L'Oreal Paris

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: brigditd, az összetevőket feltöltötte: Dori01, Módosítva: 2019. április 1.

Hosszantartó, magas pigmentációjú és könnyen eldolgozható korrektor applikátorral.

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer + 8 másik termék
Ár: 2500 Ft egyben a csomag , Eladó: kecskesszuszu17
Állapot: minden alig használt, Helyszín: Tahitótfalu, fizetés: személyes átvétel: Szentendre vagy Bp. M2 metró útvonala vagy postán maradóként vagy Foxpost
Ár: 2500 Ft Foxposttal , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata
Legadema

2019. október 18.

Nem is tudom. Mikor először próbáltam ki tetszett a sűrű állaga.
Szem alá hasznalom elsősorban és nincsenek nagy sötét karikáim, de azért el kéne egy kis takarás.
Sűrű állaga miatt úgy gondoltam tökéletes lesz, de én alig vettem észre fedést, bár kicsit világosabb árnyalatban vettem meg, ettől függetlenül azt várnám hogy fedjen és ne üssön át a korrektoron a szem alatti rész. Szerintem az ESSENCE CAMOUFLAGE+ HEALTHY GLOW korrektora hozza ugyanezt a szintet.
Nekem nem tűnt vizállónak sem.
Úgy gondolom ha le van értekelve akkor ki lehet probálni, hisz sokaknak bevált, de ezen az áron lehet kapni a piacon jobb korrektorokat is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Nem is tudom. Mikor először próbáltam ki tetszett a sűrű állaga.
Nekem nem tűnt vizállónak sem.

Vivo33

2019. október 17.

Már az első nap után kiválónak mondhatom. Már-már a tökéletességet súrolja. Jól fed, és nap végén is alig tudtam leszedni mikor lemostam. Amúgy meg vízálló is. Köszi Loreal, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

nocika113

2019. október 10.

Hihetetlen jó ez a korrektor. Magas a fedése (pedig elég erős karikák vannak), könnyen eldolgozható. Én púderrel fixalom ugyan, de nem ül bele a ráncokba és egész nap tart
Úgy gondolom nagyon jó árnyalatok vannak, valamint ml-re leosztva az ára is kedvező (főleg kuponosan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

JReka

2019. szeptember 26.

Nagyon erős a fedése, igen sűrű, de mégis szépen el lehet dolgozni. Nekem a sötét karikák miatt szükségem van erős fedésre, de nehezíti a dolgomat, hogy ezek hajlamosak beülni a szem alatti ráncokba. Az aplikátora és az állaga emlékeztet a kedvenc korrektoromra, nagyon lelkes voltam amikor megtaláltam ezt az olcsóbb alternatívát. Igen kifejezetten olcsó, hiszen 11 ml-t tartalmaz, míg a drogériások átlagosan 5-6 ml-esek. Az első pár órában tökéletes, de a nap folyamán olyan ráncok is vannak a szemem alatt, ami nélküle nem is látható, nagyon elmászik bárhogyan fixálom. Nem tartom rossz terméknek, csak magamnál kell hordjam, de inkább maradok a shape tape-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Dici

2019. augusztus 31.

Az igazi korrektor! Végre megtaláltam A 327-es cashmere árnyalatot vettem meg. Tökéletesen fed, nem mozog el, és teljesen láthatatlan a szem alatt, olyan mintha nem lenne a bőrön semmi. Emellett puhává teszi a szemkörnyéket. Írtam is, hogy én sokakkal ellentétben a Catrice camouflage-t nem szerettem, mert nap közepére, már beleült a ráncokba a szem alatt, csúnya volt, elmélyítette. Na ezzel nincs ilyen probléma. Egy baja van, és az az ára, sajnos nem olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

ZsofiaLoren

2019. augusztus 10.

Annyi jó véleményt olvastam és kifogyott a korrektorom, így megvettem ezt, remélve, hogy nem fogok nagyon mellé. Bisque árnyalatot választottam, ami elég világos, de nem járok napozni, így nekem megfelelt. Bazi nagy az aplikátora ellenben szerintem nagyon keveset kell belőle használni. Viszonylag könnyen eldolgozható, elég sűrű, nevéhez híven tényleg több mint egy korrektor. Aki nem akar teljes fedést, hanem csak korrekciót az tényleg csak egy pöttyet tegyen a szükséges pontokra, különben teljes fedést kapunk a teljes arcunkra. (Ami egyébként hasznos, mert utazás közben ha nem akarunk alapozót vinni magunkkal ez a tökéletes megoldás.) Sokáig elég lesz korrektorként használva, bár azért az ára egy kicsit borsos viszont minőségileg sokat kapunk. Fedése nagyon jó, a bőrön a tapintása nagyon természetes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Dee

2019. július 25.

Én nagyon megszerettem. Alapozóként nem használom mert arra ott a True Match, viszont az anyapanda szemeket nagyon jól fedi és kevés is elég belőle. Nekem hosszú ideig egyhelyben maradt, konkrétan nap végén szedtem le a sminklemosóval. 👌🏻 Nem nehezíti el azt a vékony kis bőrréteget a szemem alatt így ez is plusz pont. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Florten

2019. július 24.

Olvasva a véleményeket megdöbbent, hogy ennyire pozitív a megítélése ennek a terméknek.
Szerintem szörnyű. Nagyon jól hangzik, hogy korrektor és alapozó is egyben (én is hagytam meggyőzni magam), ráadásul az első felvitelkor egyszerűen bombajól is fest - csak a nap végét ne kellene kivárni! Hiába építgeted vissza a nap során, - hisz a táskádban is elfér, - folyik. Mármint le. Az arcodról.
Végre tudom, mit éreznek azok, akiknek zsíros a bőrük.. habár én világéletemben bőrszárazsággal küzdöttem, de ez a cucc rólam is FOLYIK. Illetve ez nem pontos. A száraz foltokban és az apró ráncokban megáll! :) Ezen se a púder, se spray nem segít.
Nem nagyon kellett bőrhibákat elfednem vele, de a fedése elsőre jónak tűnt és a színe is pont jó lett (325), de ez édes kevés, ha mindössze 2 órán keresztül tudja nyújtani ezt az élményt. Én soha többet nem fogom használni. Marad az Estée Lauder Double Wear, hiába keresem az olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

mattmania

2019. július 24.

Eddig ő a legjobb! Nagyon jól fed és tartós az applikatorral is megvagyok elegedve viszont az a virágos “illat” szerintem szörnyű ! Egyrészt én úgy gondolom hogy egy smink termek főleg ami alapozó vagy korrektor ne tartalmazzon plussz illatanyagokat mert nem azért veszem hogy illatozzon a fejem és biztos hogy nem is tesz jót a bőrnek.
A szín felhozatal magyarorszagon siralmas mondjuk én előbb konturozok és utána alapozok így a szin akkor se annyira vészes ha túl világos de az hogy van 4 szin az is mind túl világos vagy fel árnyalattal világosabb csak az alapozomnal az felháborító, ez mondjuk nem a L’Oréal hibája mert alapvetően nagy lenne a szín választék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Morcinella

2019. július 18.

Eddig Catrice korrektort használtam, több árnyalat is sorakozik otthon és elégedett voltam/vagyok vele. Aztán gondoltam kipróbálom a borsosabb ára ellenére is a L'orealt és nem csalódtam! Fantasztikusan fed, valóban használható alapozóként is könnyedén, főleg sminkszivacsot használva. A látványosabb bőrhibákat két réteggel fedem el, de az estig ott is marad, el sem mozdul a helyéről. Zsebre tett abszolút. A fehér bőrömhöz a 324-es árnyalat pedig jól passzol. Pénztárcámtól függően ezt és a Catrice-t fogom használni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.