L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
feleni

2019. június 14.

Nagyon szeretem, az ecsete szuper jó, nagy, lapos, kb 1 max 2 húzással tökéletesen csíkmentesen lehet felvinni, ellentétben az OPI lakkommal, ami kicsi kis vékony ecsetével rettentő csíkosra lakkozta a körmeimet. 1 rétegben is gyönyörűen fed, nekem a lábamon elég tartós is. Semmilyen körömlakkal nem végzek ilyen gyorsan a lakkozással, mint ezzel, ami azért nem elhanyagolható tényező. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

laczayzita

2019. május 23.

Imádom!! Kedvenc körömlakkom!
4 színem is van: rózsaszín, narancssárga, bézs és piros.
Az egyetlen baj, hogy olyan pici az üveg és ha már a fele elfogyott nagyon nehezen lehet a maradékot kinyerni az üvegcséből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Imádom!! Kedvenc körömlakkom!
4 színem is van: rózsaszín, narancssárga, bézs és piros.

dynah13

2019. március 15.

Nagy favoritjaim! Tobb szinem is van, akciosan jutottam hozza mindegyikhez, de szamomra nagyon megerte! Az ecsetet imadom, annyira szepen es precizen lehet vele dolgozni, hogy orom nezni :) Gyonyoru arnyalatok vannak, es a feketeje a legszuperebb fekete lakk, amit valaha probaltam! Pedig a feketevel alapbol nehezen banok, de miota ez megvan, szivesebben kiserletezgetek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Misa

2018. augusztus 9.

Update: itt vagyok újra, több mint egy évvel később, és a két csillagról lehúzom egyre ezt az értékelést. Minősíthetetlen. Valami miatt tegnap este újra elővettem, és két rétegben kentem fel. Ma reggel már három ujjamon pattant le, szinte teljesen átlátszó, nem is lakk, hanem inkább tint jellege van. Nem egyenletes, hanem foltos, csíkos. Egyetlen elfogadható pozitívuma van, hogy gyorsan szárad, De minek. Bármilyen cuki az üvegcse, kidobom, hogy véletlenül se akadjon később a kezembe. Najó, talán inkább kimosom. De nagyon mérges vagyok.

Szintén leárazva vettem meg, voltak ilyen romantikus prekoncepcióim a L'oreallal kapcsolatban. Bevallom, hogy a márka és az elképesztően aranyos kis üvegcse miatt vettem meg. A lakk szép halvány rózsaszín, az ecset remek, és értékelem az üvegben levő gyöngyöt, amivel könnyebben felkeverhető a leülepedett lakk.
Viszont a fedés botrányosan rossz. 3 rétegben sem fedne szépen. A lakk messze túl folyós, megdöbbentően büdös, a második rétegnél már csíkoz. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert szinte azonnal lemostam, és ahogy előttem is említették többen, tényleg a gyorsan száradók csapatába tartozik.
Nekem sajnos csalódás volt, ha teljes áron vettem volna, most fogalmaznám a felháborodott reklamáló levelet a L'oreálnak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

cattitude

2018. július 6.

ajándékba kaptam egy levendulaszínű árnyalatot. a szín tényleg nagyon szép, de a lakk nem a legjobb, egy rétegben lehetetlen szépen felvinni, de 2 rétegnél is ügyeskedni kell, hogy ne csíkozódjon. tartóssága átlagos, inkább kopik, mint pattog. a száradási idejével nincs problémám. ár-érték arányát tekintve nem kaphat jobbat 3 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Veronikaa

2018. július 4.

Az egyik legtartósabb körömlakk rajtam! Szépen terül, gyorsan szárad, nagy lapos ecsete van. Több színnel is rendelkezem és az összessel nagyon jó tapasztalatom van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

dunaimano

2018. január 8.

Beállok a leárazós vásárló véleményezők sorába. Nagyon olcsó volt, és hát gondoltam L'oreal, biztos nagyon szupi lesz... Az eredeti árát meg se néztem egyébként, bár valószínűleg abból is arra következtettem volna, hogy minőségi körömlakkot zsebeltem be. Sajnos nem így van. Egy rétegben tényleg nem fed, nagyon csíkos, két rétegben is csak akkor, ha nagyon ügyesen kenem fel. Viszonylag lassan szárad meg, és ráadásul nagyon hamar lekopik. Ebben az árkategóriában sokkal jobb körömlakkjaim vannak, sose venném meg ezt az eredeti árán. Még úgy egyáltalán többet. A színe viszont gyönyörű (blue reef), ha sikerül egyszer a körmeimre szépen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

bianka093

2017. december 30.

legjobb körömlakk, amit valaha használtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

legjobb körömlakk, amit valaha használtam

virag004

2017. november 4.

Nekem a 209-es Ingenious Rose árnyalatban van meg ez a körömlakk, nagyon imádom a színét. 1 rétegben átlátszik a köröm és nagyon csíkozott, de 2 rétegben szépen fed. Én még Glamour napokon vettem meg, ennyi pénzt ilyen kis adagért azért biztos nem adnék ki, mert annyira nagyon nem tartós és túlzottan kell figyelni arra is hogy visszük fel, mert nem biztos, hogy egyébként szép lesz az eredmény, de még így is újravenném, ha lehetne egyáltalán bárhogy kedvezménnyel, mert a színe az tényleg nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

loretta9797

2017. október 31.

Abszolút kedvenc, nagy szívfájdalom, hogy már nem lehet kapni. :( (Főleg a nude-os árnyalatokat szerettem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0