L'Oreal Paris

Ár:   2161 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: csogorviki, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja UV-szűrővel a fenségesen szép hajszín újjászületéséért. Ultra könnyed állag, Ragyogó szín, Táplálás, Fény.

Festett hajra: 1. Hajmosás előtt 2. Kifésülés előtt 3. Száraz hajra a nap bármely szakában. Vigyen fel 3-4 cseppet a haj hosszára.

mkdorina

2019. április 2.

Engem az illata egyáltalán nem zavar, mert néhány perccel felvitel után már el is illan. Kezdetben nagyon szerettem, mert puhának éreztem a hajam. Nedves, száraz hajon is megállta a helyét, de rá kellett jöjjek, hogy csak ideig óráig, másnapra semmi hatás. Az állaga tetszik, hogy nagyon könnyen beszívódik, nem ragacsos utána a haj. Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

zfruzsi

2019. április 2.

Szeretem, de volt már jobb hajolajam is, ami ráadásul még olcsóbb is volt. Én hajolajakban jobban szeretem a kevésbé folyós, sűrűbb, olajosabb verziókat és mint ahogy páran már írták előttem: ez inkább folyós. Így is ad selymességet és puhaságot, de nem ez lett A kedvenc hajolajam ever. Már több, mint a fele elfogyott és még mindig nem untam rá, ami viszont mindenképp pozitívum neki és igazából bármikor szívesen használnám újra, viszont csak és kizárólag kuponos napokon venném meg fél áron - ahogy ezt is tettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Linuxo

2018. augusztus 29.

Nagyon sokáig elég lesz, mert 2 pumpányi bőven elég még az én hosszú hajamra is. Egy tényleg folyós, könnyű állagú hajolaj ez, finom virág illattal.
Nedves hajba szoktam belemasszírozni. Jó áron sikerült hozzájutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nedves hajba szoktam belemasszírozni. Jó áron sikerült hozzájutni.

exhocmomento

2018. július 10.

Olyan semmilyensenem'. Legalábbis nem tudom hová tenni. Azt sem tudom mondani, hogy jó, azt sem, hogy rossz. Valami biztos történt, ami több, mint a semmi (mert rontani nem rontott a hajam állapotán), de találtam már ennél sokkal jobb hajolajat (Helia-D). A mostani tapasztalatommal meg sem vettem volna, a második helyen tanyázó Alcohol Denat. miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

KataMayaNagy

2018. május 22.

A flakon elején szerettem, kevés is elég volt, hamar beszívta a hajam, tetszett az illata. A flakon felét sem használtam el, és már teljesen más volt az illata, illetve szaga, műanyag, erős vegyszerszagúvá vált, sajnáltam a hajamra kenni. A barátnőm is ugyanígy járt, pedig minden hajmosás után és néha két hajmosás között is használtuk, úgy szerettem volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Betty05

2017. május 9.

Nagyon puha lett nem nehezítette el a hajvégeket, de számomra annyira elviselhetetlen volt az az erős illatanyag ami benne volt,hogy nem bírtam egyszerűen rákenni a hajamra, megbolondultam már az illattól. nekem ehhez meg elég drága mulatság volt. (extra illat érzékeny orrúaknak nem ajánlom)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

btinus

2017. január 20.

4 hónapja festettem a hajam és azóta is szépen tartja a színét(hozzá teszem semmilyen más hajszínvédő terméket nem használok rajta kívül jelenleg). Nagyon meg vagyok elégedve vele, hiszen nekem az sem tartotta meg ilyen szépen a hajfestéket amikor, festett hajra való sampont, balzsamot, hajpakolást is használtam. Az illata kellemes, de olyan "olcsó", persze másnak lehet kimondottan tetszik. Igencsak meglepődtem, hogy krémmánián így le van húzva ez a jó kis termék, majd a kommentek olvasásakor hamar kiderült számomra, hogy miért. CSAJOK, ez nem hajvégápoló, megtévesztő lehet az állaga és kiszerelése is, de ez elsősorban nem a haj hidratálására szolgál!:) Egyébként az én hajamat sem puhítja, de hát nem is erre használom..amire való abban pedig szuperül funkcionál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

hdori23

2017. január 7.

Évekig használtam a hajvégeimre minden mosás után,de az utóbbi 2 hónapban már szenvedős volt alig vártam hogy elfogyjon. Már nem éreztem azt a hatását mint előtte, még jobban törött tőle a hajam és állandóan csomós volt. Sajnálom mert nem egy olcsó termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

laskaib

2016. december 26.

Az illata csodás, de sajnos ennyit tud. Nem hogy nem ápol, de kifejezetten szárít, hiszen a fele kb alkohol! Ha nem rakod egyből a hajadra már el is párolog.. pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

doratakacs

2016. december 19.

Pár hete használom, eddig csoda. Festett sötétbarna hajam van (nekem pont hogy festés után megújul, lehet, a minőségtől függ, ha valakinek szárazzá válik a festéstől), most ősszel-télen még nem volt festve, és így nagyon száraz, száll, alapból vékonyszálú, így nagyon gubancolódik is. Ez az olaj nagyon bevált, hajszárítás előtt 2-3 pumpát nyomok, jól beledörzsölöm a hajamba (nem marad olajos a kezem utána! nagy pozitívum), és nagyon könnyen fésülhetővé, selymessé válik, folyamatosan tapizom, olyan puha :D ja, és sokkal kevésbé száll. Ha esetleg a sok sálrángatástól megint elkezdene szállni, teszek rá kicsit indulás előtt, és rögtön jobb. Nekem nem zsírosítja a hajamat, persze a tetejére nem teszek. Ja és az illata brutálisan jó!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol