L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500.- , Eladó: danyadi77
Állapot: csak a színét néztem meg, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel
Ár: 1300 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
BlackTulip

2019. május 10.

Színezett van meg nekem, nagyon szeretem, sokáig elég, de mindig beraktározok belőle, tipikus "mi lesz ha véletlen megszüntetik " pánikkal jár együtt a használata. L'OREAL PARIS BROW ARTIST PLUMPER --t mindenkinek ! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Dorxy98

2019. április 28.

Az átlátszó változat van meg, egyszerűen imádom. A tartóssága hihetetlen, reggel beigazítom a szemöldökömet és simán kibír egy 8 órás munkaidőt + utána 5 óra bulizást mindenféle retouch nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Petyuska

2019. április 24.

Glamour napokon vásároltam belőle, a sok jó vélemény miatt barna színben. Az én szemöldökömhöz picit sötét, de ez nem a termék hibája. Ha picit több zselé marad a kefén, és úgy kenem fel, nekem nagyon kenődik míg meg nem szárad, de igyekszem minimális mennyiséget felvinni. Tartósnak tartós, de szemöldök ceruza vagy zselé kell alá, mert a hiányos szemöldököt nem tölti ki maradéktalanul. Árát tekintve nekem sok teljes áron, de így féláron szerintem megéri. A Catrice szemöldök zseléjét használtam korábban, azzal sem volt problémám, de ez határozottan pigmentáltabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

prekuci

2019. április 19.

Több éve állandó tagja a neszeszeremnek: egyszerű használat, szép végeredmény, szuper tartósság. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

krisztinak276

Korcsoport: < 18
2019. április 11.

Nagyon szépen helyrefésüli az amúgy viszonylag dús szemöldökeim szálait, és tekintve, hogy egy pár zuhanyzást is kibírt már, a tartóssága is valami csoda.
Az átlátszót szoktam használni, legutóbb viszont véletlen a barnát kaptam le a polcról. Fogtam is a fejem, mikor otthon megláttam, de úgy voltam vele, hogy ha már kiadtam érte a pénzt, akkor elhasználom. Na most ugye az én sötétszőke hajamhoz, meg a hófehér bőrömhöz igencsak furcsán mutatott először, de minél tovább nézegettem, annál inkább tetszett hogy kicsit sötétebb a szemöldököm.
Szóval összegezve, nagyon jó termék, nagyon tartós, de azért maradok az átlátszónál😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 11.

nanne

2019. január 28.

A keféje szerintem tökéletes, a sötétbarna, szinte fekete hajamhoz a barna festék pedig nagyon passzol. Önmagában szinte soha nem használom, de ceruza vagy por fölé rendszeresen. Sokkal szebb az eredmény, kicsit olyannak érzem, mint a fixálókat, egységesíti a szemöldököt és sokkal igényesebb az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

annroi

2018. november 10.

Az átlátszó változatot vettem meg, csak a fixálás érdekében. Egész jól rendben tartja a kósza szálakat, jobb mint amit eddig próbáltam (essence), viszont 1-2 hosszabb nap után előfordul, hogy elég érdekesen "lepereg", olyan mintha ragasztót kentem volna a szemöldökömre, aztán az a ragacs összeállt volna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

szeliger

2018. október 10.

Nem is tudom, hogy maradhatott el a vélemény, a barna változatát használom és számtalan alkalommal újravettem már. Ma is, a 0.napos Glamour-kuponnal:)
Kuponnal vásárolva teljesen rendben van. Szépen megregulázza a szálakat, egy picit egyenletesíti a szemöldök pilláinak színét. A kisebb méretű kefével pedig könnyen és gyorsan lehet dolgozni. Valószínűleg addig fogom újravásárolni, amíg csak gyártják és ez remélem még sokáig lesz. Akkor is, ha időközben már egy ráncfelvarráson átesett és a fenti képpel ellentétben már ezüstszínű tubusban van barna kupakkal a tetején.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

szaszkoj

2018. július 2.

Jó kis szemöldökfixáló, szeretem, hogy vannak benne rostok is, így tényleg dúsabb lesz (az amúgy elég szomorú) szemöldököm. Annyira mondjuk nem, hogy önmagában nekem elég lenne, ahhoz nem színez vagy dúsít eléggé. De a szokásos szemöldökcuccaim fölé jó, plusz egy réteg, ami dimenziót ad. Amit nem igazán szeretek benne, az az, hogy viszonylag könnyen összekenem vele magamat, ha nem vigyázok, a szépen megrajzolt szemöldökömet tönkreteszi a maszatolással. Emiatt inkább csak lebegtetem a szálakon a kefét, nem nyomom oda (pedig úgy lehet, hogy a színe is erősebb lenne). Az árát is egy kicsit nehezményezem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

amazing

2018. június 24.

2016 december: A barna verziót haszálom, nagyon korrekt kis termék, megéri az árát, mivel nagyon sok benne a festék (az enyémet kb. 3 hónapja használom minden nap, és még mindig van benne). Nagyon egyszerű természetes hatást elérni vele.

update: Amikor ezt a véleményt írtam, vettem még egyet akciósan, azóta azaz másfél éve használom őket minden nap és még mindig nem fogytak ki. Számomra csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.