L'Oreal Paris

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: brigditd, az összetevőket feltöltötte: Dori01, Módosítva: 2019. április 1.

Hosszantartó, magas pigmentációjú és könnyen eldolgozható korrektor applikátorral.

Ár: 600+posta , Eladó: Nema
Állapot: 1-2szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Banki utalás
Ár: 2500 ft , Eladó: Josie91
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest VII. , fizetés: Személyes átvétel vagy postázom

Yeticica

2020. október 13.

Nu, úgy igazságos, ha minimum 1 csillagot adok még ugyanis megfejtettem, hogyan tudunk jól együttműködni. Csak könnyű hidratáló, a csipkebogyó-olajos szemranckrem felejtős, és máris kevésbé csúszik be a rancokba. Pontosabban az árok-ba 🙈 szigorúan egy pottyintes, csak a belső szemzug alá, azt ott eldolgozom ecsettel, és egész nap tart, pont mint a drájvettertfafft! Nem fixalom mert szükségtelen, illetve akkor már egész rémes lesz az amúgy egész csini összkép. A fedess továbbra is egy álom, konkrétan lila is lehetek az insomniatol, az sem fog latszani.

Hát izé... Feladom. Úgy tűnik, aki az alig-sminket szereti, ráadásul kissé már nem barack udesegu a bőre a szeme alatt, az felejtse el, hogy talál egy normális korrektort.
Na jó, e'nyire nem rossz a termék, csak nekem nincs szerencsém.
A fedese egy álom, annnnnnyira kevés kell belőle, s szépen el is oszlathato (maniakusan kizarolag ujjal kenegetek-tapogatok fel minden alapozót és korrektort a lehető legtermészetesebb hatasert), de brutál beleul a rancaimba 😭. Mondjuk ecsettel felvive is ugyanezt csinalja.
Így hiába nezek ki bombasztikusan 2 méterről, ha valaki kozelebb lép (és jól lát ugye), egyből meglatja a Mariana arkaimat....
A korrektora szamomra nagyon nehézkesen használható, akkora,.mint a fél fejem. Viszont maga a krém egy életre elég lenne, annyira sok.
A színe fantasztikus (cashmere arnyalat), tökéletes.
Szoval hiaba ugralok itt a pro- es kontra ervek között, nem lesz kedvencem. Próbáltam fixalo puderrel is, azzal nekem még rosszabb az eredmény.
Mivel maga a termék biztosan tuti jó (tényleg jó, csak velem nem kompatibilis), így erős 3 csillag. Másnak simán 4 , de elhiszem az 5-ot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

Na jó, e'nyire nem rossz a termék, csak nekem nincs szerencsém.
A színe fantasztikus (cashmere arnyalat), tökéletes.

Dicci

2020. szeptember 21.

Sajnos rossz színt választottam, de az állaga ettől függetlenül tempera...nem tudom ez kinek, hogy válik be, max zsírosabb bőrön tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

maow

2020. szeptember 12.

Szuper korrektor, az új kedvencem! Először is pirospont, amiért világos árnyalatokban is kapható, olyannyira, hogy általában nekem a legvilágosabb árnyalat szokott kelleni, de ebből a 4. legvilágosabb passzol hozzám (327 Cashmere). Mivel erősen fed, elég egy kevés is belőle, illetve szépen eltünteti a szem alatti karikákat, valamint bőrhibákra is kitűnő. Szerencsére könnyen el lehet dolgozni, és nem is szárad meg túl gyorsan, viszont ha megköt, egy kis púderrel fixálva egész nap ott marad. A finise matt, de nem szárítóan matt. Szerencsére nem csak full sminkhez illik, hanem gyengébb fedésű alapozókkal is jól mutat az eldolgozhatósága miatt, így nem nagy a kontraszt a szemkörnyék és az arc között. Van is van egy kis illata, de nem annyira erős, illetve gyorsan el is illan. 15 ml-es kiszerelésű, ami reeeeengeteg ideig elég, de ha egyszer elfogy, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Alsace

2020. szeptember 8.

A legjobb korrektor!
Ajándékba kaptam, tökéletes az árnylaata, minden bőrhibát szépen elkendőz, nem beszélve a kialvatlanságról :) Tartós, könnyen eldolgozható. Alapozó alatt is szép, de nyáron a porpúderrel is működik. Én ecsettel viszem fel, úgy szépen el lehet oszlatni a bőrön, kevés mennyiség is elég, én is úgy használom, mint sztike :)
Mivel annyira kevés kell (brutál fedése van) sokáig kitart, de biztosan megvenném, ha elfogy amit kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

A legjobb korrektor!

DNM

2020. július 28.

Hát én ezzel mellényúltam. Más bőrhibám nincs, ezért csak szem alá kell a korrektor. Ez maszkszerű, nem tudom eldolgozni, ráncosabbnak tűnök vele mint nélküle. A hatalmas, egyáltalán nem praktikus ecsetelőjét értelmezni sem tudom. Megtartom télre, hátha akkor hasznát tudom majd venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

zsizske1

2020. július 21.

Minden hibát képes eltakarni, ennél szerintem nincsen jobb korrektor! Amikor keveset alszok és karikákkal a szemem alatt kelek ki az ágyból, még azokat a szürnyű karikákat is el tudja rejteni. Szuper, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

ANDREAA

2020. július 13.

Atttttyavilág, hogy ez a korrektor mennyire jó! Simán viselem alapozó helyett is. Nem ül bele a ráncokba, szépen terül és olyan brutális fedése van, mint még semmilyen folyékony korrektornak, amit a mahyar kínálatban eddig teszteltem. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 13.

sztike

2020. július 7.

2020-07-07
Újabban amolyan Scott Barnes-osan használom: nem az alapozó fölé, hanem kvázi "alá" kerül. Felteszem a hidratálót, fényvédőt, primert, (meg színkorrekciós célból egy kis NYX lazac színű korrektort), ezután használom ezt a korrektort és csak utána az alapozót. Mivel elég erős fedése van, nem is szoktam a szemem alá is felvinni az alapozóból, inkább csak ott dolgozom el, ahol a korrektor véget ér. Nekem így valahogy természetesebb hatást kelt és könnyebb "egyneművé" dolgozni az alapozóval, nem marad éles vonal. Egész nap kitart. A szemem alatti ráncban összegyűlik ugyan, de nekem családi örökség folytán van ott az a kis redő és ember még nem gyártott olyan terméket, ami ne ült volna meg benne, a mimikai vonalakban viszont egyáltalán nem áll meg.

2020-02-16
Még valamikor ősszel szereztem be Cashmere árnyalatban. Elsőre nagyon fura volt a nagyobb méretű applikátor, mára már viszont a "hagyományos" tűnik lehetetlenül kicsinek. :D 2 pötty elég a szemem alá, blenderrel eldolgozom, púderrel fixálom és egész nap nincs gondom rá. A saját alapozójával (Infallible Fresh Wear) használom, tökéletesen egymásba dolgozhatók, az erős fedés ellenére is. NYX Dark Circle Correctorral kombinálva eddigi sminkes pályafutásom legjobb fedését tudom elérni (genetikailag lilás-feketés karikáim vannak akkor is, ha teljesen kialszom magam). Nem szárít, nem kenődik és szemhéjalapnak is tök jól működik. A csomagolása is tetszik, anno a Maybelline Fit Me! -vel nagyon megszenvedtem, mert össze-vissza folyt belőle a korrektor, valahányszor visszatettem az applikátort, ezzel viszont nincs ilyen gondom. A mennyiség alapján sokáig elég lesz, de ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

2020-07-07

2020-02-16

Legadema

2020. május 22.

Update.
Szem alá továbbra sem használom.
Túl világos szine miatt kontúrozásra kezdtem el használni azokra a területekre amit ki akarok emelni és remekül működik, mert mikor ezt használom sokkal szebb lesz a végeredmény.
Ezért felviszem 4*

Nem is tudom. Mikor először próbáltam ki tetszett a sűrű állaga.
Szem alá hasznalom elsősorban és nincsenek nagy sötét karikáim, de azért el kéne egy kis takarás.
Sűrű állaga miatt úgy gondoltam tökéletes lesz, de én alig vettem észre fedést, bár kicsit világosabb árnyalatban vettem meg, ettől függetlenül azt várnám hogy fedjen és ne üssön át a korrektoron a szem alatti rész. Szerintem az ESSENCE CAMOUFLAGE+ HEALTHY GLOW korrektora hozza ugyanezt a szintet.
Nekem nem tűnt vizállónak sem.
Úgy gondolom ha le van értekelve akkor ki lehet probálni, hisz sokaknak bevált, de ezen az áron lehet kapni a piacon jobb korrektorokat is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Update.
Szem alá továbbra sem használom.
Ezért felviszem 4*

Nem is tudom. Mikor először próbáltam ki tetszett a sűrű állaga.
Nekem nem tűnt vizállónak sem.

husih96

2020. május 20.

A valaha volt kedvenc korrektorom. Nagyon hálás vagyok, hogy kipróbáltam. 4000 forintért nem venném meg újra, de féláron ennél jobb tutira nincs, ami Magyarországon is könnyen elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.