L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: DFI, az összetevőket feltöltötte: Deer, Módosítva: 2020. március 26.

A Double Extension két fázisú szempillaspirálok egészséges és hosszú szempillákat eredményeznek. Ceramid-R tartalmú két fázisú szempillaspirál, amely erősebb és hosszabb szempillákat varázsol. Első lépésben az alapréteg erősíti és hosszabbítja a szempillákat. Második lépésben a fedőréteg intenzív színt kölcsönöz nekik. Tartós, ugyanakkor könnyedén, meleg vízzel eltávolítható formulája könnyű használatot biztosít. Szinte bármilyen alaklomra használhatjuk, hiszen az egészséges szempilla remekül kiemeli és hangsúlyossá teheti a szemünket, és a sminkünket.

A másidik fázis INCIje a 2. Aqua / Water összetevőnél kezdődök.

bobekecske

2018. február 25.

Nagyon szép a hatása: hosszít és szétválaszt.
Régen használtam és szerettem, mivel üzletekben már nem kapni, észben tartottam és a reptéren be is szereztem legutóbbi alkalommal.
Vagy megváltozott a formula, vagy csak megszoktam, hogy már találtam olyan spirálokat, amik nem maszatolódnak rajtam, de majd másfél óra elteltével csupa fekete festék a szemhéjam, ahol a szempilláim hozzáérnek. Sajnos így számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Nagyon szép a hatása: hosszít és szétválaszt.

kkinga07

2018. február 25.

Jó ez a spirál, kétségtelenül hosszabítja a pillákat, ellenben nem dúsítja. Nekem meg pont utóbbira lenne inkább szükségem. De ez nem a termék hibája. Tartós is, nem foltoz, nem pereg. Viszont iszonyú viccesen, egybefüggő, gumi-szerű dologgá áll össze a pillákon, és nekem egyben lejön lemosáskor, mint valami műszempilla. Összeségében megbízható kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

demuskriszti

2017. június 12.

Számomra a tökéletes spirál már évek óta. Hosszabbít, dúsít, szinte műszempillahatású. Semmire nem cserélném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Stelly02

2016. október 21.

Eddigi legjobb spirálom. Mivel nekem dúsak és íveltek a pilláim viszont rövidek ezért leginkább a hosszításban kell segítség. Ilyen hosszú szempillákat ezelőtt egyik spirálom sem csinált, igaz hogy mellé még használok egyet és úgy lesz tökéles de anélkül is nagyon jó lenne. Egyáltalán nem potyog, este is ugyanolyan mint amikor reggel megcsinálom, minden egyes fillért megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

egyedszilvi

2016. július 20.

Ő a legjobb szempilla spirál.Annyit kipróbáltam mar(gondolom ezzel nem vagyok egyedül.Extra hosszú,dús Műszempilla hatású pillanat lehet vele varázsolni,sok rétegben feltéve.Kiváló.Remélem nem szüntetik meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

nora.hajdu91

2016. május 13.

Amikor felkentem, úgy voltam vele hogy ez a világ legjobb szempillaspiralja. Szépen szetvalaszt,hosszabbit, nem csomosodik. Viszont alig bírtam leszedni. Egy csomó szempillam kijott. Kinek mivel sikerül? Nivea szemfestek lemosoval próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Vikto

2015. június 9.

Dúsít, tökéletesen szét választ, hosszú szép pillákat eredményez, a vékony keféjű spirálokat kedvelem, szóval ez minden kritériumomnak megfelel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 9.

Scarlett91

2014. január 7.

Megint egy nagyon jó spirál. Dúsít, hosszít és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Megint egy nagyon jó spirál. Dúsít, hosszít és tartós.

acskrisz

2013. november 29.

Ez az egyik legjobb spirál amit valaha próbáltam! Gyönyörű dús, hosszú pillákat kreál, nem hullik, nem ragad, nem csomósodik. A legjobban az állagát szeretem, tartós, mégis könnyen lejön az esti zuhanyzás alatt sima meleg vízzel (vattapamaccsal már macerásabb leszedni). A sírást, izzadást is könnyen kibírja egész nap. Az esküvői sminkemnél is ragaszkodtam ehhez és nem bántam meg. Egyértelműen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

kbeata87

2013. június 9.

A legjobb nem high-end szempillaspirálom. A kétvégű drogériás spirálok közül a legjobb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Panthenol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Simethicone, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Palm Oil, Polysorbate-80
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Polysorbate-80
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Ethylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Phenoxyethanol, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Sodium Dehydroacetate, Ethylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.