L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Asmush, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Hajápolók

Az Arginint, proteinszármazékot és Céramide R-t tartalmazó összetétel tápláló és simító összetevőkkel gazdagított, hogy táplálja a hajat, könnyítse a haj kifésülhetőségét miközben nem nehezíti el azt. Gyenge, töredezés miatt hullásra hajlamos hajra ajánlott.

Ano

2017. augusztus 30.

na ez az, ami szerintem semmire sem jó. hiába tettem belőle maroknyi mennyiséget a fejemre, nem hidratált eléggé.
ha már pakolás, szerintem maradok a tégelyes verzióknál. szerintem ez egy zsírosabb hajra való könnyű balzsam, vagy ilyesmi.
szőkített száraz hajvégekre egyáltalán nem ajánlom. :( a csomagolása, illata, és állaga szuper, a hidratáló hatása miatt viszont csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Vicus

2015. december 8.

Semmi extrát nem csinál, vannak ennél sokkal jobb balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Semmi extrát nem csinál, vannak ennél sokkal jobb balzsamok.

TimiK

2014. november 4.

Nekem nem sokat segített a hajam kifésülhetőségén, sokat szenvedtem vele míg ki tudtam fésülni. De ez volt a legkisebb bajom, mert allergiás lettem a hozzá tartozó samponra :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

szeliger

2014. augusztus 24.

Szerettem ezt a hajápolót, könnyen kifésülhető, selymes lett a hajam utána és az illata is tetszik. Azt azonban nem vettem észre, hogy kevesebb hajszálam hullott volna ki a rendszeres használata mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

ireka333

2014. május 6.

Nagyon száraz, töredezett a hajam és a fodrászom ajánlotta hogy próbáljam ki az Arginine Resist-es dolgokat... Soha nem volt még ennél jobb balzsamom! Nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam, jól kilehet utána fésülni és a hajvégeimmel is csodákat tett. :33

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

Pipsie

2014. április 12.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Nem nehezíti el a hajam, puha lesz tőle és az illata is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

2014. március 27.

Jó hogy rátaláltam erre a termékre, meg vagyok elégedve vele. Már 4x vettem újra, selymes puha és könnyen fésülhetô lesz a haj. A derékig érô hajammal csdát tesz, úgy szoktam hogy kimosom a hajamat egy masik termékkel szintén argánolajat tartalmaz, majd ráteszem az instantvarázst és kb. 15 percig rajta hagyom felcsavarva majd ki öblítem ( a balzsamját ritkán használom) a fejbôrön csíp, viszket mivel serkenti a fejbôrt, és ami a legjobb kevesebb haj hullik ki és szép fényt ad a lokniaimnak.... Nállam örök darab marad... :D

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Talán két éve karácsonyra kaptam ezt valakitől, és teljesen el voltam ámulva, hogy milyen gyönyörű lett tőle a hajam. Sajnos hosszabb hajra használva pofátlanul hamar kifogy, de egy csoda termék, életemben először ez mutatta meg, hogy milyen selymes és kifésülhető is lehet a hajam, ezer csillagot is adnék neki, ha lehetne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

eddina

2013. május 4.

A samponjával együtt használom, könnyen kifésülhető és puha lesz a hajam tőle, de sajnos mióta ezeket használom, viszket a fejbőrőm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

xxmaiax

2013. április 25.

Picit csíp, érzékeny fejbőrrel vigyázni kell vele, de puhább és selymesebb haj a végeredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2