

2018. november 13.

Ha az ember alaposan felrázza, akkor nincsenek fehér pöttyök;) pont ezért van benne a kis golyócska. Mindig leértékelve veszem, szerintem az eredeti ára kicsit túlzás, viszont ha olcsóbban hozzá tudtok jutni, akkor mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

reszter

2018. július 9.

Nálam nem jöttek a fehér pöttyök, gondolom jobban felrázom... :D plusz néha le kell öblíteni a spriccelőt, mert beszáradhat!
Mattító púderrel használom, ami önmagában is egy csoda (pupa transzparens púder), ezt azért vettem, hogy kicsit összeálljon a gyorsan feldobott laza smink (bb+korrektor). Viszont azt vettem észre, hogy ha kicsit túltolom (pl. délután újra használom) akkor eléggé ki tudja szárítani az arcomat, főleg azokat a részeket, amik amúgy nem annyira zsírosak. Sminket is ügyesen tartja a mattság mellett, nálam kb 6-7 óráig, pedig alapvetően zsíros a bőröm.
Féláron érdemes megvenni, glamour/joy napokon. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Féláron érdemes megvenni, glamour/joy napokon. ;)

Vince

2018. április 19.

Semmit nem használ szinte, a sminkem pont ugyanúgy viselkedik mintha nem lenne rajta fixáló. Ezért pedig az 5100 forint amit kiadtam érte nagyon nagy túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Lina14

2018. április 2.

sajnos nem olyan nagy szam, ha nem razza fel az ember eléggé, akkor fehér pottyoket fuj az arcra
ugyan nem lesz tole rossz a smink osszkepe de nem tartja mattan az arcot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

ugyan nem lesz tole rossz a smink osszkepe de nem tartja mattan az arcot

anitakisova

2018. március 25.

Nem vettem észre, hogy lenne valami külömbég ha használom, de a sminkemen nem rontott, viszont drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.