L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2014. június 3.

Kategória:   Hajformázók

Hővédő hajspray hajegyenesítéshez

Bizonyított hatékonysággal védi a hajat a károsodástól 230°C-ig, így a haj fényes és puha lesz, mint a selyem.

Segít a puha és egyenes haj megőrzésében, kizárja a visszagöndörödést és a levegő páratartalmát. Egyenes haj akár 3 napig.

Jrsmn

2018. július 19.

Hát három napig éppenséggel nem tart a hatása, de egy napot mindenképp kibír a hajam vele egyenesen, ez már-már csoda. Igyekszem szárítás előtt felvinni, de nem mindig sikerül, sokszor hagyom levegőn megszáradni és utána vasalom, így is hozza az eredményt. A hajam kevésbé törik, viszont valóban minden sikamlós lesz fújkálás után, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

KEmese1991

2017. december 7.

Néha használom, nekem zsírósítja a hajam pedig csak a végére szoktam fujni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Néha használom, nekem zsírósítja a hajam pedig csak a végére szoktam fujni.

lavBetti

2017. április 11.

Vastag szálú hosszú hajam van, nekem csak 1 nap a tartóssága mint egyenesítő. Viszont abban nagyon jó, hogy hajszárítás után nem száll tőle a hajam. Mármint megszárítom, lefújom és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

czetterjuli

2017. április 11.

Már ezt használom egy jó ideje, de fel sem tűnt, hogy ennek a 'straight' benne van a nevében.. :D Nem egyenesíti a hajam, és nem is segít egyenesen tartani, de a hő ellen véd (legalábbis a hajam nem töredezik, szóval..), és kellemes a végeredmény, ráadásul tényleg fényesebb lesz tőle a haj. Vigyázni kell, hogy hol fújunk vele, mert bevon mindent egy sikamlós védőréteggel. Azért szeretem, mert a régi hővédő spray-im gyakran kemény tapintásúvá tették a hajat, ahová fújtam, és emiatt legszívesebben újra megmostam volna, de ez ilyet nem tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

OMJ

2017. január 27.

Hajszárítás előtt használom és pihi puhi, egyenes, illatos végeredményt kapok. Dús, kicsit hullámos, vékonyszálú hajam van, ezzel a termékkel egyenesre (nem szögegyenes) tudom szárítani, szép tartást, jó esést ad a hajnak. Pont, ahogy szeretem a frizurámat :). Nem száll a hajam szárítás után. Nem zsírosít. Más hajformázót nem használok. Teljesen elégedett vagyok vele már hosszú ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Panni21

2016. november 22.

Elég drága volt (6€), bánom, hogy nem akkor vettem, amikor láttam akciósan. Nekem inkább a krémes hővédők váltak be, de mivel azokból kicsi a választék, kísérletezgetek a fújósakkal is. Nem mondom, hogy szárít, viszont nem ápol annyira, amennyire elvárnám, mondjuk ilyet nem ígér, csak egyenesítést és hővédelmet. Egyenesítésben átlagosan teljesít, bár nem vasalom, csak beszárítom a hajam.
Alapból lágy hullámos, beszárítás nélkül kócos hatású, és össze-vissza áll. Hővédővel és szárítóval azonban szépen lesimul, marad benne egy nagy hullám, összefogva azonban teljesen egyenes. De nem 3 napig, max 1-1,5.
Nem kiemelkedő termék, az illatát úgy sem tudnám felidézni, hogy pár órája használtam. A kialakítása azonban nagyon szép, praktikus, hogy zárható/blokkolható az adagolója. Nem rossz termék, de nem is kiemelkedő. Visszatérek inkább a krémesekhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

matine91

2016. november 13.

Szamomra a tokeletes hovedo spray. Az illata valoban szuper, a vegeredmeny egy hihetetlenul selymes, puha tapintasu hajkorona.
A problema viszont, hogy nalam nagyon gyorsan fogy, emlekeim szerint olyan 3-4 hete vettem es mar a veget jarja a flakon. Mas hovedo keszitmenynel olyan 2-3 honap, mig kivegzem.
Ja, es a hasznalata hatalmas esest okozhat a csuszos furdoszoba csempen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Ja, es a hasznalata hatalmas esest okozhat a csuszos furdoszoba csempen :D

Torpece

2016. október 27.

Még barátkozom vele, mert az illata fantasztikus, viszont elég nehéz eltalálni azt a mennyiséget ami éppen elég, különben túladagolás esetén zsírosította a hajam...elég durván. Egyébként a hatása jó, csak vigyázni kell mert a járólapra hulló permet jégpályává változtatja azt.
Update: már nem emlékszem meddig próbálkoztam vele, de nem bírtam kivárni hogy a teljes flakonnyi elfogyjon, kuka lett a vége....azóta sem vettem újra és nem is fogom. Kizárólag az illata maradt meg bennem kellemes emlékként, egyébként egy borzalom, zsírosít és fénytelenít. Sokkal jobb hővédő sprayk vannak, persze nem a drogériák polcain hanem a fodrászkellékeseknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

fanta98

2016. október 9.

Egész jónak tűnik, finom illata van, és valóban egyenesíti a hajat (bár persze nem lesz szögegyenes).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

nkmagda

2016. augusztus 7.

A fürdőpadló valóban szépen csúszik tőle, a hajam is tényleg puha tőle de ez a sok szilikonnak köszönhető, ezért szerintem mihamarabb megvàlok tőle. Mert zsirosít, szàrít...nekem nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Xylose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.