L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Samponok

Krém állagú sampon festett, színezett hajra. Hab nélkül tisztít. Jobb hajminőséget, színvédelmet és ragyogást biztosít.

Monic

2021. január 29.

Ajándékba kaptam. Szőke, festett, hosszú hajam van, a töve gyorsabban zsírosodik, a vége száraz. Én úgy használom, hogy egy először egy másik fajta Elseve samponnal mosok hajat, második hajmosásnak használom ezt a Low sampont. Véleményem szerint jól tisztít, és engem nem zavar, hogy nem habzik. Kellemes az illata. Mivel festett szőke hajam van, és száraz a vége a hajamnak, ezért én még utána hajbalzsamot is használok. Hatása, sokkal puhább, selymesebb a hajam, egyáltalán nem száraz. Féltem, hogy esetleg jobban fog tőle zsírosodni a hajam, de egyáltalán nem, sőt én 2 hónap használat után azt tapasztalom, hogy kevésbé zsírosodik a hajam mint más samponok használatával. Göndör hajam van, amit persze nem szeretek, és egyenesen szeretem hordani, ezért is nagy pozitívum számomra, hogy használata után, nem göndörödik úgy a hajam, csak hullámos ha nem szárítom be egyenesre. Szóval én csak pozitív hatásokat tapasztaltam és maximálisan elégedett vagyok vele és nagyon örülök, hogy végre találtam egy jó sampont, mert a legtöbb sampon - még akkor is ha ápoló, hidratáló, stb... hatással volt elnevezve - nekem szárította a hajam, nem szeretem ha hajmosás után nyikorgós a hajam. Na ettől a hajsampontól, szerencsére nem az. Nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 29.

asszembocicsoki

2020. december 19.

Meglepően jó! Szerintem pont nekem találták ki ezt a terméket. :) Aki gondolkozik hogy megvegye-e, egy kis segítség, ezekre a paraméterekre szuper: száraz haj, száraz és érzékeny fejbőr. Picit lehetne szebb az összetevőlista, ezért vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Lina13

2019. október 29.

Hát a jóisten óvjon engem még egyszer ettől a terméktől! ragacsos és zsíros lett utána a hajam. Szeretem a lorealt és a másik color sampon király volt de ez...hát jól megszivatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Gabrielaa

2019. október 7.

Nagyon beválik ez a cucc.Tiszta,fényes hajat eredményez.Pedig az én hajam gyorsan zsirosodik de ezzel 3 nap a 2 helyett.Balzsamra,pakolásra nincs szukség a használata mellett.A másik LOW samponjuk a 6 virág olajával is nagyon jo.Remélhetőleg nem szárit.Az osszetevői nem olyan szépek de ezek más samponokban is megtalálhatoak.Nekem 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

pink sunrise

2019. szeptember 15.

Évek óta szőke volt a hajam, mivel alapból is világos, de nemrég annyira bevállalós kedvemben voltam, hogy magenta-lilás színű, nem is tudom milyenre festettem :D Alapból az volt az elképzelés, hogy rózsaszínre kopjon,mikor kopik, és a fodrásznőm nagyon jó színt választott ehhez. Sosem volt olyan hajszínem amit óvni kellett, így ismeretlen terep volt ez. Festés előtt utánaolvastam hogy mit vállalok, és tudtam hogy a szőke(ha előtte szőkitve volt a haj) nem arról híres hogy szépen tartja a színeket, de még így is meglepődtem hogy milyen szinten mosódik ki a hajamból :D Rráadásul tavaly durván roncsolva lett a hajam, így az alja extra gyorsan kopik, már várom hogy megszabaduljak attól a rossz résztől.
Első hajmosás után kb bepánikoltam hogy mennyire kopik, így elmentem festett hajhoz való "mindent" venni... Mivel fodrász kellékes nem volt nyitva akkor, így erre a termékcsaládra esett a választásom. Mindet megvettem, bár ezen csak pislogtam hogy krém sampon..!? . Wtf... . De mégis haza hoztam :D
Első próbálkozásnál majdnem falhoz csaptam, mert nem működött a pumpa, bármit is tettem. Volt egy üres folyékony szappanos "izé", és szerencsére annak a nyomkodós részét rá tudtam csavarni, ennek az aljára, így megúszta a kukát...Remélem ezt megoldják minél előbb, mert így használhatatlan, ha nincs passzoló pumpa, kinyomkodni nehezen lehetne belőle, a sűrű állaga miatt.
Amúgy meglepően jó a hajam mióta használom , és ugyanúgy 3 - 4 naponta kell mossam, nem érzem hogy jobban zsírosodna tőle, bár arra odafigyelek hogy jól kiöblítsem. Azt hittem, hogy mivel nem habzik, majd nem lesz meg az a tisztaság érzés hajmosás után , de tökéletesen jó érzés,jobban érzi magát a fejbőröm mint bármikor. Hazudnék ha azt mondanám hogy egyáltalán nem kopik a hajam színe mikor mosom, így is van egy enyhe rózsaszín árnyalata a víznek mikor öblítem, de sokkal jobb a helyzet mint sima samponnal. Balzsamot, pakolást is használom mikor van időm , a sima sampon helyett viszont mindig ehhez nyúlok,szerintem csak ezt veszem újra.

Update :Most vettem újra, ennek a pumpája is úgy sz@r ahogy van.... Az ezelőtti is....Értem én hogy előfordul hiba mindenhol, de ez azért mégsem egy noname "százforintos" cucc, hogy megengedhessék maguknak hogy így kerüljön a polcokra.... Nem pontozom le ezért mert a termék maga még mindig kedvenc.. De akkor is, kva idegesítő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

lillabilla

2019. június 16.

Félve vettem meg, mert naponta kell mosnom a hajam annyira gyorsan zsírosodik. Attól tartottam hab nélkül tiszta se lesz a hajam a mosás után.
Tévedtem, mert szép tiszta és puha a hajam a használatával és el se hiszem, de ez az első sampon, ami mellett nem kell mindennap hajat mosnom.
Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Nekem nagyon bevált!

sziszoka

2019. március 6.

Ên eleve nem nagyon hiszek benne,hogy egy termék tisztít és ápol egyben.Mégis adtam egy esélyt neki,mert minden ùjdonsàgra elcsábulok.Nekem ez egy tipikus egy napos sampon,azaz egy napig vàllalható.Második napra lelapuló,zsíros haj az eredmény.Ami viszont pozitívum,hogy tényleg nem kell balzsamozni,könnyen kifésülgető a haj.Megtartom arra az esetekre,ha csak nagyon gyors hajmosásra van időm.Arra viszont tényleg jó.Jó megoldás szárazsampon helyett,èn azoktól mindig korpàs leszek.Egy próbát megért,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Zsuzska1979

2019. február 5.

Éppen szulfátmentes sampont kerestem. Megvettem ezt, majd a vélemények elolvasása után nem mertem kipróbálni. 🤣 Gyorsan zsírosodik a hajam, kb két napot bír ki a jobb samponokkal is. Gondoltam akkor nekem ezzel egy napot se fog. Így inkább vettem egy Amika sampont zsíros hajra. Majd miután nagyon nem vált be (a hosszát kiszárította, széttörte, a töve meg már másnap zsíros volt) mégis kipróbáltam ezt. Három és fél nap után még mindig teljesen vállalható a hajam. Még csak most kezd minimálisan zsírosodni. Ennyi időt még egy samponnal sem bírt ki. Kétszer samponoztam, mindkétszer kicsit rajtahagytam, és nagyon alaposan leöblítettem. Remélem később se kezdi zsírosítani a hajamat. Eddig nagyon tetszik. És a rose gold hajszínemen is élénkített valamennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Dori1031

2019. január 29.

Megörültem mikor megláttam, hogy végre nem kell külön sampont és balzsamot is vennem, de csalódást okozott. Elvileg száraz hajra van, de még jobban szárította a hajam mint előtte. Balzsam nélkül számomra használhatatlannak bizonyult. Ezt biztos nem venném újra. Egyetlen pozitívum hogy az illata remek 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

blckrainbow

2018. december 21.

Hajfestés előtt vettem meg, és azért, mert ki akartam próbálni a co-washingot. A hajam a hátam közepéig ér, vékony szálú és göndör (2C, ha az valakinek mond valamit), ezért a vége nagyon száraz - gondoltam jót tesz neki, ha nem sima samponnal sikálom két-három naponta. Nem zavar, hogy nem habzik. Kb 8-10 pumpálás kell belőle, plusz a végén még balzsamot is használok. Sokkal puhább, selymesebb nem lett tőle sajnos, és ha nem öblítem ki nagyon alaposan, gyorsabban zsírosodik. Viszont úgy veszem észre szárítás után, mintha kis darabkák maradnának a hajamban utána - lehet tényleg nem sikerült mindig jól kiöblíteni, de kínszenvedés kihalászni az apró darabkákat a göndör hajamból. A festéket mindenképp jobban óvja, mint egy bármilyen szulfátos sampon. Viszont újravenni nem fogom, ennyit nem ér - maradok az OGX-nél!

Update: nyaralni voltam 3 hétig és mivel a nap és a sós víz is nagyon rosszat tesz a hajamnak, kizárólag ezzel a samponnal mostam hajat 2-3 naponta. Nem tudom, a samponnak köszönhető e, de kevésbé zsírosodik a hajam és sokkal puhább lett, lehet nem kellett volna 2 próbálkozás után elkönyvelni azzal, hogy nem működik. Most télen amúgy is extra száraz a hajam, így csak ezt használom amióta hazajöttem, elégedett vagyok. Az eredeti 3 csillag helyett kap most négyet, az egyet még tartogatom - szerintem túl sűrű az állaga és emiatt sok kell belőle, viszont a nyaralás alatt már nagyon fogyóban volt és nem jött ki a pumpán, ezért vizet engedtem a flakonba és felráztam, ez szépen felhigította és nyilván így kevesebb is elég belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.