L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder, Matte Finish

L'Oreal Paris

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gugan16, Módosítva: 2021. március 15.

"A termék könnyű textúrájú és magas fedésű alapozó, mely természetes és matt kinézetet biztosít órákon keresztül. A formula könnyűsége mellett hagyja lélegezni a bőrt, így azt kényelmes viselet lehet akár 24 órán keresztül. Kiegyenlíti a bőrtónust és a helyén marad. Víz-, hő- és izzadásálló. Nem-komedogén és nem hagy zsíros érzetet. Bőrgyógyászok felügyelete mellett tesztelték."

16 árnyalatban kapható

Teljesen új sminktermékek
Ár: 14000 , Eladó: ngsrr
Állapot: csak kipróbálva, online rendeléseim hozománya, Helyszín: Eger, fizetés: postázni tudom, vagy Egerben lehet megnézni

daydream

2021. április 11.

Két hete használom, egy elég drága alapozóról váltottam erre, ami árban kevesebb, mint harmada. Viszont nagyon megszerettem, már csak ezért nyúlok reggelente. Gyors a felvitele, szépen, jól fed. Korreltort is használok mellette, de az apróbb hibákat tényleg jól elfedi. Ha nem lövöm túl a hidratáló mennyiségét ennek a használata előtt, nem is fényesedik át. Nem marad a maszkban, egész nap tényleg szépen a helyén marad. Biztosan újra fogom venni, de lehet, hogy a folyékony verziót is kipróbálom, érdekel, hogy mit tud. A drága alapozó pedig felejtős ez után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Boriskajuliska

2021. április 8.

A rossmannban glamur kuponnal féláron sikerült beszerezni a 180-as rose sand árnyalatot ami egy sárgás közepes árnyalat. Primerre vittem fel RT alapozó ecsettel ami meglepően gyors és egyszerű volt. A fedése közepesnél picit magasabb, matt de nem poros, tartóssága nagyon jó, órákig változatlanul a helyen maradt. Zsíros bőrre jó választás ha valaki a 4 rendelkezésre álló színből talál megfelelőt. Drogériás viszonylatba drágának találom, de kuponnal jó az ár érték aránya.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

rekacska24

2021. április 7.

Tiktokon egyből beleszerettem, még a sok negatív vélemény sem tántorított el, hogy ne próbáljam ki. Az valóban igaz, hogy a száraz részeket kiemeli, minimálisan én is tapasztaltam, de egyáltalán nem vészes. Viszont imádom, mert nagyon jól fed, de mégis kb 1 perc alatt lealapozom így az arcom, nagyon sok időtől és pepecseléstől megkímél. Még csak a saját szivacsát használtam, nekem abszolút megfelel. Pigment foltos az arcom, azt bőven elfedi és nagyon könnyű, nem tocsog az alapozóban. Újravevős az 100%

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

anyyyca

2021. április 4.

Nem igazán szeretem az alapozókat, de olyan sokszor jött szembe a Tiktokon, majd pedig a DMben, hogy tegnap megvettem, és így 2 nap használat után azt kell mondjam, nagyon tetszik. Alapból száraz, vízhiányos bőröm van, viszont most egy szuper bőrápolási rutinna köszönhetően szép állapotú, így jól mutat rajta ez az alapozó. A saját szivacsával használtam, de ecsettel is ki fogom próbálni, és ha nem felejtem el, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

magyaremese1999

2021. március 25.

Összességében nem rossz de szerintem nem éri meg a hype-ot, sima krémes, púderes állagú alapozó. Nagyon matt, ezért inkább zsíros bőrre ajánlom de az én száraz bőrömet se szárítja ki. Főleg ecsettel jó szerintem felvinni, azzal a legszebb a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

BDominika25

2021. március 13.

Nekem is sikerült beszereznem egy dm-ben, nocika113: én 5.200Ft-ért vásároltam meg viszont úgy tudom, hogy a hónapban a Rossmannban valamennyivel olcsóbb lesz.
Egyébként a termék az jó, persze kicsit nagyobb ámulásra számítottam amikor kipróbáltam. Szerintem is főleg nyáron fogom szeretni, hiszen nagyon könnyed az állaga és ha szép állapotban van a bőrön jól is mutat rajta. A száraz részeket nyilván púderes állagának köszönhetően kiemeli. Tartósságát tekintve nem rossz, mivel a maszk alatt sem igazán kopott le és egy egészen hosszú nap után is volt valamennyi a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Zsofffii

2021. március 7.

Sikerült vennem egyet a Müllerben. Alapból problémám hogy nagyon kevés árnyalat kapható nálunk. Perpill a Vanilla árnyalat áll hozzám a legközelebb, azt vettem meg.
A hozzá kapott kis szivaccsal vittem fel a terméket. Fedése tényleg kiváló. A végeredmény szinte maszk szerű lett. Gyors és kényelmes.
Viszont száraz, vízhiányos bőrre nem ajánlanám! Poros, száraz hatása lesz! Nálam speciel igen! Talán tavasszal, nyár elején amikor már melegebb lesz jobban fog mutatni rajtam.
Mindenesetre főleg azoknak ajánlom, akik sietnek a sminkük elkészítésével. Praktikus, minden merétű táskában kényelmesen elfér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol