L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 25.

Kategória:   Hajformázók

Játszi könnyedséggel kifésülhető hajlakk pro-keratinnal.

Tartósan növeli a volument. Extra erős tartást ad a hajnak. Az élettel teli frizura egész nap tart. Ultra finom, így a haj nem tapad össze tincsekbe

duchess_g

2019. április 30.

Nagyon jó ez a hajlakk. Nem ragad, tartós, könnyen kifésülhető! A legjobb, amit a drogériákban kapni lehet (bár ez az árán is meglátszik, kétszer annyiba kerül, mint az átlag hajlakkok). Az illata (/szaga :) eléggé megosztó, mint az itt is látszik. Akit zavar a termékcsalád jellegzetes illata, annak az illatmentes változat megfelelő alternatíva lehet, bár szerintem az kissé kevésbé tartós, mint társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

anyyyca

2018. január 22.

Sajnos nem hittem az előttem szólóknak, pedig kellett volna. Olyannyira büdös, hogy borsos ára ellenére kuka. ;( Vettem egy Nivea Hold&Care-t, ami viszont elvarázsolt. Szeretni akartam ezt a lakkot, és az én orrom sok mindent elvisel, de ez már nekem is sok volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Redlips

2017. június 15.

Nagyon büdös (most fogyott el, nem tudom ki merjem-e a próbálni az illatmentes verziót) de nagyon szépen rugalmasan és természetesen tartja meg a loknikat. De tényleg büdös, nem erős és illatos, hanem rossz szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Lillababa

2017. április 5.

Nagyon szeretem, évekig niveát használtam, azt hittem az a csúcs, de visszatérve ahhoz, csak egy ragacsos, elnehezítő izé volt. Ez a lakk nagyon könnyed, szuper a szórófeje, ezer évig elég, nem keményíti a hajamat, szép rugalmas marad és az illata sem kellemetlen, de azért beszereztem az illatmenteset, hátha ugyanilyen szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

mujerconfused

2016. december 16.

A régi fodrászom használt ilyen illatú lakkot, rögtön elfogott a nosztalgia, amikor megszagoltam - sajnos ezt tényleg egész nap árasztja magából. A hatása viszont tényleg zseniális, egyáltalán nem keményíti össze a hajamat, de ennek ellenére mégis sokkal tartósabb, mint bármi, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Captainblonde

2016. június 6.

Nyanya szagú, de legalább jó a tartása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Nyanya szagú, de legalább jó a tartása.

Flami

2015. február 20.

Nekem semmi bajom a szagával. :) nagyon jól tart, pedig hosszú a hajam. Amit még szeretek benne, hogy fekete hajban sem hagy poros nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 20.

Gina1031

2014. november 9.

Nos, a tökéletes hajlakkot még nem találtam meg - vagy nem találták fel? :-) - de ez egészen jó. Bár nem mindig bizonyul ugyanolyan hatékonynak - pl. Londonban - esőben a frizura nem biztos, hogy tart vele. Szeretem az illatát, az öt csillagot a tökéletes lakknak tartogatom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

senskin

2014. november 3.

Ez a tökéletes lakk vékonyszálú és lapos hajra. Ha hajlandó vagyok megvenni, mert ugye nem olcsó.
Különösképpen annyira nem különleges, hogy csak ezt vegyem.
A Taft keratinja, vagy a Syoss keratinja legalább ilyen jó és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Különösképpen annyira nem különleges, hogy csak ezt vegyem.
A Taft keratinja, vagy a Syoss keratinja legalább ilyen jó és olcsóbb is.

gina82

2014. szeptember 18.

Annyi jót olvastam az Elnett hajlakkokról,hogy be kellett szereznem.Persze sehol nem kaptam 150 km-es körzetben.Horvátországba be tévedtem egy Müllerbe,és ott volt,hát nem bízzuk a véletlenre egyből vettem 4-et :) Bár ne tettem volna :( Szörnyű szaga van,pedig olvastam az itteni véleményeket,de gondoltam nem vagyok Én kényes és úgyis elillan előbb-utóbb,hát nem, egész nap lehet érezni,de ezen még talán túl is lépnék,viszont nem ér semmit és kő kemény lesz tőle a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Hidratálók: Glutamic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.