L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Hajápolók

A használatok során fokozatosan vastagítja a hajszálakat. A FILLOXANE bejut a hajszálakba és szétterjed, hogy azokat belülről vastagítsa meg. Az így létrejött anyag minden használat után a hajban marad, így a haj egyre vastagabb lesz.

Azonnali eredmény: a haj tapintásra vastagabbnak érződik. 5 használat után a hajvastagság fokozatosan nő.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

demeterne

2019. november 25.

Nemrég szereztem be magamnak ezt a balzsamot. Az illata nagyon jó, sokáig érezni a hajamon, viszont hiába a hajam tövére nem kenem nekem nagyon elnehezíti a hajam. Nem vettem észre, hogy vastagabbak lennének a hajszálaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Cucuka

2019. július 10.

Nekem nagyon bevált...tényleg puhább tőle a hajam, jobban fésülhető. Nem zsírosít, és nagyon finom az illata! :) ( természetes vörös hajam van )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Kitsyke

2019. február 27.

Hatasarol nem tudok nyilatkozni, de annyira jo illata van, meg mindig erzem rajta☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

EdinaJ13

2018. szeptember 3.

Nekem nagyon nem jön be az illata, igazi olcsó tömény illat :( hatása semmi extra, nem érzem hogy sokat változtatna a hajamon, talán csak elektromosabbnak tűnik mióta használom. Első Elseve cuccom de nem is motivál, hogy vegyek tőlük mást is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

siss

2018. augusztus 13.

Szerettem,újravettem,most is van itthon belőle. Vastagabb hajszálaim mondjuk nem lettek,de a vékonyszálú hajamnak mégis jó állagot adott. Csak hajhosszra teszek balzsamot,így nekem nem zsírosított.Puha,könnyen fésülhető tőle a haj. Az illata az elején nem tetszett,aztán megszoktam és azóta kellemes.Könnyed,selymes állagú balzsam. A Tescoban akciósan 900 ft-ért ki lehet fogni a 400 ml-s flakont,így jobban megéri árban hosszú távú használatnál vagy ha valakinek hosszú és sok haja van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

UPanda

2018. június 6.

Samponjával együtt használom, nagyon szeretem! Nem lesz gubancos a hajam, könnyű kifésülni. A samponhoz hasonlóan nem hiszem, hogy vastagítaná a hajszálaimat, de ezt egyik termékről sem tudom igazán elképzelni. Eddig ez a legjobb balzsam, amit használatm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon szeretem, jó illata van, puha és gubancmentes a hajam a használata után. Glamour napokon mindig veszek belőle bőven :) Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

tina0825

2017. november 19.

Kedvenc balzsamom, minden szempontból hibátlannak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Kedvenc balzsamom, minden szempontból hibátlannak tartom.

Mokuska1981

2017. november 8.

Nagyon szeretem az Elseve hajbalzsamokat. Több fajtát is használtam már, de ez volt az egyetlen ami után napok múlva is anélkül tudtam kifésülni a hajamat hogy meg kellett volna tépnem magam . A dusító hatás nálam működik, másnapra szép , dúsabbnak tűnő hajam van. (Egyébként vékony szálú). Nem mindíg a samponját használom, de a balzsam az örök, csak is az Elseve hosszú évek óta. Részemről simán megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

hzs

2017. szeptember 17.

Kevés és vékony hajam van, ezért muszáj mindig dúsító sampont használnom. Mivel a sampon önmagában nem elég, mert úgy száll a hajam, muszáj használnom balzsamot is, úgyhogy az ehhez való samponhoz használom párban ezt a balzsamot. Utána még dúsító hajhabot is, és így már tényleg jó az összhatás, de persze a második napra sajnos már zsíros, de ez nem a balzsam hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.