L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Brow Artist Plumper 'Medium/Dark'
Ár: 900 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
sztike

2020. február 4.

A színtelen verzió van meg. Előtte az Essence transzparens szemöldökzseléjét használtam, de ez sokkal jobban tetszik. A kefe sokkal kisebb, kúp formájú, könnyebb vele maszatolás nélkül dolgozni és nem is hagy olyan vizes érzetet maga után, mint az Essence. Jobban, tartósabban fixál, a nap végére se szabadulnak el a szálak. Nem hagy nyomot, mattra szárad. Mivel jobban bejött, őt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Nem volt rossz, a színét szerettem, de nekem, akinek ritka szemöldököm van, nem annyira jó. A barátnőmet sminkeltem, akinek dús szemöldökei vannak, neki sokkal jobban működött. Ennek fényében számomra drága, és nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Marcipancica

2019. november 30.

Évek óta használom a színtelen verziót. Szeretem, mert egyszerű és természetes. Az én szemöldökömet egy bozóthoz tudnám hasonlítani, ami sokszor össze-vissza áll, de ez a készítmény egész nap kordában tartja. Vigyázni kell viszont a mennyiséggel, mert ha túl sokat használ az ember, akkor összeáll kis darabkákká és lepereg, úgy néz ki tőle az ember, mintha hámlana a szemöldöke, elég kellemetlen... Azonban kis mennyiség használata esetén teszi a dolgát, és nem adódik ilyen komplikáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Legadema

2019. november 12.

Szeretem ezeket a spirálos szemöldök termékeket, mert gyorsan, egyszerűen természetes hatású szemöldöt lehet velük késziteni, sőt még fixálva is lesznek. A L'oreal terméke is tetszik, mert tartós. Én a sötétbarnát használom a szőke hajamhoz, de egyáltalán nincs nagy kontraszt mert szép hamvas barna szine van és kevés is elég belőle.
Csak is azért kap 4 csillagot, mert a Trend it up hasonló terméke ugyanezt tudja fele annyi pénzért.
De mindenkinek ajánlom ezt a terméket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

De mindenkinek ajánlom ezt a terméket is.

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 25.

A barna színű van meg nekem. Elsőre nem nyerte el a szívem, úgyhogy 2-3 használat után elraktam. 🙄
Aztán valamelyik nap a kezem ügyébe akadt sminkelés közben. Húztam is a szám, hogy ah, igen itt van, használom ha már megvettem. 😑
És OMG, az eredmény gyönyörű, hangsúlyos szemöldök, ami a fehér hajamtól sem üt el,
hanem természetesnek hat! 😍
Nem is értem, miért nem tetszett mikor először használtam? 😱
Must have darab lett! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

hanem természetesnek hat! 😍
Nem is értem, miért nem tetszett mikor először használtam? 😱
Must have darab lett! ❤️

erasm98

2019. augusztus 22.

Soha, de soha nem gondoltam volna, hogy ilyen szemöldökspirált találok valaha viszonylag ilyen olcsón!! Egy csepp festéket nem kellett lehúznom a keféről, pont annyi volt rajta, amennyi kellett. A színe is tökéletes, a sötétszőke hajamhoz sokkal jobban passzol ez a sötétbarna, mint a melegbarna színek (eddig ilyeneket használtam).
És ami a legjobb: nem kell utánaigazítani, letörölni a felesleges festéket, ami min. 5 perc nyereség reggelente.
Egy állandó darabot találtam, imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Egy állandó darabot találtam, imádom:)

plinda

2019. augusztus 9.

Az eddig használt legjobb szemöldökspirálom. A színe tökéletes a szemöldököm színével és a keféje is pont jó méretű. Az ára elég sok, de szerintem nagyon sokáig elég lesz ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

s05

2019. július 26.

Nemreg vettem ezt a spiralt es nagyon meg vagyok elegedve vele. Nagyon termeszetes hatasa van, szepen kiemeli a szemoldokot, de szinte eszrevehetetlen, hogy sminkkel javitottam rajta. A szine is pont jo nekem, aminek kulon orulok, mert altalaban szokes es nagyon sotetbarna arnyalatokat gyartanak en meg pont koztes szin vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

fannus9

2019. július 24.

Nagyon szeretem, en a sotetebbet probalgatom. Meg a kollegak is megdicsertek. Imadom a pici fejet es az arnyalatot, tokeletes. Ara borsos de hat kinek mi.. Dus a szemoldokom igy onmagaban is eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

BlackTulip

2019. május 10.

Színezett van meg nekem, nagyon szeretem, sokáig elég, de mindig beraktározok belőle, tipikus "mi lesz ha véletlen megszüntetik " pánikkal jár együtt a használata. L'OREAL PARIS BROW ARTIST PLUMPER --t mindenkinek ! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.