L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anile, Módosítva: 2015. december 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

Puha keféjének és ceruza végének segítségével precízen formázhatja szemöldökét a természetes hatásért.

2 színben elérhető

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
zsdorcsi

2018. március 27.

Nem rossz, de előtte évekig catrice-t használtam és semmivel nem nyújt többet. Kicsit keménynek találom én is a hegyét. Nem annyira könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

nj521

2017. május 29.

Kedvencem lett a Dark Brunette arnyalata. Felaron vettem, de teljes arat is kiadnek erte. Por alapurol tertem at erre. Abszolut ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

nobosz

2017. május 14.

Van egy gyönyörű arcú szaktársam, aki alig sminkeli magát, kis szempillaspirál és szemöldökét emeli ki. Amikor először láttam, azt hittem ki van tetoválva neki, annyira szép és egyenletes nézett ki. Pedig csak festve volt ezzel a termékkel. Korábban nem is gondoltam, hogy ilyen hatást el lehet érni szemöldök kiemeléssel. Voltak kezdetleges próbálkozásaim, sima barna szemceruzával enyhén satíroztam, de külön szemöldök ceruzám nem volt. Mivel ez az első darabom, ezért nem tudom mással összehasonlítani, vagy azt mondani, hogy a szemöldök ceruzák családjából ő a tuti befutó, ezért csak önmagában írok róla. Majd kipróbálok még más termékeket és akkor updatel-em ezt az irományt is, ha kell.

Vásárlás, mint kezdő szemöldökceruza felhasználó: Joy napokon vettem kuponnal. Lehet ki volt fosztva a polc, de azt hiszem ebből a termékből csak két árnyalat van. Világos és sötét barna. Ennyi pont elég komplikációt okozott nekem. A szemöldököm sötét, de a hajam meg világos barnás vöröses. Amikor kozmetikus festi a szemöldököm, mindig a hajamhoz egyezteti, ezért végül a 302 light Brunette-t vettem meg. Semmiképp sem volt rossz döntés, de azóta is furdal a kíváncsiság, milyen a sötétebb, szóval lehet majd valamikor kipróbálom. Megjegyzendő, hogy a ceruza "csomagolása" a képpel ellentétben ezüst.

Használat, mint kezdő szemöldökceruza felhasználó: Szaktársam, azt mondta ő apró csíkokat húz, én korábban satíroztam, de a csíkozás valóban hatásosabb. Szerintem a ceruza kicsit kemény, enyhén nyomni kell, hogy látszódjon, ez nem jelenti azt sem, hogy halvány, nagyon szép a színe. Nyomkodásért cserébe nem lehet vele könnyen hibázni és tartós. A kis kefe pedig szuper! Gyorsan kéznél van.

Konklúzió: A szemöldök ceruza hatása nagyon megtetszett, valóban szépíti az arcot látványosan! Naponta használni fogom ezek után és kipróbálok még pár darabot, de az biztos, hogy elsőre is nagyon jót találtam és ezt is újravenném.

UPDATE: A Catrice szemceruzája ugyanilyen jó, ha nem jobb és ők teljesen állatkísérlet mentesek, ezért itt levonnék egy csillagot, mivel van jobb termék amivel helyettesíteni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kneva

2016. november 2.

Sajnálom, hogy ennyi jó vélemény mellett lepontozom, de szerintem nagyon kemény a hegye és alig fog, erősen rá kell nyomnom, ez nekem nem jön be. Megbántam, hogy megvettem, de le volt árazva és nem bírtam ellenállni, mert maga a cerka meg elég hosszú és gondoltam tovább kitart mint a maybelline, amit előtte használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

szilvike94

2016. augusztus 7.

Karácsony előtt vettem leárazva a Müllerbe 303 Dark Brunette árnyalatban (a Maybelline hasonló ceruzájáért indultam eredetileg), nem olyan régen pedig hozzá vásároltam a színezett szemöldökzseléjét, és ez a kettő együtt biztos kombináció egy egész napon át tartó bombabiztos szmöldöknek. Nagyon jó a ceruza állaga, nem kenődik, de emellett kellően kemény is! Teljes mértékben megéri az árát, teljes áron is bármikor megvásárolnám ha elfogy mert annyira jó.

Update: A 3-at vettem meg a minap. Egyetlen egy negatív megjegyzéssel tudnám illetni a több mint fél éves együttműködésünket, hogy: ha nem elég hegyes akkor nehezebb precízen dolgozni vele, és többször kell faragnom, így gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Petrablue

2016. május 5.

Korábban por alapú szemöldök készletem volt, az itteni vélemények alapján kipróbáltam ezt és azóta a kedvencem!
Imádom, soha nem cserélem le:) Nagyon könnyű alkalmazni, hihetetlenül természetes hatást kelt és rendkívül tartós. Az a fontos, hogy a megfelelő színt válasszuk ki, de ez persze minden szemöldök ceruza esetében igaz:) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

souzanna

2016. április 20.

Abszolút nem vagyok szemöldökfestét párti, de ezt a ceruzát nagyon szeretem, mert kevésbe "fake" hatást tudok elérni vele. Szépen meg tudom rajzolni vele az éleket és úgy tudom befesteni a szemöldökömet, hogy nem lesz túl erős. Az állaga nem túl kemény és könnyű hegyezni és idáig nem kenődött el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Heli

2016. április 10.

Rengeteg szemöldökceruzát és port kipróbáltam már, de mindig beújítok egy-egy darabot, mert minél természetesebb hatást szeretnék. Ez nálam a totális pénzkidobás kategória. Egyszerűen nem fog normálisan, olyan, mintha csak wax lenne. Egy viaszos réteget visz fel a szemöldökömre, de színe az nincs, pedig a sötétbarnát vettem meg. Ha rámegyek porral, akkor meg brutál sötét és természetellenes a végeredmény. A jó vélemények miatt gyanítom, hogy selejtes darabot fogtam ki, vagy nem tudom... Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

bingus86

2016. február 28.

Eddig ez a legjobb, amit használtam! Próbáltam más ceruzákat,porokat,zseléket, de rá kellett jönnöm, hogy ezzel lesz a legszebb a szemöldököm. Biztos, hogy megveszem újra, ha egyszer elfogy, ami még bőven odébb van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Joaninha

2015. december 10.

Nekem Ő vált be a legjobban. Nagyon szeretem a ceruza állagát, elég puha ahhoz, hogy megkönnyítse a rajzolást, viszont nem kenődik el nap végére sem. A keféjét is nagyon szeretem, mert segít a formázásban, sokkal jobb, hogy körkörös. A színe is teljesen el van találva, pedig nekem nagyon világos színű a szemöldököm. Szerintem teljes mértékben megéri az árát, elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate