L’Oréal Botanicals Fresh Care Geranium Radiance Remedy Hajbalzsam Fakó, Festett Hajra

L'Oreal Paris

Ár:   2340 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 16.

Kategória:   Hajápolók

Muskátli-, kókuszdió- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajbalzsam a fakó, festett hajra, annak hidratálásáért és ragyogásának megőrzéséért. Nem tartalmaz parabént, színezéket, szilikont.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timcsoki

2021. január 2.

Egész jó! Semmi extrát nem tud, de vissza-vissza térek hozzá, ha nem találok olyan balzsamot, ami "tetszene"! Teszi a dolgát, finom puha lesz a hajam tőle, de az ára nekem sok egy balzsamhoz képest! Viszont most ellent fogok mondani saját magamnak, mert visszatérek hozzá rendszeresen (persze, ha akciós)! Szóval egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Kitty9526

2018. június 1.

Teszi, amit egy balzsamnak tennie kell. Balzsam nélkül én nem is tudok hajat mosni, mert akkor végem :D Könnyű kifésülhetőség, friss illat. Tarkómtól kezdve használom lefelé (ahogy a balzsamot egyébként kell és mindenkinek így ajánlom), nem segít rá a zsírosodásra plusz még egy termék.
Samponjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Samponjával együtt használom.

boriszanto

2017. szeptember 1.

Borzalmasan összetapasztja a hajam és olyan lesz tőle, mint a vatta. Annyira fáj a fésülködés miatta, hogy a sírás kerülgetett és rengeteg hajam a kefében maradt. A samponja nem rossz, de nekem sajnos ez a balzsam nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Mesi13

2017. május 18.

Nekem is az volt az első pozitívum, hogy nem zsírosította a hajam. Kíváncsi voltam, mennyire tud ápolni a hamvasító sampon után, és meg kell mondjam, kiválóan!! Nagyon puha, selymes, fényes lett tőle a hajam.
Az illata enyhe, kellemes virágos.
Ajánlom annak, aki kipróbálná :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Az illata enyhe, kellemes virágos.
Ajánlom annak, aki kipróbálná :)

szofiaa

2017. április 26.

Nagyon jól működik a samponnal együtt, régóta ki akartam már próbálni egy ütős kombinációt és ez megállja a helyét.
Nem zsírosít a balzsam, ami nagy pozitívum! Az illata nagyon kellemes a samponéhoz hasonlóan.
Eddig nem álltak közel hozzám a loreal samponok/balzsamok, de ez erősen indított, remélem meg is tudja tartani hosszútávon a jó tulajdonságokat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin