L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal Paris

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémlulu, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon károsodott, gyenge hajra .

Vikka79

2020. május 6.

Mindig visszatérek ehhez a samponhoz.
Alapjába véve, kísérlezgető típus vagyok, szeretek új dolgokat kipróbálni. De ehhez csak-csak mindig visszatérek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Mindig visszatérek ehhez a samponhoz.

boglarkajakab1

2020. február 24.

Eleinte imádtam. Puha, selymes és könnyű volt a hajam. A második flakontól újra nehéz és zsíros ám a vége extra száraz lett. Talán később újabb próbát teszek. Az illata miatt ( isteni ) jár a 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

caramelcukk

2020. január 27.

Ezt a terméket használtam kb. 5 évig. Akkor elégedett voltam vele.
Hirtelen felindulásból vásaroltam egy masik sampont ,mert nagyon megtetszett az illata.
Elfogyott. Visszatertem ehhez.
Hát...borzasztóan viszket a fejem tőle,es korpásodni is elkezdtem. 3 nap múlva zsíros a hajam úgy nézki mintha hetek óta nem mostam volna meg,és ennek fényében olyan hihetetlen bűzös haj/fej(?) szagom lett...
Nagyon csalódott vagyok,pedig anno szerettem ezt a sampont,de muszáj lepontoznom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Ezt a terméket használtam kb. 5 évig. Akkor elégedett voltam vele.
Elfogyott. Visszatertem ehhez.

blondiebunny

2020. január 2.

Nagyon jó sampon. Picit tényleg erősített a hajamon, a megszokott 2 helyett 4-5 napig bírta zsírosodás nélkül, a hajvégek is gyógyultak sokat mellette. A Purpléval kombinálom szőke hajra. Ment az 5 csillag, nincs miért levonni:) Ráadásul kellemes tejes illata van ^_^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Eszter1269

2019. december 29.

Szuper sampon, nagyon jó illatú és erősebbé teszi a hajat, többször is használtam már

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Betti99

2019. december 12.

A hajamat szép fényessé tette, de elnehezítette és hamarabb zsírosodott ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Barbara220427

2019. október 1.

Elég jó sampon, illata kellemes. A hajam szép tőle, csak hamar zsírosodik a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

dottya

2019. június 11.

Azt hiszem egy jódarabig nem akarok sampont váltani :) A töredezett, roncsolt hajam puha és fényes tőle. Nem irritálja a fejbőrömet, nem szárít de mégis jól tisztít. Az illata nagyon finom, ez a kedvenc l'orealos illatom. Egy másik márka hajpakolásával együtt használom (a balzsamját is imádtam régebben, de ráuntam, meg talán az már kevés is lenne a hajamnak) és nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kombóval. Könnyű kifésülni a hajamat és mintha nem is hullana annyira mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Eneee

2019. május 24.

Nagyon szép fényes és selymes lett tőle a hajam, de annyira lelapul, és még vékonyabb szálúnak látszik tőle, mint amilyen valójában, hogy borzalom.
Az illata viszont kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Az illata viszont kellemes :)

BB1995

2019. április 11.

Nagyon szeretem csak a sampont használom és mellette másik márkájú balzsamot. Nagyon hamar habzik és jól tisztít. Nem nehezíti el a hajamat. Jó illata van és nagyon puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).